Liga Młodzika OZPN Krosno U-13

Tabela
Poz   Zespół M Z R P Gole+/- Pkt
1 Karpaty II Krosno 9 7 2 0 25:619 23
2 Zamczysko Odrzykoń 9 6 1 2 36:1521 19
3 Beniaminek Soccer Schools 9 5 3 1 37:928 18
4 Nafta Jedlicze 9 5 2 2 40:1228 17
5 AP Jasło 9 5 2 2 27:1017 17
6 Szóstka Jasło 9 5 2 2 21:129 17
7 LKS Skołyszyn 9 3 0 6 27:29-2 9
8 Polonia Kopytowa 9 2 0 7 14:43-29 6
9 Standart Święcany 9 1 0 8 16:50-34 3
10 Nafta Chorkówka 9 0 0 9 4:61-57 0
Terminarz i wyniki

Mecz Wynik
30 Sierpień 2019 16:30 Krosno
Karpaty II Krosno Zamczysko Odrzykoń
3 - 0
30 Sierpień 2019 16:30 Skołyszyn
LKS Skołyszyn AP Jasło
1 - 2
30 Sierpień 2019 16:30 Jasło
Szóstka Jasło Beniaminek Soccer Schools
2 - 1
30 Sierpień 2019 16:30 Jedlicze
Nafta Jedlicze Nafta Chorkówka
10 - 0
3 Wrzesień 2019 16:30 Kopytowa
Polonia Kopytowa Standart Święcany
4 - 0
6 Wrzesień 2019 16:30 Święcany
Standart Święcany LKS Skołyszyn
1 - 8
6 Wrzesień 2019 16:30 PROFBUD Arena
Beniaminek Soccer Schools Karpaty II Krosno
1 - 1
6 Wrzesień 2019 16:30 Chorkówka
Nafta Chorkówka Zamczysko Odrzykoń
0 - 6
6 Wrzesień 2019 16:30 Jedlicze
Nafta Jedlicze Polonia Kopytowa
7 - 1
6 Wrzesień 2019 16:30 Jasło
AP Jasło Szóstka Jasło
0 - 0
10 Wrzesień 2019 16:30 Krosno
Karpaty II Krosno AP Jasło
1 - 0
10 Wrzesień 2019 16:30 Jasło
Szóstka Jasło Standart Święcany
5 - 2
10 Wrzesień 2019 16:30 Kopytowa
Polonia Kopytowa Nafta Chorkówka
6 - 2
10 Wrzesień 2019 16:30 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń Beniaminek Soccer Schools
2 - 4
13 Wrzesień 2019 16:30 Jasło
AP Jasło Zamczysko Odrzykoń
4 - 5
13 Wrzesień 2019 16:30 Chorkówka
Nafta Chorkówka Beniaminek Soccer Schools
0 - 10
13 Wrzesień 2019 16:30 Kopytowa
Polonia Kopytowa LKS Skołyszyn
2 - 9
13 Wrzesień 2019 16:30 Święcany
Standart Święcany Karpaty II Krosno
2 - 3
17 Wrzesień 2019 16:30 Jedlicze
Nafta Jedlicze Szóstka Jasło
4 - 2
20 Wrzesień 2019 15:00 Krosno
Karpaty II Krosno Nafta Jedlicze
2 - 0
20 Wrzesień 2019 16:30 Skołyszyn
LKS Skołyszyn Nafta Chorkówka
5 - 0
20 Wrzesień 2019 16:30 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń Standart Święcany
11 - 0
20 Wrzesień 2019 16:30 Jasło
Szóstka Jasło Polonia Kopytowa
5 - 0
20 Wrzesień 2019 16:30 PROFBUD Arena
Beniaminek Soccer Schools AP Jasło
1 - 1
27 Wrzesień 2019 16:30 Skołyszyn
LKS Skołyszyn Szóstka Jasło
2 - 3
27 Wrzesień 2019 16:30 Jedlicze
Nafta Jedlicze Zamczysko Odrzykoń
4 - 4
27 Wrzesień 2019 16:30 Chorkówka
Nafta Chorkówka AP Jasło
0 - 7
27 Wrzesień 2019 16:30 Kopytowa
Polonia Kopytowa Karpaty II Krosno
0 - 6
27 Wrzesień 2019 16:30 Święcany
Standart Święcany Beniaminek Soccer Schools
0 - 9
4 Październik 2019 15:30 Krosno
Karpaty II Krosno LKS Skołyszyn
4 - 1
4 Październik 2019 15:30 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń Polonia Kopytowa
3 - 0
4 Październik 2019 15:30 Jasło
Szóstka Jasło Nafta Chorkówka
3 - 0
4 Październik 2019 15:30 Jasło
AP Jasło Standart Święcany
5 - 1
4 Październik 2019 15:30 PROFBUD Arena
Beniaminek Soccer Schools Nafta Jedlicze
1 - 1
7 Październik 2019 15:30 Jasło
Szóstka Jasło Karpaty II Krosno
1 - 1
11 Październik 2019 15:30 Skołyszyn
LKS Skołyszyn Zamczysko Odrzykoń
0 - 3
11 Październik 2019 15:30 Jedlicze
Nafta Jedlicze AP Jasło
1 - 2
11 Październik 2019 15:30 Chorkówka
Nafta Chorkówka Standart Święcany
1 - 10
11 Październik 2019 15:30 Kopytowa
Polonia Kopytowa Beniaminek Soccer Schools
1 - 5
18 Październik 2019 15:00 Krosno
Karpaty II Krosno Nafta Chorkówka
4 - 1
18 Październik 2019 15:30 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń Szóstka Jasło
2 - 0
18 Październik 2019 15:30 Święcany
Standart Święcany Nafta Jedlicze
0 - 4
18 Październik 2019 15:30 Jasło
AP Jasło Polonia Kopytowa
6 - 0
18 Październik 2019 15:30 PROFBUD Arena
Beniaminek Soccer Schools LKS Skołyszyn
5 - 1
25 Październik 2019 15:00 Skołyszyn
LKS Skołyszyn Nafta Jedlicze
0 - 9