Młodzik Starszy – Terminarz i Wyniki

Podkarpacka Liga Młodzika Starszego 

Mecz Wynik
24 Sierpień 2016 16:00 Jasło
AP Jasło Ziomki Rzeszów
2 - 1
24 Sierpień 2016 16:00 Ustrzyki Dolne
Bieszczady Ustrzyki Dolne Ekoball Sanok
1 - 2
24 Sierpień 2016 16:00 Brzozów
Orzełki Brzozów Stal Rzeszów
0 - 6
24 Sierpień 2016 16:00 Krosno
Karpaty MOSiR Krosno Resovia Rzeszów
0 - 9
27 Sierpień 2016 11:00 Rzeszów
Ziomki Rzeszów Polonia Przemyśl
0 - 1
27 Sierpień 2016 11:00 Rzeszów
Stal Rzeszów Bieszczady Ustrzyki Dolne
0 - 3
27 Sierpień 2016 11:00 Rzeszów
Resovia Rzeszów Orzełki Brzozów
2 - 0
3 Wrzesień 2016 10:00 Krosno
Karpaty MOSiR Krosno AP Jasło
0 - 4
3 Wrzesień 2016 10:00 Ustrzyki Dolne
Bieszczady Ustrzyki Dolne Resovia Rzeszów
0 - 3
3 Wrzesień 2016 10:00 Przemyśl
Polonia Przemyśl Ekoball Sanok
1 - 3
3 Wrzesień 2016 14:00 "Arena Korczyna"
Beniaminek Krosno Ziomki Rzeszów
3 - 0
7 Wrzesień 2016 16:30 Jasło
AP Jasło Beniaminek Krosno
2 - 2
10 Wrzesień 2016 10:00 "Arena Korczyna"
Beniaminek Krosno Karpaty MOSiR Krosno
4 - 0
10 Wrzesień 2016 10:00 Rzeszów
Ziomki Rzeszów Ekoball Sanok
1 - 2
10 Wrzesień 2016 10:00 Rzeszów
Stal Rzeszów Polonia Przemyśl
1 - 2
10 Wrzesień 2016 10:00 Jasło
AP Jasło Orzełki Brzozów
2 - 1
17 Wrzesień 2016 10:00 Brzozów
Orzełki Brzozów Beniaminek Krosno
1 - 8
17 Wrzesień 2016 10:00 Sanok
Ekoball Sanok Stal Rzeszów
1 - 3
17 Wrzesień 2016 10:00 Przemyśl
Polonia Przemyśl Resovia Rzeszów
1 - 2
17 Wrzesień 2016 10:00 Ustrzyki Dolne
Bieszczady Ustrzyki Dolne AP Jasło
1 - 1
17 Wrzesień 2016 10:00 Krosno
Karpaty MOSiR Krosno Ziomki Rzeszów
0 - 0
24 Wrzesień 2016 10:00 Krosno
Karpaty MOSiR Krosno Orzełki Brzozów
0 - 2
24 Wrzesień 2016 10:00 Rzeszów
Resovia Rzeszów Ekoball Sanok
1 - 1
24 Wrzesień 2016 10:00 Rzeszów
Ziomki Rzeszów Stal Rzeszów
1 - 4
24 Wrzesień 2016 10:00 "Arena Korczyna"
Beniaminek Krosno Bieszczady Ustrzyki Dolne
5 - 0
1 Październik 2016 10:00 Ustrzyki Dolne
Bieszczady Ustrzyki Dolne Karpaty MOSiR Krosno
3 - 2
1 Październik 2016 10:00 Przemyśl
Polonia Przemyśl AP Jasło
2 - 2
1 Październik 2016 10:00 Rzeszów
Stal Rzeszów Resovia Rzeszów
5 - 0
1 Październik 2016 10:00 Brzozów
Orzełki Brzozów Ziomki Rzeszów
1 - 0
8 Październik 2016 10:00 Jasło
AP Jasło Ekoball Sanok
1 - 0
8 Październik 2016 10:00 "Arena Korczyna"
Beniaminek Krosno Polonia Przemyśl
2 - 0
8 Październik 2016 10:00 Rzeszów
Ziomki Rzeszów Resovia Rzeszów
0 - 3
8 Październik 2016 10:00 Brzozów
Orzełki Brzozów Bieszczady Ustrzyki Dolne
1 - 1
14 Październik 2016 11:00 Sanok
Ekoball Sanok Beniaminek Krosno
0 - 1
15 Październik 2016 10:00 Ustrzyki Dolne
Bieszczady Ustrzyki Dolne Ziomki Rzeszów
1 - 3
15 Październik 2016 10:00 Przemyśl
Polonia Przemyśl Karpaty MOSiR Krosno
0 - 0
15 Październik 2016 10:00 Rzeszów
Stal Rzeszów AP Jasło
2 - 0
22 Październik 2016 10:00 Jasło
AP Jasło Resovia Rzeszów
2 - 5
22 Październik 2016 10:00 Krosno
Karpaty MOSiR Krosno Ekoball Sanok
0 - 3
22 Październik 2016 10:00 Brzozów
Orzełki Brzozów Polonia Przemyśl
1 - 1
29 Październik 2016 10:00 Rzeszów
Stal Rzeszów Karpaty MOSiR Krosno
4 - 0
29 Październik 2016 10:00 Rzeszów
Resovia Rzeszów Beniaminek Krosno
2 - 2
29 Październik 2016 10:00 Przemyśl
Polonia Przemyśl Bieszczady Ustrzyki Dolne
0 - 2
