Podkarpacki Związek Piłki Nożnej ogłosił nominacje do statuetek „Podkarpacka Nike”!

Miło nam poinformować, że wśród nominowanych znalazł się sponsor tytularny naszej Akademii – firma PROFBUD, która otrzymała nominację w kategorii „Sponsor Roku”, a także duet trenerski Marcin Maculski i Jakub Kozner, który z sukcesami pracuje z dziewczętami Beniaminka – zwyciężczyniami „Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”! Nominacja dla naszych trenerów w kategorii „Trener Wychowawca Młodzieży”.
Gratulujemy także nominacji Prezydentowi Miasta Krosna Panu Piotrowi Przytockiemu – kategoria „Samorządowiec Roku”, a także osobom związanym jeszcze nie tak dawno z Beniaminkiem: Dariusz Jęczkowski (obecny trener seniorów Karpat Krosno) – „Trener Roku” i Mateusz Krawczyk (bramkarz Karpat Krosno) – „Piłkarz Roku”.
Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek nastąpi podczas XVII Gali Piłkarskiej, która odbędzie się 22 lutego 2019 r. w Hotelu „Łańcut”.
Trzymamy kciuki za piłkarskie Krosno!