Młodzik Młodszy – Terminarz i Wyniki

Podkarpacka Liga Młodzika Młodszego

Mecz Wynik
24 Sierpień 2016 10:00 "Arena Korczyna"
Beniaminek Krosno U-12 Ekoball Sanok
2 - 1
24 Sierpień 2016 12:00 "Arena Korczyna"
Beniaminek Krosno U-11 Orzełek Przeworsk
4 - 5
24 Sierpień 2016 16:30 Jasło
Szóstka Jasło Polonia Przemyśl
0 - 6
24 Sierpień 2016 17:00 Krosno
Karpaty MOSiR Krosno Resovia Rzeszów
2 - 3
24 Sierpień 2016 17:30 Jasło
AP Jasło Ziomki Rzeszów
2 - 1
24 Sierpień 2016 17:30 Brzozów
Orzełki Brzozów Stal Rzeszów
3 - 0
27 Sierpień 2016 11:00 Rzeszów
Ziomki Rzeszów Polonia Przemyśl
3 - 0
27 Sierpień 2016 11:00 Rzeszów
Resovia Rzeszów Orzełki Brzozów
8 - 0
27 Sierpień 2016 11:00 Przeworsk
Orzełek Przeworsk Karpaty MOSiR Krosno
5 - 0
27 Sierpień 2016 11:00 Rzeszów
Stal Rzeszów Beniaminek Krosno U-12
1 - 1
28 Sierpień 2016 11:00 Sanok
Ekoball Sanok Szóstka Jasło
3 - 5
3 Wrzesień 2016 10:00 "Arena Korczyna"
Beniaminek Krosno U-12 Resovia Rzeszów
4 - 3
3 Wrzesień 2016 11:00 Przemyśl
Polonia Przemyśl Ekoball Sanok
3 - 1
3 Wrzesień 2016 11:00 Brzozów
Orzełki Brzozów Orzełek Przeworsk
2 - 0
3 Wrzesień 2016 11:00 Jasło
Szóstka Jasło Stal Rzeszów
1 - 3
3 Wrzesień 2016 11:00 Krosno
Karpaty MOSiR Krosno AP Jasło
5 - 1
3 Wrzesień 2016 12:00 "Arena Korczyna"
Beniaminek Krosno U-11 Ziomki Rzeszów
6 - 1
7 Wrzesień 2016 17:30 Jasło
AP Jasło Beniaminek Krosno U-11
1 - 1
10 Wrzesień 2016 10:00 "Arena Korczyna"
Beniaminek Krosno U-11 Karpaty MOSiR Krosno
1 - 5
10 Wrzesień 2016 11:00 Rzeszów
Ziomki Rzeszów Ekoball Sanok
0 - 3
10 Wrzesień 2016 11:00 Rzeszów
Stal Rzeszów Polonia Przemyśl
2 - 0
10 Wrzesień 2016 11:00 Rzeszów
Resovia Rzeszów Szóstka Jasło
8 - 0
10 Wrzesień 2016 11:00 Przeworsk
Orzełek Przeworsk Beniaminek Krosno U-12
1 - 2
10 Wrzesień 2016 11:00 Jasło
AP Jasło Orzełki Brzozów
4 - 0
17 Wrzesień 2016 11:00 Krosno
Karpaty MOSiR Krosno Ziomki Rzeszów
0 - 2
17 Wrzesień 2016 11:00 Przemyśl
Polonia Przemyśl Resovia Rzeszów
3 - 0
17 Wrzesień 2016 11:00 Sanok
Ekoball Sanok Stal Rzeszów
1 - 0
17 Wrzesień 2016 11:00 Jasło
Szóstka Jasło Orzełek Przeworsk
1 - 4
17 Wrzesień 2016 11:00 "Arena Korczyna"
Beniaminek Krosno U-12 AP Jasło
2 - 0
21 Wrzesień 2016 16:30 Brzozów
Orzełki Brzozów Beniaminek Krosno U-11
0 - 3
24 Wrzesień 2016 11:00 Rzeszów
Ziomki Rzeszów Stal Rzeszów
0 - 1
24 Wrzesień 2016 11:00 Przeworsk
Orzełek Przeworsk Polonia Przemyśl