29 Październik 2016 10:00 Sanok
Ekoball Sanok Orzełki Brzozów
0 - 2
3 Listopad 2016 18:30 "Hala Krosno"
Beniaminek Krosno Stal Rzeszów
3 - 2
8 Kwiecień 2017 10:00 Rzeszów
Stal Rzeszów Orzełki Brzozów
11 - 1
8 Kwiecień 2017 10:00 Rzeszów
Ziomki Rzeszów AP Jasło
0 - 2
8 Kwiecień 2017 14:00 Rzeszów
Resovia Rzeszów Karpaty MOSiR Krosno
5 - 0
9 Kwiecień 2017 11:00 Pakoszówka
Ekoball Sanok Bieszczady Ustrzyki Dolne
1 - 0
18 Kwiecień 2017 10:00 Przemyśl
Polonia Przemyśl Ziomki Rzeszów
4 - 0
18 Kwiecień 2017 11:00 Ustrzyki Dolne
Bieszczady Ustrzyki Dolne Stal Rzeszów
0 - 8
18 Kwiecień 2017 12:00 "Hala Krosno"
Beniaminek Krosno AP Jasło
3 - 0
18 Kwiecień 2017 13:00 Brzozów
Orzełki Brzozów Resovia Rzeszów
0 - 3
22 Kwiecień 2017 09:30 Pakszówka
Ekoball Sanok Polonia Przemyśl
1 - 2
23 Kwiecień 2017 11:15 Rzeszów
Resovia Rzeszów Bieszczady Ustrzyki Dolne
4 - 1
25 Kwiecień 2017 17:30 Rzeszów
Ziomki Rzeszów Beniaminek Krosno
0 - 4
29 Kwiecień 2017 10:00 Krosno
Karpaty MOSiR Krosno Beniaminek Krosno
0 - 3
29 Kwiecień 2017 10:00 Brzozów
Orzełki Brzozów AP Jasło
0 - 2
29 Kwiecień 2017 14:00 Pakoszówka
Ekoball Sanok Ziomki Rzeszów
0 - 5
30 Kwiecień 2017 11:00 Przemyśl
Polonia Przemyśl Stal Rzeszów
1 - 2
3 Maj 2017 10:00 Rzeszów
Ziomki Rzeszów Karpaty MOSiR Krosno
2 - 5
3 Maj 2017 11:00 Rzeszów
Resovia Rzeszów Polonia Przemyśl
3 - 2
3 Maj 2017 11:00 Jasło
AP Jasło Bieszczady Ustrzyki Dolne
2 - 1
3 Maj 2017 11:30 "Arena Korczyna"
Beniaminek Krosno Orzełki Brzozów
9 - 0
6 Maj 2017 11:00 Ustrzyki Dolne
Bieszczady Ustrzyki Dolne Beniaminek Krosno
0 - 0
7 Maj 2017 09:00 Rzeszów
Stal Rzeszów Ziomki Rzeszów
5 - 0
7 Maj 2017 10:00 Brzozów
Orzełki Brzozów Karpaty MOSiR Krosno
0 - 1
7 Maj 2017 11:30 Sanok
Ekoball Sanok Resovia Rzeszów
0 - 6
11 Maj 2017 16:00 Jasło
AP Jasło Polonia Przemyśl
0 - 1
12 Maj 2017 17:00 Krosno
Karpaty MOSiR Krosno Bieszczady Ustrzyki Dolne
0 - 0
13 Maj 2017 10:00 Rzeszów
Ziomki Rzeszów Orzełki Brzozów
5 - 1
14 Maj 2017 10:00 Rzeszów
Resovia Rzeszów Stal Rzeszów
0 - 2
21 Maj 2017 09:30 Rzeszów
Resovia Rzeszów Ziomki Rzeszów
6 - 0
21 Maj 2017 11:00 Przemyśl
Polonia Przemyśl Beniaminek Krosno
1 - 6
21 Maj 2017 11:00 Sanok
Ekoball Sanok AP Jasło
3 - 5
21 Maj 2017 17:00 Ustrzyki Dolne
Bieszczady Ustrzyki Dolne Orzełki Brzozów
0 - 3
27 Maj 2017 11:00 Jasło
AP Jasło Stal Rzeszów
0 - 4
27 Maj 2017 12:00 Rzeszów
Ziomki Rzeszów Bieszczady Ustrzyki Dolne
4 - 2
28 Maj 2017 10:00 Krosno
Karpaty MOSiR Krosno Polonia Przemyśl
1 - 0
28 Maj 2017 10:00 "Arena Korczyna"
Beniaminek Krosno Ekoball Sanok
12 - 0
31 Maj 2017 16:00 Rzeszów
Stal Rzeszów Beniaminek Krosno
1 - 3
31 Maj 2017 17:30 Jasło
AP Jasło Karpaty MOSiR Krosno
3 - 2
2 Czerwiec 2017 11:00 Rzeszów
Resovia Rzeszów AP Jasło
9 - 0
4 Czerwiec 2017 11:00 Przemyśl
Polonia Przemyśl Orzełki Brzozów
0 - 2
8 Czerwiec 2017 17:30 Krosno
Karpaty MOSiR Krosno Stal Rzeszów
0 - 2
9 Czerwiec 2017 16:30 Brzozów
Orzełki Brzozów Ekoball Sanok
4 - 1
10 Czerwiec 2017 11:00 Ustrzy
Bieszczady Ustrzyki Dolne Polonia Przemyśl
0 - 2
11 Czerwiec 2017 12:00 "Arena Korczyna"
Beniaminek Krosno Resovia Rzeszów
3 - 1
12 Czerwiec 2017 15:00 Rzeszów
Stal Rzeszów Ekoball Sanok
3 - 0
14 Czerwiec 2017 16:00 Sanok
Ekoball Sanok Karpaty MOSiR Krosno
1 - 2