Sztab szkoleniowy

Tomasz-Wacek

Tomasz Wacek

Beniaminek U-15

Absolwent AWF w Krakowie
Trener I Klasy Piłki Nożnej UEFA A
tel: 602 724 767
mail: tomasz.wacek@beniaminek.org

 

 

 


marekadamiak

Marek Adamiak
Beniaminek U-14

Absolwent AWF w Warszawie
ZWWF Biała Podlaska
Trener I Klasy Piłki Nożnej UEFA A
tel: 668 835 773
mail: marek.adamiak@beniaminek.org

 

 

 


Kamil-Chmielowski

Kamil Chmielowski
Beniaminek U-13 i U-12

Trener Piłki Nożnej UEFA B
tel. 669 973 239
mail: kamil.chmielowski@beniaminek.org

 

 

 

 


Kamil-Pelczar

Kamil Pelczar 

Beniaminek U-13 i U-12

Trener Piłki Nożnej UEFA C
tel. 667 459 404
mail: kamil.pelczar@beniaminek.org

 
 
 
 
 


Paweł-Tomkiewicz

Paweł Tomkiewicz
Beniaminek

U-11 i U-10

Absolwent  AWF w Krakowie
Trener Piłki Nożnej UEFA B
tel. 785 321 541
mail: pawel.tomkiewicz@beniaminek.org

 
 
 


Radoslaw-Gromala

Radosław Gromala
Beniaminek U-11 i U-10

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego (Wychowanie Fizyczne)
Trener Piłki Nożnej UEFA B
Licencja trenera „Polish Soccer Skills”
Trener metodologii Smartfootball Level 1
tel. 690 971 835
mail: rgromala1993@gmail.com

 
 


Waldemar-Szafran

Waldemar Szafran 

Beniaminek U-9 i U-8

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego, Trener Piłki Nożnej
Trener Coerver Coach Plus
tel. 784 008 424
mail: waldiszafran@vp.pl

 
 
 


marcintereszkiewicz

Marek Fundakowski
Beniaminek U-9 i U-8

Trener Piłki Nożnej
tel. 509 156 841
mail: fundakowski.m@gmail.com

 

 

 

 


mateuszknap

Mateusz Knap

Beniaminek U-7, Bambini Football

Trener Piłki Nożnej UEFA C
Coerver Coach Assistant
tel. 725 302 839
mail: mateusz.knap@beniaminek.org

 

 

 


marcinmaculski

Marcin Maculski 

Beniaminek Girls U-13 i U-10
Beniaminek Soccer Schools U-9

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego
Trener PZPN UEFA C
tel. 604 715 981
mail: marcin.maculski@beniaminek.org

 

 


jakubkozner

Jakub Kozner

Beniaminek Girls U-13 i U-10

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego
Trener PZPN UEFA C
tel. 888 331 206
mail: jakub.kozner@beniaminek.org

 

 

 


robertglen

Robert Gleń
Trener przygotowania motorycznego

Absolwent AWF w Katowicach
Trener I Klasy Piłki Nożnej UEFA A
tel. 604 630 902
mail: robert.glen@beniaminek.org

 

 

 


maciejbozek

Maciej Bożek
Fizjoterapeuta
Trener Przygotowania Motorycznego

Absolwent AWF Kraków
tel. 698 641 515
mail: bozekmb@gmail.com

 

 

 


magdalenajaslowska

Magdalena Jasłowska
Bambini Football

 

 

 

 

 

 


trener

Grzegorz Raus

Beniaminek Soccer Schools U-13

Absolwent AWF w Warszawie
ZWWF Biała Podlaska
Trener I Klasy Piłki Nożnej UEFA A
tel: 668 835 773
mail: grzegorz.raus@beniaminek.org

 

 


l_aszklar

Łukasz Aszklar
Bambini Football, Oddział Rogi,
Beniaminek Soccer Schools U-11

Absolwent AWF Warszawa
Trener Piłki Nożnej UEFA B
tel. 793 070 805
mail: lukasz-aszklar@o2.pl

 

 

 


Grzegorz Twaróg
Oddział Jedlicze– tel.  662 032 141


Fizjoterapeuta – współpraca z  Centrum Zdrowia Euromed

Trener Bramkarzy – współpraca ze Szkółką Bramkarską Piotra Hajduka

oraz trenerzy współpracujący lub na stażu