0 - 1
24 Wrzesień 2016 11:00 "Arena Korczyna"
Beniaminek Krosno U-11 Beniaminek Krosno U-12
1 - 3
24 Wrzesień 2016 11:00 Jasło
AP Jasło Szóstka Jasło
7 - 0
24 Wrzesień 2016 11:00 Krosno
Karpaty MOSiR Krosno Orzełki Brzozów
5 - 0
24 Wrzesień 2016 11:00 Rzeszów
Resovia Rzeszów Ekoball Sanok
3 - 0
1 Październik 2016 11:00 Brzozów
Orzełki Brzozów Ziomki Rzeszów
0 - 4
1 Październik 2016 11:00 "Arena Korczyna"
Beniaminek Krosno U-12 Karpaty MOSiR Krosno
8 - 1
1 Październik 2016 11:00 Przemyśl
Polonia Przemyśl AP Jasło
0 - 0
1 Październik 2016 11:00 Jasło
Szóstka Jasło Beniaminek Krosno U-11
4 - 1
1 Październik 2016 11:00 Rzeszów
Stal Rzeszów Resovia Rzeszów
0 - 0
1 Październik 2016 11:00 Sanok
Ekoball Sanok Orzełek Przeworsk
5 - 0
8 Październik 2016 11:00 Brzozów
Orzełki Brzozów Beniaminek Krosno U-12
0 - 7
8 Październik 2016 11:00 Krosno
Karpaty MOSiR Krosno Szóstka Jasło
1 - 0
8 Październik 2016 11:00 Jasło
AP Jasło Ekoball Sanok
2 - 0
8 Październik 2016 11:00 Przeworsk
Orzełek Przeworsk Stal Rzeszów
2 - 3
8 Październik 2016 11:00 "Arena Korczyna"
Beniaminek Krosno U-11 Polonia Przemyśl
3 - 2
8 Październik 2016 11:00 Rzeszów
Ziomki Rzeszów Resovia Rzeszów
2 - 1
14 Październik 2016 12:30 Sanok
Ekoball Sanok Beniaminek Krosno U-11
2 - 2
15 Październik 2016 11:00 Rzeszów
Resovia Rzeszów Orzełek Przeworsk
1 - 0
15 Październik 2016 11:00 "Arena Korczyna"
Beniaminek Krosno U-12 Ziomki Rzeszów
3 - 0
15 Październik 2016 11:00 Jasło
Szóstka Jasło Orzełki Brzozów
9 - 1
15 Październik 2016 11:00 Przemyśl
Polonia Przemyśl Karpaty MOSiR Krosno
3 - 1
15 Październik 2016 11:00 Rzeszów
Stal Rzeszów AP Jasło
5 - 0
22 Październik 2016 11:00 "Arena Korczyna"
Beniaminek Krosno U-12 Szóstka Jasło
2 - 1
22 Październik 2016 11:00 Brzozów
Orzełki Brzozów Polonia Przemyśl
0 - 10
22 Październik 2016 11:00 Rzeszów
Ziomki Rzeszów Orzełek Przeworsk
3 - 1
22 Październik 2016 11:00 Krosno
Karpaty MOSiR Krosno Ekoball Sanok
1 - 4
26 Październik 2016 11:00 Jasło
AP Jasło Resovia Rzeszów
1 - 6
26 Październik 2016 15:30 Przemyśl
Polonia Przemyśl Beniaminek Krosno U-12
2 - 0
29 Październik 2016 11:00 Przeworsk
Orzełek Przeworsk AP Jasło
2 - 0
29 Październik 2016 11:00 Jasło
Szóstka Jasło Ziomki Rzeszów
1 - 1
29 Październik 2016 11:00 Sanok
Ekoball Sanok Orzełki Brzozów
3 - 0
29 Październik 2016 11:00 Rzeszów
Stal Rzeszów Karpaty MOSiR Krosno
1 - 0
