Przejdź do nagłówka Przejdź do zawartości Przejdź do stopki
Akademia Piłkarska Beniaminek Profbud Krosno Archiwum aktualnośći Beniaminek Winter Camp – I dzień (niestacjonarny)

Beniaminek Winter Camp – I dzień (niestacjonarny)

oboz_n_05

Za nami pierwszy dzień obozu niestacjonarnego „Beniaminek Winter Camp 2016”, który upłynął pod znakiem długich meczów na „Hali Krosno” oraz masy śmiechu i dobrej zabawy podczas organizowanych przez Trenerów zajęć świetlicowych.

oboz_n_03

Pełny wrażeń czas rozpoczęliśmy od wspólnego zapoznania się i rozdania zimowych czapeczek, aby od 9:00 przez dwie godziny rozgrywać emocjonujące spotkania, w których padło wiele przepięknych bramek. Po zakończeniu pierwszego treningu udaliśmy się z powrotem do sali, gdzie przeprowadziliśmy konkurs w kalambury, w którym do walki stanęły następujące drużyny:

  • Sports Team: Miłosz Fiuk, Michał Kubacki, Tymon Kubacki, Amelia Fiuk, Filip Haniebnik
  • Beniaminek: Adaś Nowak, Patryk Prajsnar, Hubert Michalski, Franek Zajdel, Paweł Penar
  • Czerwone Diabły: Paweł Szubra, Edward Lipka, Remek Frydrych, Tomek Gazda, Filip Janeczek
  • UKS Szkolni Koledzy: Gabryś Kasprzyk, Dawid Gembicz, Kornel Półchłopek, Karol Buda, Szymon Filipiak
  • Orły i Orzełki: Ola Kustra, Amelia Futyra, Kuba Suwaj, Zofia Janicka, Asia Gazda
  • FC Trenerzy: Marcin Maculski, Mateusz Knap

oboz_n_02

Po zaciętej rywalizacji i wielu ciekawych pomysłach pierwsze miejsce zajęła ekipa Sports Team, na drugim stopniu podium uplasowały się „ex aequo” Orły i Orzełki oraz Czerwone Diabły, a trzecie miejsce przypadło drużynie Beniaminek. Miejsce czwarte powędrowało do UKS Szkolni Koledzy, a FC Trenerzy musieli uznać wyższość swoich podopiecznych zamykając stawkę. Na dodatkowe wyróżnienie zasługują z pewnością Orły i Orzełki, pokazując świetne umiejętności aktorskie i kreatywne pomysły.

oboz_n_01

Następnie przyszedł czas na obiad, którego wszyscy zawodnicy wyczekiwali z niecierpliwością. Po zjedzeniu smacznego posiłku, „biało-niebieska” drużyna była gotowa na kolejne wyzwania! W czasie drugiego treningu przeprowadzone zostały testy sprawdzające szybkość oraz technikę prowadzenia piłki ze strzałem na bramkę. Wszyscy włożyli w obie próby masę serca, a uzyskane wyniki będą wskazówką dla Trenerów, które elementy należy jeszcze doszlifować.

oboz_n_04

Dzień pełen piłkarskich wrażeń zwieńczony został meczem, w którym, mimo czterech godzin treningu, nadal widać było pasję i chęć zwycięstwa!

To nie koniec wrażeń na obozie. Już jutro kolejne atrakcje!

Plan na 16 luty (wtorek)

  • 8:00-9:00 Przyjazd dzieci
  • 9:00-11:00 Trening Hala Krosno (temat: gry 1v1)
  • 11:00-12:00 Konkurs plastyczny
  • 12:00-13:00 Obiad z odpoczynkiem poobiednim
  • 13:00-15:00 Wyjście na basen
  • 15:00-15:30 Odbiór dzieci

Co trzeba zabrać? Oprócz sprzętu na trening piłkarski prosimy o zabranie:

  • czepka
  • kapielówek
  • ręcznika

Zapraszamy na nasze konto na Facebooku www.facebook.com/beniaminek.org
Już wkrótce materiały video z pierwszego dnia obozu!