Turniej Klubów Partnerskich U-9

Terminarz – kategoria U-9

Mecz Wynik
12 Sierpień 2016 16:00 - "Hala Krosno" - Boisko A
Beniaminek Krosno Koniczynka Krosno
-:-
12 Sierpień 2016 16:00 - "Hala Krosno" - Boisko B
Przełomek Besko Beniaminek II Krosno
-:-
12 Sierpień 2016 16:15 - "Hala Krosno" - Boisko A
Strzelec Frysztak Tempo Nienaszów
-:-
12 Sierpień 2016 16:15 - "Hala Krosno" - Boisko B
Olympic 2014 Orzełki Brzozów
-:-
12 Sierpień 2016 16:30 - "Hala Krosno" - Boisko A
Beniaminek Krosno Przełomek Besko
-:-
12 Sierpień 2016 16:30 - "Hala Krosno" - Boisko B
Koniczynka Krosno Beniaminek II Krosno
-:-
12 Sierpień 2016 16:45 - "Hala Krosno" - Boisko A
Strzelec Frysztak Olympic 2014
-:-
12 Sierpień 2016 16:45 - "Hala Krosno" - Boisko B
Tempo Nienaszów Orzełki Brzozów
-:-
12 Sierpień 2016 17:00 - "Hala Krosno" - Boisko A
Beniaminek Krosno Beniaminek II Krosno
-:-
12 Sierpień 2016 17:00 - "Hala Krosno" - Boisko B
Koniczynka Krosno Przełomek Besko
-:-
12 Sierpień 2016 17:15 - "Hala Krosno" - Boisko A
Strzelec Frysztak Orzełki Brzozów
-:-
12 Sierpień 2016 17:15 - "Hala Krosno" - Boisko B
Tempo Nienaszów Olympic 2014
-:-
12 Sierpień 2016 17:30 - "Hala Krosno" - Boisko A
Beniaminek Krosno Strzelec Frysztak
-:-
12 Sierpień 2016 17:30 - "Hala Krosno" - Boisko B
Koniczynka Krosno Tempo Nienaszów
-:-
12 Sierpień 2016 17:45 - "Hala Krosno" - Boisko A
Przełomek Besko Olympic 2014
-:-
12 Sierpień 2016 17:45 - "Hala Krosno" - Boisko B
Beniaminek II Krosno Orzełki Brzozów
-:-
12 Sierpień 2016 18:00 - "Hala Krosno" - Boisko A
Koniczynka Krosno Strzelec Frysztak
-:-
12 Sierpień 2016 18:00 - "Hala Krosno" - Boisko B
Beniaminek Krosno Tempo Nienaszów
-:-
12 Sierpień 2016 18:15 - "Hala Krosno" - Boisko A
Beniaminek II Krosno Olympic 2014
-:-
12 Sierpień 2016 18:15 - "Hala Krosno" - Boisko B
Przełomek Besko Orzełki Brzozów
-:-
12 Sierpień 2016 18:30 - "Hala Krosno" - Boisko A
Beniaminek II Krosno Tempo Nienaszów
-:-
12 Sierpień 2016 18:30 - "Hala Krosno" - Boisko B
Przełomek Besko Strzelec Frysztak
-:-
12 Sierpień 2016 18:45 - "Hala Krosno" - Boisko A
Koniczynka Krosno Orzełki Brzozów
-:-
12 Sierpień 2016 18:45 - "Hala Krosno" - Boisko B
Beniaminek Krosno Olympic 2014
-:-
12 Sierpień 2016 19:00 - "Hala Krosno" - Boisko A
Przełomek Besko Tempo Nienaszów
-:-
12 Sierpień 2016 19:00 - "Hala Krosno" - Boisko B
Beniaminek II Krosno Strzelec Frysztak
-:-
12 Sierpień 2016 19:15 - "Hala Krosno" - Boisko A
Beniaminek Krosno Orzełki Brzozów
-:-
12 Sierpień 2016 19:15 - "Hala Krosno" - Boisko B
Koniczynka Krosno Olympic 2014
-:-