Rozgrywki Ligowe

Klasyfikacja Strzelców Beniaminka
Rozgrywki Ligowe PZPN

Klasyfikacja prowadzona od sezonu 2015/2016, jest to pierwszy sezon, w którym trzy drużyny Beniaminka PROFBUD Krosno zadebiutowały w rozgrywkach ligowych prowadzonych przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej w Rzeszowie oraz Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie.

Ostatnia aktualizacja: 9.05.2022

84 – Bartosz Okólski,

77 – Krystian Jarosz,

75 – Jakub Michalski,

74 – Emanuel Gibała,

70 – Patryk Szczurek, Miłosz Kubal,

66 – Miłosz Krowicki,

63 – Wiktor Szczurek,

48 – Aleksander Gazda, Błażej Korzeniowski, Szymon Gierlach,

44 – Dawid Krzywda,

41 – Maksymilian Chilik,

40 – Kamil Bęben,

37 – Wiktor Jaślar,

36 – Patryk Prajsnar,

35 – Tomasz Bober, Wiktor Włodarski,

34 – Antek Aszklar,

33 – Paweł Pelczarski,

31 – Kacper Zając,

30 – Krzysztof Kolanko,

29 – Kacper Bolanowski, Antoni Kobosz,

28 – Błażej Chilik,

27 – Mateusz Szafran, Szymon Salamon,

25 – Antoni Kozubal, Franciszek Kania, Wiktor Węgrzyn,

24 – Mikołaj Mola, Wojciech Kotulak, Fabian Gacek,

23 – Kacper Ziajka, Karol Michna,

22 – Jakub Kozłowski, Miłosz Bolek,

21 – Jakub Pawlik, Tobiasz Jastrząb, Franciszek Szyndak,

20 – Kamil Janowski,

19 – Patryk Winiarski, Mikołaj Moriak,

17 – Mateusz Niedziałkowski, Szymon Szmyd, Kamil Kuźmik, Filip Haniebnik,

16 – Michał Telega,

15 – Antoni Patla, Kacper Zygmunt, Wiktor Potera, Miłosz Kluczek, Julian Cecuła,

14 – Nikodem Maślak, Igor Szergowicz, Kacper Borkowski, Szymon Serwiński, Miłosz Grygolec, Jan Zych, Eryk Szelc, Karol Kubal,

13 – Kamil Czekański, Igor Libuszowski, Mateusz Wojnowski, Jakub Kościelniak, Nikodem Majewski, Jakub Kopczak,

12 – Alan Wacht, Szymon Górka, Dawid Gembicz, Konrad Krzywda, Oliwier Blama,  Aleksander Zajdel, Patryk Delimat, Alan Połdiak,

11 – Dawid Węgrzyn, Oskar Cierpiak, Jakub Czaja, Maciej Gorzynik, Oskar Zając, Franek Urbanik, Maks Płaza, Adrian Fejkiel, Filip Szwerc, Filip Wacławski,

10 – Franciszek Jasiewicz, Paweł Berkowicz, Leon Wieczorek, Mirosław Irzyk, Miłosz Zajdel, Igor Grudysz, Patryk Dydak, Filip Wójcik, Dawid Cyrkiel, Piotr Pelczarski, Alan Klimkiewicz, Fabian Jastrząb,

9 – Hubert Szuba, Miłosz Biały, Piotr Knap, Mateusz Jurczak,

8 – Jakub Barczak, Kacper Borkowski, Patryk Słowik, Mikołaj Gębala, Kornel Półchłopek, Rafał Mikulski, Dawid Kamyk, Antoni Krawiec, Wiktor Bożek, Adrian Śmietana, Patryk Stączek,

7 – Norbert Barczak, Daniel Szczurek, Piotr Bober, Karol Gomułka,

6 – Kacper Sumara, Jakub Niemiec, Bruno Jakubowski, Arkadiusz Smoleń, Paweł Penar, Oliwier Krowicki,

