Archiwum

Klasyfikacja na najlepszego snajpera
w historii Szkółki Piłkarskiej Beniaminek Krosno

 

Klasyfikacja obejmuje lata 2008-2015 i traktujmy  ją jako super pamiątkę. Ponieważ Szkółka rozwinęła bardzo swoje skrzydła, trudno było prowadzić tą klasyfikację i stąd moja decyzja o zakończeniu.

Natomiast od sezonu 2015/2016 Beniaminek bierze udział w rozgrywkach PZPN i tutaj kolejna pamiątka , czyli klasyfikacja strzelców ligowych.

Pamiętajmy – traktujmy to jako dodatek. Liczę, że za  jakiś czas będzie to bardzo cenna pamiątka. A kiedy będzie cenna? Wtedy jeśli któryś z naszych wychowanków zrobi prawdziwą karierę i zagra w Reprezentacji Polski. I tego sobie życzmy. Wychowujmy wspaniałych ludzi a może przy ciężkiej pracy i odrobinie szczęścia marzenia się spełnią.

Pozdrawiam – pasjonata futbolu Grzegorz Raus

 

KLASYFIKACJA

279– Kozubal Antoni (2004)

272 – Bęben Kamil (2005)

207 – Knap Karol (2001)

201 – Michalski Kuba (2005)

200 – Szafran Mateusz (2004)

173 – Cichoń Kacper (2001)

168 – Górka Szymon I (2004)

162 – Jarosz Krystian ( 2004)

158 – Trybus Łukasz (2000)

156 – Latkiewicz Wiktor (2001)

144 – Kozłowski Kuba (2005)

130 – Pelczar Jakub (2002)

121 – Słowik Patryk (2004)

118 – Wiktor Jaślar (2005)

115 – Korzeniowski Błażej (2005)

110 – Prętnik Bartosz (2001)

109 – Sajdak Przemek (2000)

106 – Gazda Aleksander (2004)

99 – Bolanowski Kacper (2004), Zygmunt Kacper (2004)

90 – Wacht Alan (2005)

85 – Kania Franek ( 2007)

79 – Winiarski Patryk (2004)

75 – Moriak Mikołaj (2006)

73 – Biały Kacper (2002)

69 – Gierlach Szymon (2006)

68 – Kluczek Miłosz (2005)

67 – Bolek Miłosz (2007)

64 – Borowski Karol ( 2006)

59 – Cierpiak Oskar (2004)

54 – Urbanik Franek ( 2006)

53 – Zając Oskar (2007)

51 – Kosak Dawid (2002),

50 – Kochanik Tymoteusz (2000)

48 – Serwiński Szymon (2004),

47 – Zięba Kacper (2003), 

46 – Gorzynik Maciek (2004), Szelc Eryk ( 2008)

42 – Moskal Kacper (2000), Bęben Bartek (2005), Krawiec Antek (2006),

41 – Półchłopek Dawid (2001), Krzywda Dawid (2006 ),  Niemiec Jakub ( 2007), 

40 – Rygiel Szymon (2003)

39 – Mateusz Lenart (2005), Pawlik Kuba (2007)

38 – Jurczak Jakub (2001)

37 – Półchłopek Kamil (2000), Biernacki Kamil (2001), Malinowski Wojtek (2004)

35 – Kowalski Dominik (2000), Aszklar Antoni (2006)

34 – Zawitkowski Wiktor (2000), Zbylut Patryk (2005),Dubiel Remek (2007), Czekański Kamil (2005),

33 – Jaworski Jakub (2003), Czaplarski Patryk (2006), Zych Kacper (2005), Czaja Kuba (2004),

31 – Zajączkowski Dominik (2001), Węgrzyn Wiktor (2007)

30 – Mazur Wiktor (2001), Kluk Tomasz (2003),Węgrzyn Dawid (2004)

27 – Przybylski Krystian (1999), Kukulski Kamil (2002), Jakubowski Bruno (2004), Cecuła Julek (2008), 

26 – Michalczyk Jakub (2002),  Zając Kamil ( 2006)

25 – Mruk Mateusz (1999), Jurek Oskar (2000), Jasiewicz Franek (2004), Węgrzyniak Nikodem (2006)

24 – Błażejowska Julia (2000), Stec Łukasz (2003), Korneliusz Paradysz (2004), Rozenbajgier Kacper (2008)

22 – Dziura Arek (2001), Prajznar Mateusz (2004), Gembicz Dawid (2006), Maślak Nikodem (2004), 

21 – Malik Bartek (2004), Mola Mikołaj (2006),Kasprzycki Kamil (2007)

20 – Majkut Bartłomiej (2001),  Łukaszewski Mikołaj (2005)

18 – Białogłowicz Hubert (2002),  Klimczak Klinga (2007), Stachurski Kuba (2005), Krupa Jakub (2004),

17 – Litarowicz Paweł (2000), Fiuk Miłosz (2006), Wójcik Szymon (2007)

15 – Frydrych Arek (2001),  Bryda Oli (2007), Karwat Filip (2004)

