Liga Młodzika OZPN U-13 – Grupa IV

Tabela
Poz   Zespół M Z R P Gole+/- Pkt
1 Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 10 8 1 1 55:1045 25
2 Tempo Nienaszów 9 8 0 1 50:1634 24
3 Karpaty II Krosno 9 5 2 2 21:183 17
4 LKS Skołyszyn 9 4 3 2 24:1410 15
5 Nafta Jedlicze 9 4 2 3 29:218 14
6 Zamczysko Odrzykoń 9 4 1 4 19:32-13 13
7 Kotwica Korczyna 9 4 0 5 23:167 12
8 Koniczynka Krosno 9 3 3 3 18:162 12
9 Standart Święcany 9 2 2 5 15:27-12 8
10 Ostoja Kołaczyce 9 1 0 8 8:34-26 3
11 AP Jasło 9 0 0 9 3:61-58 0
Terminarz i wyniki

Mecz Wynik
4 Wrzesień 2018 16:30 Święcany
Standart Święcany AP Jasło
4 - 0
4 Wrzesień 2018 16:30 Krosno
Karpaty II Krosno Kotwica Korczyna
2 - 1
4 Wrzesień 2018 16:30 Skołyszyn
LKS Skołyszyn Nafta Jedlicze
4 - 0
4 Wrzesień 2018 16:30 PROFBUD Arena
Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 Zamczysko Odrzykoń
9 - 0
4 Wrzesień 2018 16:30 Nienaszów
Tempo Nienaszów Koniczynka Krosno
3 - 0
7 Wrzesień 2018 16:30 Krosno
Koniczynka Krosno Standart Święcany
3 - 1
7 Wrzesień 2018 16:30 Jasło
AP Jasło Karpaty II Krosno
1 - 4
7 Wrzesień 2018 16:30 Korczyna
Kotwica Korczyna LKS Skołyszyn
1 - 2
7 Wrzesień 2018 16:30 Jedlicze
Nafta Jedlicze Beniaminek PROFBUD Krosno U-11
6 - 4
7 Wrzesień 2018 16:30 Kołaczyce
Ostoja Kołaczyce Tempo Nienaszów
0 - 7
14 Wrzesień 2018 16:30 PROFBUD Arena
Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 Kotwica Korczyna
5 - 0
14 Wrzesień 2018 16:30 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń Nafta Jedlicze
3 - 3
14 Wrzesień 2018 16:30 Święcany
Standart Święcany Ostoja Kołaczyce
3 - 2
14 Wrzesień 2018 16:30 Skołyszyn
LKS Skołyszyn AP Jasło
5 - 0
14 Wrzesień 2018 16:30 Krosno
Karpaty II Krosno Koniczynka Krosno
2 - 2
18 Wrzesień 2018 16:30 Kołaczyce
Ostoja Kołaczyce Karpaty II Krosno
0 - 2
18 Wrzesień 2018 16:30 Korczyna
Kotwica Korczyna Zamczysko Odrzykoń
3 - 2
18 Wrzesień 2018 16:30 Krosno
Koniczynka Krosno LKS Skołyszyn
2 - 2
18 Wrzesień 2018 16:30 Jasło
AP Jasło Beniaminek PROFBUD Krosno U-11
0 - 9
18 Wrzesień 2018 16:30 Nienaszów
Tempo Nienaszów Standart Święcany
9 - 2
21 Wrzesień 2018 16:30 Skołyszyn
LKS Skołyszyn Ostoja Kołaczyce
4 - 0
21 Wrzesień 2018 16:30 Krosno
Karpaty II Krosno Tempo Nienaszów
2 - 7
21 Wrzesień 2018 16:30 Jedlicze
Nafta Jedlicze Kotwica Korczyna
0 - 1
21 Wrzesień 2018 16:30 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń AP Jasło
7 - 0
21 Wrzesień 2018 16:30 PROFBUD Arena
Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 Koniczynka Krosno
4 - 0
28 Wrzesień 2018 16:30 Kołaczyce
Ostoja Kołaczyce Beniaminek PROFBUD Krosno U-11
0 - 9
28 Wrzesień 2018 16:30 Święcany
Standart Święcany Karpaty II Krosno
1 - 1
28 Wrzesień 2018 16:30 Krosno
Koniczynka Krosno Zamczysko Odrzykoń
1 - 2
28 Wrzesień 2018 16:30 Jasło
AP Jasło Nafta Jedlicze
2 - 10
28 Wrzesień 2018 16:30 Nienaszów
Tempo Nienaszów LKS Skołyszyn
5 - 3
5 Październik 2018 15:30 Skołyszyn
LKS Skołyszyn Standart Święcany
2 - 2
5 Październik 2018 15:30 Jedlicze
Nafta Jedlicze Koniczynka Krosno
1 - 1
5 Październik 2018 15:30 Korczyna
Kotwica Korczyna AP Jasło
11 - 0
5 Październik 2018 15:30 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń Ostoja Kołaczyce
2 - 1
5 Październik 2018 15:30 PROFBUD Arena
Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 Tempo Nienaszów
5 - 2
12 Październik 2018 15:30 Krosno
Karpaty II Krosno LKS Skołyszyn
3 - 1
12 Październik 2018 15:30 Kołaczyce
Ostoja Kołaczyce Nafta Jedlicze
1 - 4
12 Październik 2018 15:30 Krosno
Koniczynka Krosno Kotwica Korczyna
2 - 1
12 Październik 2018 15:30 Nienaszów
Tempo Nienaszów Zamczysko Odrzykoń
10 - 1
15 Październik 2018 16:30 Święcany
Standart Święcany Beniaminek PROFBUD Krosno U-11
0 - 4
19 Październik 2018 15:30 Jedlicze
Nafta Jedlicze Tempo Nienaszów
1 - 4
19 Październik 2018 15:30 Korczyna
Kotwica Korczyna Ostoja Kołaczyce
3 - 0
19 Październik 2018 15:30 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń Standart Święcany
2 - 1
19 Październik 2018 15:30 Jasło
AP Jasło Koniczynka Krosno
0 - 7
19 Październik 2018 15:30 PROFBUD Arena
Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 Karpaty II Krosno
5 - 1
26 Październik 2018 15:30 Skołyszyn
LKS Skołyszyn Beniaminek PROFBUD Krosno U-11
1 - 1
26 Październik 2018 15:30 Krosno
Karpaty II Krosno Zamczysko Odrzykoń
4 - 0
26 Październik 2018 15:30 Kołaczyce
Ostoja Kołaczyce AP Jasło
4 - 0
26 Październik 2018 15:30 Święcany
Standart Święcany Nafta Jedlicze
1 - 4
26 Październik 2018 15:30 Nienaszów
Tempo Nienaszów Kotwica Korczyna
3 - 2