Drużyny

Akademia Piłkarska Beniaminek PROFBUD Krosno
Podział na drużyny – Sezon 2020/2021

Beniaminek PROFBUD Krosno U-15 (rocznik 2006)

b_2006_2020j

Górny rząd od lewej: Dawid Kamola (trener), Dawid Krzywda, Antoni Krawiec, Szymon Szmyd, Bartosz Mermon, Karol Borowski, Maks Chilik, Jakub Kalityński, Jakub Kościelniak, Kamil Chmielowski (trener).
Dolny rząd od lewej: Szymon Gierlach, Antek Aszklar, Franciszek Urbanik, Kornel Półchłopek, Remigiusz Dubiel, Oliwier Blama, Krystian Paczkowski, Miłosz Bolek, Kamil Janowski.


Beniaminek PROFBUD Krosno U-13 (rocznik 2008)

b_2008_2020j

Górny rząd od lewej: Sławomir Walczak (trener), Jakub Lichoń (trener bramkarzy), Patryk Dydak, Patryk Prajsnar, Antoni Kobosz, Bartosz Szczepek, Aleks Michalik, Paweł Pelczarski, Julian Cecuła, Gracjan Walczak, Maciej Bożek (trener przygotowania motorycznego), Marek Adamiak (trener). 
Lewy dolny: Konrad Krzywda, Jakub Borowski, Filip Haniebnik, Miłosz Krowicki, Patryk Delimat, Dawid Kamyk, Emilian Kulon, Piotr Knap, Miłosz Kubal, Igor Cionek, Nikodem Majewski.


Beniaminek PROFBUD Krosno U-12 (rocznik 2009)

b_2009_2020j
Górny rząd od lewej: Sławomir Walczak (trener), Jakub Lichoń (trener bramkarzy), Piotr Bober, Kamil Samborski, Wiktor Szwast, Adrian Fejkiel, Bartosz Okólski, Bartosz Tarnawski, Błażej Chilik, Maciej Bożek (trener przygotowania motorycznego), Marek Adamiak (trener).
Dolny rząd od lewej: Olivier Czech, Bartosz Wajs, Szymon Krówka, Patryk Biskup, Hubert Klara, Igor Wanik, Jakub Zygmunt, Kacper Zając, Szymon Kotulak, Piotr Pelczarski.


Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 (rocznik 2010)

b_2010_2020j

Górny rząd od lewej: Tomasz Kasperkowicz (trener), Łukasz Porcek (trener), Filip Wacławski, Daniel Szczurek, Szymon Rozel, Mateusz Jurczak, Szymon Puchalski, Alan Połdiak, Fabian Jastrząb, Oskar Zygmunt, Antoni Gęsiak, Waldemar Szafran (trener).
Dolny rząd od lewej: Karol Kubal, Aleksander Fyda, Wiktor Włodarski, Piotr Szafran, Maksymilian Półchłopek, Filip Szwerc, Franciszek Szyndak, Jakub Kopczak, Wiktor Bożek, Kacper Janowski.


Beniaminek PROFBUD Krosno U-10 (rocznik 2011)

b_2011_2020j

Górny rząd od lewej: Tomasz Kasperkowicz (trener), Aleksander Zajdel, Alan Klimkiewicz, Filip Wacławski, Patryk Stączek, Alex Klimkiewicz, Cezary Gazda, Julian Wojnar, Antoni Fyda, Zuzanna Knap, Łukasz Porcek (trener).
Dolny rząd od lewej: Karol Kubal, Wiktor Włodarski, Piotr Szafran, Kacper Cichoń, Piotr Majkut, Karol Gomułka, Maksymilian Kijowski. W drużynie trenują także: Kuba Piegdoń, Michał Zych, Alan Szul, Maciej Wojnowski.


Beniaminek PROFBUD Krosno U-9 (rocznik 2012)

b_2012_2020j
Górny rząd od lewej: Emilian Zygmunt (trener), Alan Szul, Marcin Staroń, Maciej Wojnowski, Lena Polek, Tymon Gazda, Jan Materniak, Jakub Kubusiak, Łukasz Aszklar (trener).
Dolny rząd od lewej: Wiktor Buba, Antoni Janas, Stanisław Aszklar, Antoni Guzik, Maciej Gądela, Adam Kosiek, Jan Janocha. W drużynie trenują także: Antoni Stawarz i Miłosz Bednarz.


