Liga Młodzika OZPN U-13 – Grupa IV

Tabela
Poz   Zespół M Z R P Gole+/- Pkt
1 Tempo Nienaszów 20 19 0 1 117:3186 57
2 Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 20 17 1 2 126:13113 52
3 Nafta Jedlicze 20 12 3 5 76:5026 39
4 LKS Skołyszyn 20 10 5 5 52:3814 35
5 Karpaty II Krosno 20 8 4 8 41:410 28
6 Zamczysko Odrzykoń 20 7 3 10 32:64-32 24
7 Kotwica Korczyna 20 7 2 11 44:69-25 23
8 Koniczynka Krosno 20 5 7 8 39:390 22
9 Standart Święcany 20 4 2 14 24:73-49 14
10 Ostoja Kołaczyce 20 4 1 15 24:64-40 13
11 AP Jasło 20 3 0 17 24:117-93 9
Terminarz i wyniki

Mecz Wynik
4 Wrzesień 2018 16:30 Święcany
Standart Święcany AP Jasło
4 - 0
4 Wrzesień 2018 16:30 Krosno
Karpaty II Krosno Kotwica Korczyna
2 - 1
4 Wrzesień 2018 16:30 Skołyszyn
LKS Skołyszyn Nafta Jedlicze
4 - 0
4 Wrzesień 2018 16:30 PROFBUD Arena
Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 Zamczysko Odrzykoń
9 - 0
4 Wrzesień 2018 16:30 Nienaszów
Tempo Nienaszów Koniczynka Krosno
3 - 0
7 Wrzesień 2018 16:30 Krosno
Koniczynka Krosno Standart Święcany
3 - 1
7 Wrzesień 2018 16:30 Jasło
AP Jasło Karpaty II Krosno
1 - 4
7 Wrzesień 2018 16:30 Korczyna
Kotwica Korczyna LKS Skołyszyn
1 - 2
7 Wrzesień 2018 16:30 Jedlicze
Nafta Jedlicze Beniaminek PROFBUD Krosno U-11
6 - 4
7 Wrzesień 2018 16:30 Kołaczyce
Ostoja Kołaczyce Tempo Nienaszów
0 - 7
14 Wrzesień 2018 16:30 PROFBUD Arena
Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 Kotwica Korczyna
5 - 0
14 Wrzesień 2018 16:30 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń Nafta Jedlicze
3 - 3
14 Wrzesień 2018 16:30 Święcany
Standart Święcany Ostoja Kołaczyce
3 - 2
14 Wrzesień 2018 16:30 Skołyszyn
LKS Skołyszyn AP Jasło
5 - 0
14 Wrzesień 2018 16:30 Krosno
Karpaty II Krosno Koniczynka Krosno
2 - 2
18 Wrzesień 2018 16:30 Kołaczyce
Ostoja Kołaczyce Karpaty II Krosno
0 - 2
18 Wrzesień 2018 16:30 Korczyna
Kotwica Korczyna Zamczysko Odrzykoń
3 - 2
18 Wrzesień 2018 16:30 Krosno
Koniczynka Krosno LKS Skołyszyn
2 - 2
18 Wrzesień 2018 16:30 Jasło
AP Jasło Beniaminek PROFBUD Krosno U-11
0 - 9
18 Wrzesień 2018 16:30 Nienaszów
Tempo Nienaszów Standart Święcany
9 - 2
21 Wrzesień 2018 16:30 Skołyszyn
LKS Skołyszyn Ostoja Kołaczyce
4 - 0
21 Wrzesień 2018 16:30 Krosno
Karpaty II Krosno Tempo Nienaszów
2 - 7
21 Wrzesień 2018 16:30 Jedlicze
Nafta Jedlicze Kotwica Korczyna
0 - 1
21 Wrzesień 2018 16:30 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń AP Jasło
7 - 0
21 Wrzesień 2018 16:30 PROFBUD Arena
Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 Koniczynka Krosno
4 - 0
28 Wrzesień 2018 16:30 Kołaczyce
Ostoja Kołaczyce Beniaminek PROFBUD Krosno U-11
0 - 9
28 Wrzesień 2018 16:30 Święcany
Standart Święcany Karpaty II Krosno
1 - 1
28 Wrzesień 2018 16:30 Krosno
Koniczynka Krosno Zamczysko Odrzykoń
1 - 2
28 Wrzesień 2018 16:30 Jasło
AP Jasło Nafta Jedlicze
2 - 10
28 Wrzesień 2018 16:30 Nienaszów
Tempo Nienaszów LKS Skołyszyn
5 - 3
5 Październik 2018 15:30 Skołyszyn
LKS Skołyszyn Standart Święcany
2 - 2
5 Październik 2018 15:30 Jedlicze
Nafta Jedlicze Koniczynka Krosno
