Król Strzelców

Krośnieńska Liga Rodziców 2015/2016

 

31 – STASZEWSKI Alan (KAP Bardomed)
18 – BARAN Łukasz (Karpaty MOSiR 2001/02)
14 – PRAJSNAR Rafał (KAP Bardomed)
13 – MICHALSKI Arkadiusz (Beniaminek Team)
11 – BOROWSKI Michał (Beniaminek 2005/06)
11 – ZAJĄC Łukasz (Karpaty MOSiR 2001/02)
11 – TOMKIEWICZ Paweł (Beniaminek Team)
10 – SETLIK Adam (Karpaty MOSiR 2001/02)
9 – MICHALSKI Mariusz (Beniaminek 2005/06)
8 – POPIELARZ Jakub (KAP Bardomed)
7 – SUCH Marcin (Beniaminek 2004)
7 – ZAJDEL Radosław (KAP Bardomed)
7 – KRZYWDA Wojciech (Beniaminek 2005/06)
7 – BĘBEN Mariusz (Beniaminek 2005/06)
6 – GŁOWACKI Hubert (Karpaty MOSiR 2001/02)
6 – MORIAK Hubert (Beniaminek 2004)
6 – PENAR Tomasz (Beniaminek Team)
5 – RAUS Grzegorz (Beniaminek 2004)
5 – CECUŁA Paweł (Beniaminek 2005/06)
5 – LATKIEWICZ Robert (Karpaty MOSiR 2001/02)
5 – GIBAŁA Dariusz (Beniaminek 2005/06)
4 – DUBIEL Daniel (Beniaminek Team)
4 – JURCZAK Marcin (KAP Bardomed)
4 – ASZKLAR Łukasz (Beniaminek 2005/2006)
4 – TELESZ Robert (Karpaty MOSiR 2001/02)
4 – PRAJSNAR Łukasz (Beniaminek Team)
4 – Grzegorz KNAP (Karpaty MOSiR 2001/02)
3 – CHRUŚCIEL Łukasz (Beniaminek Team)
3 – KOSAK Marian (Karpaty MOSiR 2001/02)
3 – BABCZYŃSKI Janusz (Beniaminek 2004)
3 – PINKOWSKI Jacek (KAP Bardomed)
3 – RACHWAŁ Robert (Beniaminek 2004)
3 – GĄDELA Grzegorz (Beniaminek 2005/06)
3 – BŁAŻEJOWSKI Paweł (Karpaty MOSiR 2001/02)
3 – CZEKAŃSKI Wojciech (Beniaminek 2005/2006)
3 – WINIARSKI Witold (Beniaminek 2004)
3 – PRUGAR Maciej (KAP Bardomed)
3 – JAROSZ Krzysztof (Beniaminek 2004)
3 – ZYCH Łukasz (Beniaminek 2005/2006)
2 – BABCZYŃSKI Wojciech (Beniaminek 2005/2006)
2 – KUŹMIK Wojciech (Beniaminek Team)
2 – ZIĘBA Kuba (Karpaty MOSiR 2001/02)
2 – FRYDRYCH Mariusz (KAP Bardomed)
2 – GROMEK Jakub (KAP Bardomed)
1 – GAZDA Sebastian (Beniaminek 2004)
1 – GIERLACH Sławomir (Beniaminek 2005/06)
1 – ZYGMUNT Ryszard (Beniaminek 2004)
1 – KOSIBA Daniel (KAP Bardomed)
1 – GINTER Tomasz (Karpaty MOSiR 2001/02)
1 – STASZ Wojciech (Karpaty MOSiR 2001/02)
1 – SERWIŃSKI Sławomir (Beniaminek 2004)
1 – KOZUBAL Dominik (Beniaminek 2004)
1 – LENART Piotr (Beniaminek 2005/2006)
1 – KRAWIEC Mariusz (Beniamienk 2005/2006)
1 – MIKULSKI Arnold (KAP Bardomed)
1 – BOLANOWSKI Marek (Beniaminek 2004)
1 – GÓRKA Radosław (Beniaminek 2004)