Harmonogram

Harmonogram treningów w Beniaminku

Obowiązuje od 1 sierpnia 2018


Grupy PRO 

 

Beniaminek U-15, rocznik 2004
Trener: Tomasz Wacek.
Poniedziałek – godz. 16:30 – 17:30 – Hala sportowa „Naftówka”
Wtorek, Środa, Piątek 
– godz. 16:30 – 18:00 – „Arena Korczyna”

Beniaminek U-14, rocznik 2005
Trener główny: Marek Adamiak.
Poniedziałek – godz. 17:30 – 18:30 – Hala sportowa „Naftówka”
Wtorek, Środa, Piątek 
– godz. 18:00 – 19:30 – „Arena Korczyna”

Beniaminek U-13, rocznik 2006
Trenerzy: Kamil Chmielowski i Kamil Pelczar.
Poniedziałek – godz. 18:30 – 19:30 – Hala sportowa „Naftówka”
Wtorek, Czwartek, Piątek 
– godz. 16:15 – 17:45 – „Arena Elektryk”

Beniaminek U-12, rocznik 2007
Trenerzy: Kamil Pelczar i Kamil Chmielowski.
Wtorek, Czwartek, Piątek – godz. 18:00 – 19:30 – „Arena Elektryk”
Środa – godz. 16:30 – 17:30 – Hala sportowa „Naftówka”

Beniaminek U-11, rocznik 2008
Trenerzy: Paweł Tomkiewicz i Radosław Gromala. 
Poniedziałek, Wtorek – godz. 16:15 – 17:45 – „Arena Elektryk”
Środa – godz. 17:30 – 18:30 – Hala sportowa „Naftówka”
Czwartek
– godz. 16:15 – 17:45„PROFBUD Arena”

Beniaminek U-10, rocznik 2009
Trenerzy: Radosław Gromala i Paweł Tomkiewicz.
Poniedziałek, Wtorek – godz. 18:00 – 19:30 – „Arena Elektryk”
Środa – godz. 18:30 – 19:30 – Hala sportowa „Naftówka”
Czwartek 
– godz. 18:00 – 19:30 – „PROFBUD Arena”

Beniaminek U-9, rocznik 2010
Trenerzy: Marek Fundakowski i Waldemar Szafran.
Wtorek, Czwartek – godz. 16:15 – 17:45 – „PROFBUD Arena”

Beniaminek U-8, rocznik 2011
Trenerzy: Waldemar Szafran i Marek Fundakowski. 
Wtorek, Czwartek – godz. 18:00 – 19:30 – „PROFBUD Arena”

Beniaminek U-7, rocznik 2012
Trener: Mateusz Knap
Informacja po pierwszych treningach „Bambini Football”


Grupy Girls

 

Beniaminek Girls U-13 – Trenerzy: Marcin Maculski i Jakub Kozner.
Wtorek, Czwartek – godz. 18:00 – 19:30 – „PROFBUD Arena”

Beniaminek Girls U-10 – Trenerzy: Marcin Maculski i Jakub Kozner.
Wtorek, Czwartek – godz. 16:30 – 17:45 – „PROFBUD Arena”


Bambini Football

 

Bambini Football – roczniki 2012, 2013, 2014, 2015
Trenerzy: Mateusz Knap, Magdalena Jasłowska, Łukasz Aszklar.
I grupa (roczniki 2014/2015) – poniedziałki i środy w godz. 17:30 – 18:30
II grupa (roczniki 2012/2013) – poniedziałki i środy w godz. 18:30 – 19:30
Treningi w Sali Gimnastycznej ZSP nr 2, ul. Księdza Stanisława Szpetnara 9.


Beniaminek Soccer Schools

U-13 2006/2007 – Trener: Grzegorz Raus
Poniedziałek, Środa – godz. 19:00 – 20:30 – „PROFBUD Arena”

U-11 2008/2009 – Trener Łukasz Aszklar
Poniedziałek, Środa – godz. 16:15 – 17:30 – PROFBUD Arena”

U-9 2010/2011 – Trener Dawid Kamola
Poniedziałek, Środa – godz. 17:30 – 18:45 – „PROFBUD Arena”


Obiekty treningowe

 

„PROFBUD Arena”www.profbudarena.pl
ul. Bohaterów Westerplatte 20

Arena Korczyna
ul. Aleksnadra Fredry, Korczyna

Arena Elektryk
Boisko przy ZSP nr 5, ul. Rzeszowska 10

Sala Gimnastyczna w ZSP nr 4 „Naftówka”
ul. Bohaterów Westerplatte 20

Sala Gimnastyczna w ZSP nr 2 im. ks. S. Szpetnara
ul. Księdza Stanisława Szpetnara 9

Więcej informacji o obiektach w zakładce „Baza Treningowa”


Beniaminek – Odziały

 

JedliczeTrener Grzegorz Twaróg, tel. 662 032 141
Bambini Football – poniedziałki i czwartki, godz. 16:45 – 17:45
Beniaminek Soccer Schools – poniedziałki i czwartki, godz. 18:00 – 19:00
„Orlik” obok Szkoły Podstawowej w Jedliczu

Rogi Trener Łukasz Aszklar, tel. 793 070 805
Bambini Football – wtorki i czwartki, godz. 16:00 – 17:00
Beniaminek Soccer Schools – wtorki i czwartki, godz. 17:00 – 18:00
„Orlik” obok Szkoły Podstawowej w Rogach