1 - 1
5 Październik 2018 15:30 Korczyna
Kotwica Korczyna AP Jasło
11 - 0
5 Październik 2018 15:30 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń Ostoja Kołaczyce
2 - 1
5 Październik 2018 15:30 PROFBUD Arena
Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 Tempo Nienaszów
5 - 2
12 Październik 2018 15:30 Krosno
Karpaty II Krosno LKS Skołyszyn
3 - 1
12 Październik 2018 15:30 Kołaczyce
Ostoja Kołaczyce Nafta Jedlicze
1 - 4
12 Październik 2018 15:30 Krosno
Koniczynka Krosno Kotwica Korczyna
2 - 1
12 Październik 2018 15:30 Nienaszów
Tempo Nienaszów Zamczysko Odrzykoń
10 - 1
15 Październik 2018 16:30 Święcany
Standart Święcany Beniaminek PROFBUD Krosno U-11
0 - 4
19 Październik 2018 15:30 Jedlicze
Nafta Jedlicze Tempo Nienaszów
1 - 4
19 Październik 2018 15:30 Korczyna
Kotwica Korczyna Ostoja Kołaczyce
3 - 0
19 Październik 2018 15:30 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń Standart Święcany
2 - 1
19 Październik 2018 15:30 Jasło
AP Jasło Koniczynka Krosno
0 - 7
19 Październik 2018 15:30 PROFBUD Arena
Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 Karpaty II Krosno
5 - 1
26 Październik 2018 15:30 Skołyszyn
LKS Skołyszyn Beniaminek PROFBUD Krosno U-11
1 - 1
26 Październik 2018 15:30 Krosno
Karpaty II Krosno Zamczysko Odrzykoń
4 - 0
26 Październik 2018 15:30 Kołaczyce
Ostoja Kołaczyce AP Jasło
4 - 0
26 Październik 2018 15:30 Święcany
Standart Święcany Nafta Jedlicze
1 - 4
26 Październik 2018 15:30 Nienaszów
Tempo Nienaszów Kotwica Korczyna
3 - 2
23 Kwiecień 2019 16:30 Jedlicze
Nafta Jedlicze LKS Skołyszyn
2 - 2
23 Kwiecień 2019 16:30 Korczyna
Kotwica Korczyna Karpaty II Krosno
5 - 5
23 Kwiecień 2019 16:30 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń Beniaminek PROFBUD Krosno U-11
0 - 3
23 Kwiecień 2019 17:30 Jasło
AP Jasło Standart Święcany
1 - 2
26 Kwiecień 2019 16:30 PROFBUD Arena
Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 Nafta Jedlicze
9 - 0
26 Kwiecień 2019 16:30 Skołyszyn
LKS Skołyszyn Kotwica Korczyna
8 - 1
26 Kwiecień 2019 16:30 Krosno
Karpaty II Krosno AP Jasło
4 - 0
26 Kwiecień 2019 16:30 Święcany
Standart Święcany Koniczynka Krosno
2 - 5
26 Kwiecień 2019 16:30 Nienaszów
Tempo Nienaszów Ostoja Kołaczyce
8 - 2
30 Kwiecień 2019 16:30 Krosno
Koniczynka Krosno Tempo Nienaszów
0 - 4
7 Maj 2019 16:30 Jedlicze
Nafta Jedlicze Zamczysko Odrzykoń
5 - 1
7 Maj 2019 16:30 Kołaczyce
Ostoja Kołaczyce Standart Święcany
2 - 0
7 Maj 2019 16:30 Korczyna
Kotwica Korczyna Beniaminek PROFBUD Krosno U-11
0 - 11
7 Maj 2019 16:30 Krosno
Koniczynka Krosno Karpaty II Krosno
0 - 0
7 Maj 2019 16:30 Jasło
AP Jasło LKS Skołyszyn
3 - 1
10 Maj 2019 16:30 Skołyszyn
LKS Skołyszyn Koniczynka Krosno
1 - 0
10 Maj 2019 16:30 Krosno
Karpaty II Krosno Ostoja Kołaczyce
2 - 0
10 Maj 2019 16:30 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń Kotwica Korczyna
1 - 4
10 Maj 2019 16:30 Święcany
Standart Święcany Tempo Nienaszów
0 - 7
10 Maj 2019 16:30 PROFBUD Arena
Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 AP Jasło
19 - 0
