Informacje o Lidze

 PROFBUD LIGA 2016/2017

 

Sezon zimowy dla aż 48 drużyn z Podkarpacia i Małopolski zapowiada się niezwykle ciekawie. W nowoczesnej „Hali Krosno”, na sztucznej murawie z certyfikatem FIFA 2 STAR rozegrana zostatnie II edycja PROFBUD Ligi! Organizowane przez Akademię Piłkarską Beniaminek Krosno rozgrywki to zmagania młodych adeptów futbolu w aż czterech kategoriach wiekowych.

W każdej z kategorii wystąpi 12 drużyn podzielonych na dwie grupy, zespoły w jednym dniu rozgrywkowym systemem „każdy z każdym” rozegrają aż pięć spotkań po 18 minut, co ze szkoleniowego punktu widzenia jest idealnym rozwiązaniem. Po 3 dniach rozgrywkowych nastąpi podział na „Ligę Mistrzów” i „Ligę Europy”. Mecze będę rozgrywane jednocześnie na trzech boiskach o wymiarach 45 na 20 metrów. PROFBUD Liga potrwa od listopada do stycznia, każda z 48 drużyn aż sześciokrotnie zawita do „Hali Krosno” i w sumie rozegra 30 spotkań!

profbud_ligi_logo_670

Liczymy na to, że PROFBUD Liga da dużo dużo radości wszystkim związanym z futbolem dziecięcym i młodzieżowym. Będziemy nagradzać tych, którzy działają z pasją i zaangażowaniem. Liczymy na kulturę dzieci, trenerów i szczególnie rodziców.

Powodzenia dla  wszystkich drużyn uczestniczących w tym piłkarskim wydarzeniu!