Beniaminek PROFBUD Krosno U-8 (rocznik 2013)

b_2013_2020j
Górny rząd od lewej: Emilian Zygmunt (trener), Igor Pasierbski, Karol Smoczeński, Alex Szul, Jakub Kuliga, Kacper Gurgacz, Kacper Holender, Łukasz Aszklar (trener).
Dolny rząd od lewej: Stanisław Guzik, Szymon Zych, Błażej Binkowicz, Victor Cypcar, Kacper Uzar, Kacper Wietecha.


Beniaminek PROFBUD Krosno Girls

bgirls1_2020j

Górny rząd od lewej: Marcin Maculski (trener), Amelia Fiuk, Nadia Łuksa, Nikola Tłuściak, Maja Krychta, Kinga Klimczak, Martyna Jasłowska, Tatiana Głód, Ola Helińska, Jakub Kozner (trener).
Dolny rząd od lewej: Julia Gałuszka, Julia Jurasz, Tosia Paradyło, Kinga Marszał, Olga Płaza, Jagoda Wajs, Maja Antonik, Amelka Futura, Karolina Rak.


Beniaminek PROFBUD Krosno Girls

bgirls2_2020j
Górny rząd od lewej: Marcin Maculski (trener), Wiktoria Gorzynik, Jagoda Wajs, Zuzia Knap, Madzia Lenik, Olga Kosiek, Lena Polek, Jakub Kozner (trener).
Dolny rząd od lewej: Iza Niemiec, Ula Rodzinka, Maja Zajdel, Maja Jaracz, Karolina Niezgoda, Felicja Janeczek.


Beniaminek Soccer Schools U-15

bss_u15

Od lewej górny rząd: Dawid Kamola (trener), Hubert Szuba, Jakub Kasperkowicz, Karolina Józefczyk, Szymon Filipiak, Tymon Kubacki, Kamil Chmielowski (trener).
Od lewej dolny :Bartosz Bawiec, Jakub Jurczak, Wiktoria Frydrych, Wiktor Węgrzyn, Tymoteusz Lisak, Karol Kafel.

Beniaminek Soccer Schools U-13 

bss_u13

Górny rząd od lewej: Emilian Zygmunt (trener), Hubert Cierpisz, Kacper Zajdel, Rafał Majkut, Wiktor Szczurek, Szymon Kubusiak, Eryk Szelc, Mikołaj Węgrzyński, Mateusz Wojnowski, Kamil Kuźmik, Łukasz Aszklar (trener). 
Dolny rząd od lewej: Daniel Kwiatkowski, Igor Grudysz, Filip Wójcik, Nikolas Nowak, Mikołaj Boratyn, Adrian Śmietana, Maks Płaza, Oliwier Krowicki.

Beniaminek Soccer Schools U-11

bss_u11

Górny rząd od lewej: Antoni Polański (trener), Norbert Grela, Sebastian Buba, Igor Such, Mikołaj Dudzik, Mateusz Sucheta, Michał Sokołowski, Marcin Nycz (trener). 
Dolny rząd od lewej: Tobiasz Koczwara, Tomek Głód, Krystian Miśkiewicz, Simon Hejnar, Ignacy Zajdel, Aleksander Haręzga, Szymon Belczyk.

Beniaminek Soccer Schools U-9 

bss_u9

Górny rząd od lewej: Antoni Polański (trener), Igor Chrobak, Kajetan Stanok, Ksawery Baran, Ignacy Masłowski, Nikodem Ryba, Benjamin Wajda, Jakub Śnieżek, Olek Baran, Krzysztof Tomasiuk, Marcin Nycz (trener).
Dolny rząd od lewej: Bartek Borek, Sebastian Pomykała, Mikołaj Jawor, Szymek Pomykała, Mikołaj Stanisławczyk, Filip Kijowski, Gabryś Paściak, Oliwier Paściak, Cyprian Zajdel, Paweł Kowalik.