27 Maj 2019 16:30 Jedlicze
Nafta Jedlicze Karpaty II Krosno
3 - 2
27 Maj 2019 16:30 Korczyna
Kotwica Korczyna Standart Święcany
1 - 2
27 Maj 2019 16:30 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń LKS Skołyszyn
3 - 3
27 Maj 2019 16:30 Krosno
Koniczynka Krosno Ostoja Kołaczyce
2 - 2
27 Maj 2019 16:30 Jasło
AP Jasło Tempo Nienaszów
2 - 8
29 Maj 2019 16:30 PROFBUD Arena
Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 Ostoja Kołaczyce
4 - 1
31 Maj 2019 16:30 Skołyszyn
LKS Skołyszyn Karpaty II Krosno
1 - 0
31 Maj 2019 16:30 Jedlicze
Nafta Jedlicze Ostoja Kołaczyce
5 - 2
31 Maj 2019 16:30 Korczyna
Kotwica Korczyna Koniczynka Krosno
1 - 1
31 Maj 2019 16:30 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń Tempo Nienaszów
2 - 6
31 Maj 2019 16:30 Krosno
Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 Standart Święcany
14 - 0
7 Czerwiec 2019 16:30 Krosno
Karpaty II Krosno Beniaminek PROFBUD Krosno U-11
0 - 2
7 Czerwiec 2019 16:30 Kołaczyce
Ostoja Kołaczyce Kotwica Korczyna
1 - 3
7 Czerwiec 2019 16:30 Święcany
Standart Święcany Zamczysko Odrzykoń
0 - 2
7 Czerwiec 2019 16:30 Krosno
Koniczynka Krosno AP Jasło
11 - 1
7 Czerwiec 2019 16:30 Nienaszów
Tempo Nienaszów Nafta Jedlicze
5 - 2
10 Czerwiec 2019 16:30 Kołaczyce
Ostoja Kołaczyce LKS Skołyszyn
1 - 2
10 Czerwiec 2019 16:30 Korczyna
Kotwica Korczyna Nafta Jedlicze
1 - 10
10 Czerwiec 2019 16:30 Jasło
AP Jasło Zamczysko Odrzykoń
1 - 2
10 Czerwiec 2019 16:30 Nienaszów
Tempo Nienaszów Karpaty II Krosno
6 - 1
10 Czerwiec 2019 16:30 Skołyszyn
LKS Skołyszyn Tempo Nienaszów
2 - 9
10 Czerwiec 2019 16:30 Krosno
Karpaty II Krosno Standart Święcany
2 - 0
10 Czerwiec 2019 16:30 Jedlicze
Nafta Jedlicze AP Jasło
3 - 2
10 Czerwiec 2019 16:30 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń Koniczynka Krosno
1 - 1
11 Czerwiec 2019 16:30 Krosno
Koniczynka Krosno Beniaminek PROFBUD Krosno U-11
0 - 5
14 Czerwiec 2019 16:30 Jedlicze
Nafta Jedlicze Standart Święcany
7 - 0
14 Czerwiec 2019 16:30 Korczyna
Kotwica Korczyna Tempo Nienaszów
1 - 8
14 Czerwiec 2019 16:30 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń Karpaty II Krosno
1 - 0
14 Czerwiec 2019 16:30 Jasło
AP Jasło Ostoja Kołaczyce
4 - 0
14 Czerwiec 2019 16:30 PROFBUD Arena
Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 LKS Skołyszyn
4 - 1
17 Czerwiec 2019 16:30 Nienaszów
Tempo Nienaszów Beniaminek PROFBUD Krosno U-11
1 - 0
18 Czerwiec 2019 16:30 Skołyszyn
LKS Skołyszyn Zamczysko Odrzykoń
5 - 0
18 Czerwiec 2019 16:30 Krosno
Karpaty II Krosno Nafta Jedlicze
4 - 5
18 Czerwiec 2019 16:30 Kołaczyce
Ostoja Kołaczyce Koniczynka Krosno
1 - 0
18 Czerwiec 2019 16:30 Święcany
Standart Święcany Kotwica Korczyna
2 - 3
18 Czerwiec 2019 16:30 Nienaszów
Tempo Nienaszów AP Jasło
5 - 3
21 Czerwiec 2019 16:30 Kołaczyce
Ostoja Kołaczyce Zamczysko Odrzykoń
4 - 0
21 Czerwiec 2019 16:30 Święcany
Standart Święcany LKS Skołyszyn
1 - 2
21 Czerwiec 2019 16:30 Krosno
Koniczynka Krosno Nafta Jedlicze
1 - 5
21 Czerwiec 2019 16:30 Jasło
AP Jasło Kotwica Korczyna
4 - 1