Po przerwie zimowej rozgrywki wznawia PKO Ekstraklasa i z ciekawością spoglądamy na kluby w niej grające, a w kadrze Lecha Poznań mamy swojego wychowanka – Antka Kozubala!

Przegląd Sportowy – Skarb Kibica (Wiosna 2020/2021)
W środę sztab szkoleniowy Lecha ogłosił, że 16-letni wychowanek Beniaminka został włączony do kadry pierwszej drużyny, a dzień później poznaniacy zgłosili Antka do ekstraklasowych rozgrywek i dzięki temu najwyższa klasa rozgrywkowa w Polsce będzie dla nas jeszcze ciekawsza, bo mocno będziemy trzymać kciuki za debiut naszego byłego zawodnika, a przypomnijmy, że klub z Poznania reprezentuje także Aleks Gazda, który jesienią był jednym z kluczowych zawodników Akademii Lecha Poznań U-17 w Centralnej Lidze Juniorów
Kciuki trzymamy także za Kamila Piątkowskiego, były podopieczny trenera Marka Adamiaka z czasów gry w młodzieżowych drużynach Karpat Krosno odwiedził nas podczas przerwy zimowej, wiosną zagra w Raków Częstochowa, choć w ostatnich tygodniach dużo mówi się o transferze do renomowanych klubów jak AC Milan czy Borussia Dortmund. W Akademii Raków mamy mocną reprezentację byłych „biało-niebieskich”, bo przecież grają tam: Tomek Bober, Fabian Gacek, Emanuel Gibała, Mateusz Niedziałkowski, Szymon Rygiel i Mateusz Szafran.
Z sympatią będziemy także patrzeć w stronę Górnika Zabrze, kto wie, czy w barwach tej drużyny nie wystąpi kiedyś któryś z „Beniaminków”, którzy są w Akademii tego klubu: Jakub Barczak, Norbert Barczak, Kacper Borkowski i Krzysztof Kolanko.
„Swoich” ludzi mamy także w Wisła Kraków i „Białej Gwieździe” życzymy bardzo dobrej rundy, a mocno kciuki za starszych kolegów na pewno ściskać będą zawodnicy Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków – Wiktor Jaślar, Wojtek Kotulak i Bartek Zimnicki.
Z ciekawością będziemy śledzić grę Zagłębie Lubin, nasz wychowanek Kacper Bieszczad debiutował już w Ekstraklasie w barwach tego klubu, teraz jest na wypożyczeniu w 1 Lidze, ale kto wie, czy w przyszłym sezonie to nie on stanie między słupkami bramki „Miedziowych” – gorąco mu tego życzymy! A w młodzieżowych drużynach w Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie jest kolejny nasz były zawodnik Leon Wieczorek.
Swoich fanów na pewno też mają Legia Warszawa, Pogoń Szczecin i Jagiellonia Białystok. Marzymy, by na Łazienkowskiej zadebiutował w przyszłości Patryk Winiarski, który gra w barwach Akademii Legii w Centralnej Lidze Juniorów U-17, gorąco trzymamy kciuki za Kacpra Cichonia, obecnie zawodnika II drużyny „Portowców”, a także za mającego ogromne serce do piłki Lucka Frydrycha z Akademii Piłkarskiej Jagiellonii, brat naszej zawodniczki Wiktorii odwiedził nas w grudniu, a my mamy nadzieję daliśmy mu pozytywną energię na rundę wiosenną.
A na koniec przedstawiciel Podkarpacia, życzymy Stal Mielec, by wiosną walczyła o miejsca w połowie ekstraklasowej stawki i w kolejnym sezonie nadal reprezentowała nasz region w najwyższej klasie rozgrywkowej, a nasi chłopcy Kamil Bęben, Antek Patla i Patryk Szczurek pięli się w drużynowej hierarchii tego klubu i także kiedyś, jak Antek Kozubal znaleźli się w kadrze ekstraklasowego zespołu..
No to co? Do biegu, gotowi, start! Trenujcie chłopaki, walczcie i spełniajcie swoje marzenia!