Drużyny

Akademia Piłkarska Beniaminek PROFBUD Krosno
Podział na drużyny – Sezon 2020/2021

Beniaminek PROFBUD Krosno U-15 (rocznik 2006)

b_2006_2020j

Górny rząd od lewej: Dawid Kamola (trener), Dawid Krzywda, Antoni Krawiec, Szymon Szmyd, Bartosz Mermon, Karol Borowski, Maks Chilik, Jakub Kalityński, Jakub Kościelniak, Kamil Chmielowski (trener).
Dolny rząd od lewej: Szymon Gierlach, Antek Aszklar, Franciszek Urbanik, Kornel Półchłopek, Remigiusz Dubiel, Oliwier Blama, Krystian Paczkowski, Miłosz Bolek, Kamil Janowski.


Beniaminek PROFBUD Krosno U-13 (rocznik 2008)

b_2008_2020j

Górny rząd od lewej: Sławomir Walczak (trener), Jakub Lichoń (trener bramkarzy), Patryk Dydak, Patryk Prajsnar, Antoni Kobosz, Bartosz Szczepek, Aleks Michalik, Paweł Pelczarski, Julian Cecuła, Gracjan Walczak, Maciej Bożek (trener przygotowania motorycznego), Marek Adamiak (trener). 
Lewy dolny: Konrad Krzywda, Jakub Borowski, Filip Haniebnik, Miłosz Krowicki, Patryk Delimat, Dawid Kamyk, Emilian Kulon, Piotr Knap, Miłosz Kubal, Igor Cionek, Nikodem Majewski.


Beniaminek PROFBUD Krosno U-12 (rocznik 2009)

b_2009_2020j
Górny rząd od lewej: Sławomir Walczak (trener), Jakub Lichoń (trener bramkarzy), Piotr Bober, Kamil Samborski, Wiktor Szwast, Adrian Fejkiel, Bartosz Okólski, Bartosz Tarnawski, Błażej Chilik, Maciej Bożek (trener przygotowania motorycznego), Marek Adamiak (trener).
Dolny rząd od lewej: Olivier Czech, Bartosz Wajs, Szymon Krówka, Patryk Biskup, Hubert Klara, Igor Wanik, Jakub Zygmunt, Kacper Zając, Szymon Kotulak, Piotr Pelczarski.


Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 (rocznik 2010)

b_2010_2020j

Górny rząd od lewej: Tomasz Kasperkowicz (trener), Łukasz Porcek (trener), Filip Wacławski, Daniel Szczurek, Szymon Rozel, Mateusz Jurczak, Szymon Puchalski, Alan Połdiak, Fabian Jastrząb, Oskar Zygmunt, Antoni Gęsiak, Waldemar Szafran (trener).
Dolny rząd od lewej: Karol Kubal, Aleksander Fyda, Wiktor Włodarski, Piotr Szafran, Maksymilian Półchłopek, Filip Szwerc, Franciszek Szyndak, Jakub Kopczak, Wiktor Bożek, Kacper Janowski.


Beniaminek PROFBUD Krosno U-10 (rocznik 2011)

b_2011_2020j

Górny rząd od lewej: Tomasz Kasperkowicz (trener), Aleksander Zajdel, Alan Klimkiewicz, Filip Wacławski, Patryk Stączek, Alex Klimkiewicz, Cezary Gazda, Julian Wojnar, Antoni Fyda, Zuzanna Knap, Łukasz Porcek (trener).
Dolny rząd od lewej: Karol Kubal, Wiktor Włodarski, Piotr Szafran, Kacper Cichoń, Piotr Majkut, Karol Gomułka, Maksymilian Kijowski. W drużynie trenują także: Kuba Piegdoń, Michał Zych, Alan Szul, Maciej Wojnowski.


Beniaminek PROFBUD Krosno U-9 (rocznik 2012)

b_2012_2020j
Górny rząd od lewej: Emilian Zygmunt (trener), Alan Szul, Marcin Staroń, Maciej Wojnowski, Lena Polek, Tymon Gazda, Jan Materniak, Jakub Kubusiak, Łukasz Aszklar (trener).
Dolny rząd od lewej: Wiktor Buba, Antoni Janas, Stanisław Aszklar, Antoni Guzik, Maciej Gądela, Adam Kosiek, Jan Janocha. W drużynie trenują także: Antoni Stawarz i Miłosz Bednarz.


Beniaminek PROFBUD Krosno U-8 (rocznik 2013)

b_2013_2020j
Górny rząd od lewej: Emilian Zygmunt (trener), Igor Pasierbski, Karol Smoczeński, Alex Szul, Jakub Kuliga, Kacper Gurgacz, Kacper Holender, Łukasz Aszklar (trener).
Dolny rząd od lewej: Stanisław Guzik, Szymon Zych, Błażej Binkowicz, Victor Cypcar, Kacper Uzar, Kacper Wietecha.


Beniaminek PROFBUD Krosno Girls

bgirls1_2020j

Górny rząd od lewej: Marcin Maculski (trener), Amelia Fiuk, Nadia Łuksa, Nikola Tłuściak, Maja Krychta, Kinga Klimczak, Martyna Jasłowska, Tatiana Głód, Ola Helińska, Jakub Kozner (trener).
Dolny rząd od lewej: Julia Gałuszka, Julia Jurasz, Tosia Paradyło, Kinga Marszał, Olga Płaza, Jagoda Wajs, Maja Antonik, Amelka Futura, Karolina Rak.


Beniaminek PROFBUD Krosno Girls

bgirls2_2020j
Górny rząd od lewej: Marcin Maculski (trener), Wiktoria Gorzynik, Jagoda Wajs, Zuzia Knap, Madzia Lenik, Olga Kosiek, Lena Polek, Jakub Kozner (trener).
Dolny rząd od lewej: Iza Niemiec, Ula Rodzinka, Maja Zajdel, Maja Jaracz, Karolina Niezgoda, Felicja Janeczek.