30 Październik 2016 11:45 Rzeszów
Resovia Rzeszów Beniaminek Krosno U-11
1 - 1
4 Listopad 2016 18:30 "Hala Krosno"
Beniaminek Krosno U-11 Stal Rzeszów
2 - 1
8 Kwiecień 2017 11:00 Przemyśl
Polonia Przemyśl Szóstka Jasło
1 - 1
8 Kwiecień 2017 11:30 Rzeszów
Stal Rzeszów Orzełki Brzozów
10 - 1
8 Kwiecień 2017 12:00 Rzeszów
Ziomki Rzeszów AP Jasło
4 - 2
8 Kwiecień 2017 15:30 Rzeszów
Resovia Rzeszów Karpaty MOSiR Krosno
3 - 2
9 Kwiecień 2017 11:30 Przeworsk
Orzełek Przeworsk Beniaminek Krosno U-11
1 - 1
9 Kwiecień 2017 12:30 Pakoszówka
Ekoball Sanok Beniaminek Krosno U-12
0 - 11
18 Kwiecień 2017 10:00 "Hala Krosno"
Beniaminek Krosno U-12 Stal Rzeszów
3 - 1
18 Kwiecień 2017 11:30 Przemyśl
Polonia Przemyśl Ziomki Rzeszów
2 - 1
18 Kwiecień 2017 13:30 "Hala Krosno"
Beniaminek Krosno U-11 AP Jasło
4 - 2
18 Kwiecień 2017 14:30 Brzozów
Orzełki Brzozów Resovia Rzeszów
2 - 4
18 Kwiecień 2017 15:00 Krosno
Karpaty MOSiR Krosno Orzełek Przeworsk
4 - 4
18 Kwiecień 2017 15:30 Jasło
Szóstka Jasło Ekoball Sanok
8 - 2
22 Kwiecień 2017 10:00 Przeworsk
Orzełek Przeworsk Orzełki Brzozów
6 - 1
22 Kwiecień 2017 11:00 Pakoszówka
Ekoball Sanok Polonia Przemyśl
0 - 7
22 Kwiecień 2017 12:30 Jasło
AP Jasło Karpaty MOSiR Krosno
1 - 2
23 Kwiecień 2017 10:00 Rzeszów
Resovia Rzeszów Beniaminek Krosno U-12
0 - 3
23 Kwiecień 2017 11:00 Rzeszów
Stal Rzeszów Szóstka Jasło
6 - 2
25 Kwiecień 2017 16:00 Rzeszów
Ziomki Rzeszów Beniaminek Krosno U-11
4 - 1
26 Kwiecień 2017 16:00 Jasło
Szóstka Jasło Resovia Rzeszów
3 - 1
29 Kwiecień 2017 11:00 "Arena Korczyna"
Beniaminek Krosno U-12 Orzełek Przeworsk
1 - 1
29 Kwiecień 2017 11:30 Krosno
Karpaty MOSiR Krosno Beniaminek Krosno U-11
2 - 1
29 Kwiecień 2017 11:30 Brzozów
Orzełki Brzozów AP Jasło
0 - 4
29 Kwiecień 2017 15:30 Pakoszówka
Ekoball Sanok Ziomki Rzeszów
0 - 6
30 Kwiecień 2017 12:30 Przemyśl
Polonia Przemyśl Stal Rzeszów
1 - 2
3 Maj 2017 10:00 Przeworsk
Orzełek Przeworsk Szóstka Jasło
3 - 2
3 Maj 2017 10:00 "Arena Korczyna"
Beniaminek Krosno U-11 Orzełki Brzozów
8 - 0
3 Maj 2017 12:00 Rzeszów
Ziomki Rzeszów Karpaty MOSiR Krosno
3 - 3
3 Maj 2017 12:30 Rzeszów
Resovia Rzeszów Polonia Przemyśl
2 - 0
6 Maj 2017 11:30 Przemyśl
Polonia Przemyśl Orzełek Przeworsk
3 - 1
7 Maj 2017 10:00 Jasło
Szóstka Jasło AP Jasło
1 - 0
7 Maj 2017 10:00 Sanok
Ekoball Sanok Resovia Rzeszów
0 - 11
7 Maj 2017 10:00 "Arena Korczyna"
