Sztab szkoleniowy

Tomasz-Wacek

Tomasz Wacek

Beniaminek U-15

Beniaminek U-14

Absolwent AWF w Krakowie
Trener I Klasy Piłki Nożnej UEFA A
tel: 602 724 767
mail: tomasz.wacek@beniaminek.org

 

 

 


marekadamiak

Marek Adamiak
Beniaminek U-12

Beniaminek U-11

Absolwent AWF w Warszawie
ZWWF Biała Podlaska
Trener I Klasy Piłki Nożnej UEFA A
tel: 668 835 773
mail: marek.adamiak@beniaminek.org

 

 

 


Kamil-Chmielowski

Kamil Chmielowski
Beniaminek U-14

Beniaminek U15

Trener Piłki Nożnej UEFA B
tel. 669 973 239
mail: kamil.chmielowski@beniaminek.org

 

 

 

 


Kamil-Pelczar

Kamil Pelczar 

Beniaminek U-13 i U-12

Trener Piłki Nożnej UEFA C
tel. 667 459 404
mail: kamil.pelczar@beniaminek.org

 


Paweł-Tomkiewicz

Paweł Tomkiewicz
Beniaminek

U-10i U-11

Absolwent  AWF w Krakowie
Trener Piłki Nożnej UEFA B
tel. 785 321 541
mail: pawel.tomkiewicz@beniaminek.org

 


Radoslaw-Gromala

Radosław Gromala
Beniaminek U-11 i U-10

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego (Wychowanie Fizyczne)
Trener Piłki Nożnej UEFA B
Licencja trenera „Polish Soccer Skills”
Trener metodologii Smartfootball Level 1
tel. 690 971 835
mail: rgromala1993@gmail.com

 


Waldemar-Szafran

Waldemar Szafran 

Beniaminek U-9 i U-8

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego, Trener Piłki Nożnej
Trener Coerver Coach Plus
tel. 784 008 424
mail: waldiszafran@vp.pl

 


Łukasz Porcek 

Beniaminek U-8, U-9, U7 

Trener Piłki Nożnej UEFA B

 

 

 


marcinmaculski

Marcin Maculski 

Beniaminek Girls 

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego
Trener PZPN UEFA C
tel. 604 715 981
mail: marcin.maculski@beniaminek.org

 

 


jakubkozner

Jakub Kozner

Beniaminek Girls

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego
Trener PZPN UEFA C
tel. 888 331 206
mail: jakub.kozner@beniaminek.org

 

 

 


robertglen

Robert Gleń
Trener przygotowania motorycznego

Absolwent AWF w Katowicach
Trener I Klasy Piłki Nożnej UEFA A
tel. 604 630 902
mail: robert.glen@beniaminek.org

 

 

 


maciejbozek

Maciej Bożek
Fizjoterapeuta
Trener Przygotowania Motorycznego

Absolwent AWF Kraków
tel. 698 641 515
mail: bozekmb@gmail.com

 

 

 


magdalenajaslowska

Magdalena Jasłowska
PP

 

 

 

 

 

 


trener

Michał Szwed 

Beniaminek Soccer Schools

 

 


l_aszklar

Łukasz Aszklar
Koordynator BSS 

Absolwent AWF Warszawa
Trener Piłki Nożnej UEFA B
tel. 793 070 805
mail: lukasz-aszklar@o2.pl

 

 

 


Grzegorz Twaróg
Oddział Jedlicze– tel.  662 032 141

Dawid Kamola

BSS

Paula Zajdel

PP

Wojtek Babczyński

PP


Trener Bramkarzy – współpraca ze Szkółką Bramkarską Piotra Hajduka

oraz trenerzy współpracujący lub na stażu