5 – Mateusz Lenart, Mateusz Kandefer, Miłosz Koczera, Bartosz Szczepek, Bartosz Wajs, Kamil Samborski, Kacper Zajdel, Patryk Biskup, Alan Szul, Karol Kafel, Miłosz Mazuchowski, Kuba Piegdoń, Hubert Stadnicki,

4 – Miłosz Miśkowiec, Przemysław Filipak, Szymon Wójcik, Jakub Borowski, Bartosz Zimnicki, Igor Zarzyka, Szymon Krówka, Hubert Cierpisz, Igor Cionek, Szymon Kotulak, Jakub Kalityński, Krystian Paczkowski, Tymon Kubacki, Szymon Hejnar, Oliwier Czech, Kacper Janowski, Michał Kapłon,

3 – Bartłomiej Bęben, Kacper Zych, Patryk Zbylut, Filip Mucha, Aleksander Pyter, Konrad Mikulski, Oskar Maciejewski, Bartosz Bawiec, Rafał Majkut, Jakub Jurczak, Gracjan Walczak, Oskar Zygmunt,

2 – Jakub Matłosz, Filip Karwat, Kornel Paradysz, Mateusz Kmon, Oliwier Otto, Igor Kowalik, Kamil Świątek, Kamil Zając, Szymon Dębiczak, Szymon Jastrzębski, Krystian Okólski, Mateusz Ukleja, Igor Wanik, Maciej Jurczak, Szymon Kubusiak, Jakub Zygmunt, Tymoteusz Lisak, Antoni Gęsiak, Maciej Wojnowski, Jakub Szafran, Wiktor Szwast, Piotr Szafran, Artur Bodzioch,

1 – Jakub Kasperkowicz, Kacper Duplaga, Jakub Stachurski, Szymon Zajdel, Filip Polak, Jakub Krupa, Konrad Wajs, Mikołaj Łukaszewski, Mateusz Śnieżek, Alan Mach, Fabian Wilk, Jakub Wojtasik, Gabriel Rajchel, Mikołaj Węgrzyński, Karol Borowski, Bartosz Tarnawski, Aleksander Fyda, Aleks Michalik, Nikolas Nowak, Jakub Piękoś, Sebastian Michalski, Julian Wojnar, Maksymilian Półchłopek, Piotr Majkut, Nikodem Mermer, Mikołaj Boratyn, Tomasz Lampara, Kajetan Korab, Marcel Kozicki, Aleksander Nykiel.


Klasyfikacja Strzelczyń Beniaminka
Rozgrywki Ligowe PZPN

Klasyfikacja prowadzona od sezonu 2015/2016, gdy część zawodniczek występowała w drużynach chłopców, natomiast od sezonu 2018/2019 dziewczęce drużyny Beniaminka PROFBUD Krosno zadebiutowały w rozgrywkach ligowych prowadzonych przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej w Rzeszowie. Obecnie nasze zespoły dziewcząt grają w rozgrywkach dla dziewcząt i chłopców.

Ostatnia aktualizacja: 9.05.2022

54 – Julia Gałuszka,

51 – Kinga Klimczak,

27 – Anna Skrzypczyk,

26 – Tatiana Głód,

23 – Maja Antonik,

15 – Wiktoria Frydrych, Kinga Głód,  

14 – Zuzanna Knap,

11 – Martyna Jasłowska,

9 – Olga Kosiek,

8 – Zosia Kiełtyka,

7 – Antonina Dmuchała, Jagoda Wajs, Daria Cwynar,

6 – Nadia Łuksa, Lena Polek,

5 – Nikola Tłuściak, 

4 – Aleksandra Helińska, Wiktoria Gorzynik,

3 – Amelia Futyra,

2 – Olga Płaza, Oliwia Gancarz, Martyna Kaczkowska,

1 – Izabella Mielech, Lena Gruszka, Maja Krychta, Emilia Paśko.