Beniaminek Krosno U-12 Beniaminek Krosno U-11
2 - 2
7 Maj 2017 10:30 Rzeszów
Stal Rzeszów Ziomki Rzeszów
4 - 2
7 Maj 2017 11:30 Brzozów
Orzełki Brzozów Karpaty MOSiR Krosno
0 - 7
11 Maj 2017 17:30 Jasło
AP Jasło Polonia Przemyśl
0 - 2
12 Maj 2017 17:00 Przeworsk
Orzełek Przeworsk Ekoball Sanok
12 - 0
13 Maj 2017 12:00 Rzeszów
Ziomki Rzeszów Orzełki Brzozów
11 - 1
13 Maj 2017 16:00 "Arena Korczyna"
Beniaminek Krosno U-11 Szóstka Jasło
4 - 3
14 Maj 2017 10:00 Krosno
Karpaty MOSiR Krosno Beniaminek Krosno U-12
0 - 2
14 Maj 2017 11:30 Rzeszów
Resovia Rzeszów Stal Rzeszów
4 - 2
17 Maj 2017 18:00 Jasło
AP Jasło Beniaminek Krosno U-12
0 - 7
19 Maj 2017 16:00 Jasło
Szóstka Jasło Karpaty MOSiR Krosno
2 - 2
20 Maj 2017 15:30 Rzeszów
Stal Rzeszów Orzełek Przeworsk
5 - 0
21 Maj 2017 09:30 Przemyśl
Polonia Przemyśl Beniaminek Krosno U-11
3 - 2
21 Maj 2017 10:45 Rzeszów
Resovia Rzeszów Ziomki Rzeszów
2 - 5
21 Maj 2017 12:30 Sanok
Ekoball Sanok AP Jasło
0 - 9
27 Maj 2017 10:00 Rzeszów
Ziomki Rzeszów Beniaminek Krosno U-12
3 - 2
27 Maj 2017 10:00 Przeworsk
Orzełek Przeworsk Resovia Rzeszów
1 - 2
27 Maj 2017 12:30 Jasło
AP Jasło Stal Rzeszów
0 - 8
28 Maj 2017 11:30 "Arena Korczyna"
Beniaminek Krosno U-11 Ekoball Sanok
13 - 0
28 Maj 2017 12:00 Krosno
Karpaty MOSiR Krosno Polonia Przemyśl
1 - 0
31 Maj 2017 18:00 "Arena Korczyna"
Beniaminek Krosno U-12 Orzełki Brzozów
10 - 0
2 Czerwiec 2017 12:30 Rzeszów
Resovia Rzeszów AP Jasło
7 - 0
3 Czerwiec 2017 10:00 Przeworsk
Orzełek Przeworsk Ziomki Rzeszów
0 - 3
3 Czerwiec 2017 15:00 Rzeszów
Stal Rzeszów Beniaminek Krosno U-11
11 - 1
4 Czerwiec 2017 11:00 Jasło
Szóstka Jasło Beniaminek Krosno U-12
3 - 3
4 Czerwiec 2017 12:30 Przemyśl
Polonia Przemyśl Orzełki Brzozów
3 - 0
5 Czerwiec 2017 17:00 Sanok
Ekoball Sanok Karpaty MOSiR Krosno
1 - 5
7 Czerwiec 2017 18:00 Brzozów
Orzełki Brzozów Szóstka Jasło
0 - 4
8 Czerwiec 2017 16:00 Krosno
Karpaty MOSiR Krosno Stal Rzeszów
1 - 1
9 Czerwiec 2017 18:00 Brzozów
Orzełki Brzozów Ekoball Sanok
3 - 2
9 Czerwiec 2017 18:00 "Arena Korczyna"
Beniaminek Krosno U-12 Polonia Przemyśl
4 - 1
10 Czerwiec 2017 10:00 Rzeszów
Ziomki Rzeszów Szóstka Jasło
2 - 2
10 Czerwiec 2017 14:30 Jasło
AP Jasło Orzełek Przeworsk
2 - 0
11 Czerwiec 2017 13:30 "Arena Korczyna"
Beniaminek Krosno U-11 Resovia Rzeszów
2 - 6
12 Czerwiec 2017 17:30 Rzeszów
Stal Rzeszów Ekoball Sanok
3 - 0