Przedszkola Piłkarskie Beniaminka (2014/2015)
pp_starsza

Górny rząd od lewej: Wojciech Babczyński (trener), Anna Paradysz (trenerka – staż), Natalia Zygmunt (trenerka), Łukasz Aszklar (trener).
Środkowy rząd od lewej: Jakub Lenart, Tymoteusz Jaworski, Bartłomiej Liwosz, Franek Hendzel, Adam Machowski, Dominik Pudło, Franek Zięba, Staś Panasiuk, Kacper Folta, Eryk Chromiak, Fabian Mika, Filip Długosz,
Dolny rząd od lewej: Adam Rybak, Nikodem Pachana, Symon Głód, Antoni Krępulec, Miłosz Macnar, Oskar Majewski, Natalia Futyra, Borys Marosz, Tymoteusz Krupski, Miłosz Grudysz, Wojciech Szymański, Michał Glazar.


Przedszkola Piłkarskie Beniaminka (2016/2017)
pp_mlodsza


Górny rząd od lewej: Łukasz Aszklar (trener), Natalia Zygmunt (trenerka), Anna Paradysz (trenerka – staż), Wojciech Babczyński (trener).
Środkowy rząd od lewej: Mateusz Surowaniec, Bartek Krukierek, Antoni Jesionka, Wojciech Bąk, Maja Wójcik, Piotr Mercik, Karol Juszczak,Franek Trybus, Gazda Wiktor.
Dolny rząd od lewej: Szymon Blecharz, Wiktor Blecharz, Gazda Szymon, Wojciech Grochowski, Iga Juszczak, Aleksander Szybkowski, Edward Okła, Staś Liput, Aleksander Plebanek.


Beniaminek Soccer Schools Iwonicz
bss_rogi

Górny rząd od lewej: Oskar Bączek (trener), Emil Pelczar, Dawid Latusek, Florian Tomkiewicz, Szymon Nycz, Adam Janiczek, Dominik Maryśka, Gracjan Pelczar.
Dolny rząd od lewej: Nikodem Mikuła, Marcel Kotwica, Nikola Szwast, Natan Latusek, Maja Pelczar, Filip Kucza, Mikołaj Łanowy, Kacper Biernacki, Franciszek Jamroga, Antoni Łuszcz.


Beniaminek Soccer Schools Jedlicze
bss_jedlicze
Górny rząd od lewej: Grzegorz Twaróg (trener), Max Walczak, Norbert Smoleń, Szymon Ciupa, Kacper Wojdyła.
Dolny rząd od lewej: Jakub Biegierz, Sebastian Zięba, Jakub Chudy, Piotr Gawron, Michał Wyderka, Marcel Zajchowski.

Beniaminek Soccer Schools Głowienka
bss_glowienka
Od lewej: Maksymilian Zajdel, Jakub Kubit, Jakub Wilk, Maja Szelc, Zygmunt Grzelczyk, Filip Nowak, Lucjan Szelc (trener).

Beniaminek Soccer Schools Rogi
bss_rogi
Górny rząd od lewej: Bartłomiej Długosz, Kajetan Albrycht, Szymon Szczurek, Jan Słyś, Dawid Wasłowicz, Kacper Krzysztyniak, Adrian Rajchel, Marcin Nycz (trener).
Dolny rząd od lewej: Kamil Wołtosz, Lena Zygmunt, Wiktoria Uliasz, Mateusz Stanisz, Mikołaj Michalczyk, Wojciech Słyś, Maksymilian Zygmunt, Szymon Jakiel.

Beniaminek Soccer Schools Targowiska
bss_targowiska
Górny rząd od lewej: Angelika Muroń, Oliwia Gadzała, Michał Jurczak, Kacper Gadzała, Nikola Nycz, Maja Szelc, Lucjan Szelc (trener).
Dolny rząd od lewej: Alan Sikora, Maciej Baran, Szymon Urban, Szymon Bełch, Kamil Skrzęta, Wiktor Barud, Gabriel Sieniawski.