14 – Szwast Bartek (1999), Kordasiewicz Mikołaj (2001), Kustroń Łukasz (2002), Kuźmik Kamil (2008), 

13 – Materowski Michał (2000), Cyrkiel Dawid (2006), Skrzęta Szymon (2004), Szregowicz Igor (2007), Wawrzecki Oskar (2007),Miśkowiec Miłosz (2005), Borowski Kuba (2008), Prajsnar Patryk (2009)

12 – Stachyrak Konrad (2005),  Kolanko Krzysztof (2006),Kwolek Kacper (2006),

11 – Głód Kacper (1999), Jezierski Maksymilian (2003), Głowacki Dawid (2002), Dobek Mateusz (2003), Kinga Głód (2005), Guzik Oskar (2005),  Olivier Paczosa (2007), Zajdel Szymon (2004), Polak Filip (2005), Moriak Maciej (2004), Gibała Emanuel ( 2006)

10 – Długosz Dawid (2000), Malik Jakub (2003),  Pawlik Filip (2006), Wilk Marcel ( 2007), Krzywda Konrad (2008)

9 – Bęben Mateusz (2001), Wawrzkowicz Kacper (2003), Wilk Arkadiusz(2003), Bartek Kozioł (2006), Kluk Kamil (2005), Skrzypczyk Ania (2007),

8 – Brożyna Filip (1999), Kasprzyk Bartek (2000), Mikosz Sebastian (2001), Gębala Mikołaj (2006), Półchłopek Michał (2004), Duplaga Kacper (2006), Michalski Hubert (2008),Kmon Mateusz (2005), 

7 – Kolbusz Grzegorz (2000), Misygar Jakub (2002), Czernij Kamil (2001), Pigoń Kuba (2006), Delimata Paweł (2004), Wnęk Szymon (2005), Kościelniak Jakub (2006), Krzanowski Antek (2007), Dębiczak Szymon (2007), Such Filip (2004) Gazda Tomek ( 2008), Janik Michał ( 2008)

6 – Kula Dawid (2002), Sumara Kacper (Ekoball 2004), Guzik Kacper (2003), Łapka Tomek (2004), Guzik Jakub (2005), Trybus Franek (2004), Gryczka Gracjan (2004), Czekaj Paweł (2004), Olivier Paczosa ( 2007)

5 – Jucha Rafał (2001), Markiewicz Piotr (2002), Paweł Penar (2007), Socha Sebastian (2005), Kuba Matłosz (2004), Kowalik Igor (2005), Pojnar Paweł (2004),

4 – Duplaga Jakub (1999), Stasz Szymon (2001 Szóstka Jasło), Jakubus Bartek (2000), Kisser Maciej (2000), Lipiński Michał (2000), Polar Krystian (2000), Druciak Mateusz (2003), Szymon Górka II (2004), Smoleń Arek (2006), Chruściel Czarek (2007), Cieślik Maks ( 2008)

3 – Delimat Norbert (2001), Staroń Jakub (2000), Trybus Norbert (1999), Kwaciszewski Szymon (2000), Majchrowicz Piotr (2002), Marszałek Kacper (2000), Górka Jakub (2000), Wiśniewski Błażej (2001), Horodyski Kamil (2001), Goleń Marcin (2001), Rogula Klaudiusz (2004), Frydrych Lucjan (2003), Szarek Gabryś (2003), Glód Konrad (2005), Jastrzębski Szymon (2005), Paczosa Szymon (2009), Trzaskoś Oskar (2006), Meier Wojtek (2004), Witkoś ( 2007), Wawrzecki ( 2007) , Paczosa Szymon ( 2009)

2 – Chwała Kacper (2002), Smoleń Gabryś, Zając Kacper, Gac Szymon, Telesz Jakub, Telesz Wojtek, Zajdel Radosław (wszyscy 2000), Wywrót Kacper (1999), Kijowski Bartek (2002 Besko), Półchłopek Mateusz (2003), Bieszczad Kacper (2002), Solecki Alan (2006), Edward Lipka (2008), Maja Krychta (2007), Mikołaj Zuzak (2007), Alan Dubis (2007), Filip Jurkiewicz (2006)

1 – Budziak Domini (1999), Guzik Maciek,(2000), Jajeśnica Dawid (1999), Krzystyniak Bogumił (2000), Cwynar Marcin (1999), Maksymilian Samborowski – Zajdel (1999), Adamiak Miłosz (2002), Fafajda Damian, Józefczyk Patryk (obaj 1999), Kandefer Michał (2001), Barnat Ernest (2002), Gleń Wiktor (2001), Prugar Zuzia (2006), Chilik Maksymilian (2006), Maj Mateusz (2006), Henczel Jakub (2005), Radwański Filip (2003), Pelczarski Paweł (2008), Lech Karol (2005), Kocur Kamil (2005), Amelia Fiuk (2008), Mach Kuba ( 2008), Igor Wanik ( 2009) , Hubert Klara ( 2009), Szwerc Filip ( 2010)