Sztab szkoleniowy

 

Dariusz Jęczkowski
Koordynator ds. szkolenia

tel: 509 436 217, mail: dariusz.jeczkowski@beniaminek.org
Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego
Trener I Klasy Piłki Nożnej UEFA A
Coerver Coach Assistant


Tomasz Wacek
Trener główny
Beniaminek U-15, U-14

Absolwent AWF w Krakowie
Trener I Klasy Piłki Nożnej UEFA A


Marek Adamiak
Trener główny
Beniaminek U-13, U-12

tel: 668 835 773, mail: marek.adamiak@beniaminek.org
Absolwent AWF w Warszawie
Trener I Klasy Piłki Nożnej UEFA A


Paweł Tomkiewicz
Trener Główny
Beniaminek U-11, U-10

tel. 785 321 541, mail: pawel.tomkiewicz@beniaminek.org
Absolwent  AWF w Krakowie
Trener Piłki Nożnej UEFA B DFB


Waldemar Szafran 
Trener główny
Beniaminek U-9, U-8

tel. 784 008 424, mail: waldiszafran@vp.pl 
Trener Piłki Nożnej UEFA, Coerver Coach


Marcin Maculski 
Beniaminek Girls

tel. 604 715 981, mail: marcin.maculski@beniaminek.org
Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego
Trener PZPN UEFA C


Mateusz Knap
Beniaminek U-15, U-14, Dział Analizy

tel. 725 302 839, mail: mateusz.knap@beniaminek.org
Trener Piłki Nożnej UEFA C
Coerver Coach Assistant


Kamil Chmielowski 
Beniaminek U-13, U-10

tel. 669 973 239, mail: kamil.chmielowski@beniaminek.org
Trener Piłki Nożnej UEFA C


Kamil Pelczar 
Beniaminek U-12, U-11, U-9, U-8

tel. 667 459 404, mail: kamil.pelczar@beniaminek.org
Trener Piłki Nożnej UEFA C


Mateusz Krawczyk
Beniaminek U-9, U-8


Robert Gleń
Trener przygotowania motorycznego

tel. 604 630 902, mail: robert.glen@beniaminek.org
Absolwent AWF w Katowicach
Trener I Klasy Piłki Nożnej


Maciej Bożek
Fizjoterapeuta


Jakub Kozner
Beniaminek Talent U-11 i U-9

tel. 888331206 mail: jakub.kozner@beniaminek.org
Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego
Trener PZPN UEFA C


Artur Urbanek
Bambini Football, Oddział Korczyna,
tel. 792 832 498
, mail: artur.urbanek@beniaminek.org


Marcin Tereszkiewicz
Beniaminek Talent U-14 i U-11


Bartłomiej Szela 
Bambini Football”

tel. 796724772 mail: szela21@interia.pl
Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego
Trener PZPN UEFA B


Wojciech Babczyński
Bambini Football


Magdalena Jasłowska
Bambini Football


Łukasz Aszklar
Damian Kubusiak
Oddział Rogi – tel. 793 070 805


Grzegorz Twaróg
Oddział Jedlicze – tel.  662 032 141



Fizjoterapeuta – współpraca z  Centrum Zdrowia Euromed

Trener Bramkarzy – współpraca ze Szkółką Bramkarską Piotra Hajduka

oraz trenerzy współpracujący lub na stażu