Sztab szkoleniowy

jeczkowskiDariusz Jęczkowski
Koordynator ds. szkolenia

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego
Trener I Klasy Piłki Nożnej UEFA A
Coerver Coach Assistant
tel: 509 436 217
mail: dariusz.jeczkowski@beniaminek.org

 
 
 
 


Tomasz-Wacek

Tomasz Wacek
Trener główny
Beniaminek U-15, U-14

Absolwent AWF w Krakowie
Trener I Klasy Piłki Nożnej UEFA A
tel: 602 724 767
mail: tomasz_wacek@wp.pl

 
 
 
 


marekadamiak

Marek Adamiak
Trener główny
Beniaminek U-13, U-12

Absolwent AWF w Warszawie
Trener I Klasy Piłki Nożnej UEFA A
tel: 668 835 773
mail: marek.adamiak@beniaminek.org

 
 
 
 


Paweł-Tomkiewicz

Paweł Tomkiewicz
Trener główny
Beniaminek U-11, U-10

Absolwent  AWF w Krakowie
Trener Piłki Nożnej UEFA B DFB
tel. 785 321 541
mail: pawel.tomkiewicz@beniaminek.org

 
 
 
 


Waldemar-Szafran

Waldemar Szafran 
Trener główny
Beniaminek U-9, U-8

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego, Trener Piłki Nożnej UEFA
Trener Coerver Coach Plus
tel. 784 008 424
mail: waldiszafran@vp.pl

 
 
 


marcinmaculski

Marcin Maculski 
Beniaminek Girls

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego
Trener PZPN UEFA C
tel. 604 715 981
mail: marcin.maculski@beniaminek.org

 
 
 
 
 


mateuszknap

Mateusz Knap
Beniaminek U-15, U-14, Dział Analizy

Trener Piłki Nożnej UEFA C
Coerver Coach Assistant
tel. 725 302 839
mail: mateusz.knap@beniaminek.org

 
 
 
 
 


Kamil-Chmielowski

Kamil Chmielowski
Beniaminek U-13, U-10

Trener Piłki Nożnej UEFA C
tel. 669 973 239
mail: kamil.chmielowski@beniaminek.org

 
 
 
 
 
 


Kamil-Pelczar

Kamil Pelczar 
Beniaminek U-12, U-11, U-9, U-8

Trener Piłki Nożnej UEFA C
tel. 667 459 404
mail: kamil.pelczar@beniaminek.org

 
 
 
 
 
 


robertglen

Robert Gleń
Trener przygotowania motorycznego

Absolwent AWF w Katowicach
Trener I Klasy Piłki Nożnej
tel. 604 630 902
mail: robert.glen@beniaminek.org

 
 
 
 
 


maciejbozek

Maciej Bożek
Fizjoterapeuta

tel. 698 641 515
mail: bozekmb@gmail.com

 
 
 
 
 
 
 


jakubkozner

Jakub Kozner
Beniaminek Talent U-14 i U-12

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego
Trener PZPN UEFA C
tel. 888 331 206
mail: jakub.kozner@beniaminek.org

 
 
 
 
 


marcintereszkiewicz

Marcin Tereszkiewicz
Beniaminek Talent U-10

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego
Trener PZPN UEFA B
tel. 667 340 826
mail: mternik@wp.pl

 
 
 
 
 


marcintereszkiewicz

Marek Fundakowski
Beniaminek Talent U-8

Trener Piłki Nożnej
tel. 509 156 841
mail: fundakowski.m@gmail.com

 
 
 
 
 
 


artururbanek

Artur Urbanek
Bambini Football, Oddział Korczyna,
tel. 792 832 498
mail: artur.urbanek@beniaminek.org


 
 
 
 
 
 


Wojciech-Babczyński

Wojciech Babczyński
Bambini Football

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


magdalenajaslowska

Magdalena Jasłowska
Bambini Football

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


marcinjozefowicz

Marcin Józefowicz
Bambini Football

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


l_aszklarŁukasz Aszklar
Oddział Rogi
tel. 793 070 805

 
 
 
 
 
 
 
 
 


d_kubusiakDamian Kubusiak
Oddział Rogi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Grzegorz Twaróg
Oddział Jedlicze – tel.  662 032 141


Fizjoterapeuta – współpraca z  Centrum Zdrowia Euromed

Trener Bramkarzy – współpraca ze Szkółką Bramkarską Piotra Hajduka

oraz trenerzy współpracujący lub na stażu