Liga Trampkarza OZPN Krosno – Grupa II

Tabela
Poz   Zespół M Z R P Gole+/- Pkt
1 Karpaty Krosno 13 13 0 0 115:14101 39
2 Kotwica Korczyna 13 10 1 2 51:2724 31
3 Wisłok Krościenko Wyżne 14 8 2 4 62:4220 26
4 Zamczysko Odrzykoń 12 8 0 4 70:3436 24
5 Beniaminek PROFBUD Krosno Girls 11 7 0 4 38:39-1 21
6 LKS Haczów 15 5 2 8 57:561 17
7 Strzelec Frysztak 12 5 1 6 27:34-7 16
8 Przełęcz Dukla 13 2 1 10 21:55-34 7
9 Olympic2014 Zręcin 13 0 3 10 15:101-86 3
10 LKS Lubatówka 12 0 2 10 14:68-54 2
Terminarz i wyniki

Mecz Wynik
28 sierpień 2021 11:00 Haczów
LKS Haczów LKS Lubatówka
14 - 0
28 sierpień 2021 16:00 Krosno
Karpaty Krosno Beniaminek PROFBUD Krosno Girls
19 - 0
31 sierpień 2021 11:00 Arena Korczyna
Beniaminek PROFBUD Krosno Girls LKS Haczów
6 - 4
31 sierpień 2021 16:00 Zręcin
Olympic2014 Zręcin Karpaty Krosno
2 - 19
31 sierpień 2021 16:00 Lubatówka
LKS Lubatówka Przełęcz Dukla
4 - 4
3 wrzesień 2021 16:30 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń Strzelec Frysztak
3 - 0
4 wrzesień 2021 10:00 Haczów
LKS Haczów Olympic2014 Zręcin
10 - 0
4 wrzesień 2021 16:00 Dukla
Przełęcz Dukla Beniaminek PROFBUD Krosno Girls
0 - 2
4 wrzesień 2021 16:00 Krosno
Karpaty Krosno Kotwica Korczyna
5 - 1
8 wrzesień 2021 16:30 Krościenko Wyżne
Wisłok Krościenko Wyżne Olympic2014 Zręcin
8 - 1
11 wrzesień 2021 11:00 Korczyna
Kotwica Korczyna LKS Haczów
5 - 3
11 wrzesień 2021 11:00 Krościenko Wyżne
Wisłok Krościenko Wyżne Karpaty Krosno
0 - 11
11 wrzesień 2021 13:30 Zręcin
Olympic2014 Zręcin Przełęcz Dukla
2 - 4
11 wrzesień 2021 16:00 Lubatówka
LKS Lubatówka Zamczysko Odrzykoń
0 - 4
16 wrzesień 2021 16:30 Dukla
Przełęcz Dukla Strzelec Frysztak
3 - 4
18 wrzesień 2021 11:00 Haczów
LKS Haczów Wisłok Krościenko Wyżne
6 - 4
18 wrzesień 2021 11:00 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń Beniaminek PROFBUD Krosno Girls
5 - 2
18 wrzesień 2021 16:00 Frysztak
Strzelec Frysztak LKS Lubatówka
7 - 2
18 wrzesień 2021 16:00 Dukla
Przełęcz Dukla Kotwica Korczyna
1 - 2
20 wrzesień 2021 17:00 Krościenko Wyżne
Wisłok Krościenko Wyżne Przełęcz Dukla
2 - 0
21 wrzesień 2021 16:00 Zręcin
Olympic2014 Zręcin Zamczysko Odrzykoń
0 - 20
22 wrzesień 2021 16:00 Arena Korczyna
Beniaminek PROFBUD Krosno Girls Strzelec Frysztak
4 - 1
25 wrzesień 2021 11:00 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń Kotwica Korczyna
1 - 2
25 wrzesień 2021 16:00 Frysztak
Strzelec Frysztak Olympic2014 Zręcin
2 - 2
25 wrzesień 2021 16:00 Dukla
Przełęcz Dukla Karpaty Krosno
0 - 4
28 wrzesień 2021 15:30 Krosno
Karpaty Krosno LKS Haczów
7 - 1
28 wrzesień 2021 16:30 Korczyna
Kotwica Korczyna Wisłok Krościenko Wyżne
4 - 4
2 październik 2021 11:00 Haczów
LKS Haczów Przełęcz Dukla
4 - 1
2 październik 2021 11:00 Krościenko Wyżne
Wisłok Krościenko Wyżne Zamczysko Odrzykoń
14 - 0
2 październik 2021 14:00 Zręcin
Olympic2014 Zręcin LKS Lubatówka
2 - 2
2 październik 2021 16:00 Korczyna
Kotwica Korczyna Strzelec Frysztak
1 - 0
8 październik 2021 16:30 Frysztak
Strzelec Frysztak Wisłok Krościenko Wyżne
1 - 5
9 październik 2021 16:00 Lubatówka
LKS Lubatówka Kotwica Korczyna
0 - 4
11 październik 2021 16:00 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń Karpaty Krosno
3 - 4
13 październik 2021 16:00 Lubatówka
LKS Lubatówka Beniaminek PROFBUD Krosno Girls
1 - 5
16 październik 2021 11:00 Haczów
LKS Haczów Zamczysko Odrzykoń
4 - 5
16 październik 2021 11:00 Krościenko Wyżne
Wisłok Krościenko Wyżne LKS Lubatówka
3 - 1
16 październik 2021 14:00 Korczyna
Kotwica Korczyna Beniaminek PROFBUD Krosno Girls
2 - 1
16 październik 2021 15:00 Krosno
Karpaty Krosno Strzelec Frysztak
6 - 0
19 październik 2021 16:00 Arena Korczyna
Beniaminek PROFBUD Krosno Girls Olympic2014 Zręcin
5 - 3
19 październik 2021 16:00 Lubatówka
LKS Lubatówka Karpaty Krosno
0 - 8
23 październik 2021 11:00 Frysztak
Strzelec Frysztak LKS Haczów
1 - 0
23 październik 2021 11:00 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń Przełęcz Dukla
11 - 1
23 październik 2021 15:00 Zręcin
Olympic2014 Zręcin Kotwica Korczyna
0 - 11
4 listopad 2021 14:45 Arena Korczyna
Beniaminek PROFBUD Krosno Girls Wisłok Krościenko Wyżne
1 - 2
9 kwiecień 2022 12:00 Krosno
Karpaty Krosno Olympic2014 Zręcin
9 - 1
14 kwiecień 2022 11:00 Haczów
LKS Haczów Beniaminek PROFBUD Krosno Girls
1 - 6
19 kwiecień 2022 16:00 Zręcin
Olympic2014 Zręcin Wisłok Krościenko Wyżne
0 - 7
20 kwiecień 2022 17:00 Lubatówka
LKS Lubatówka LKS Haczów
2 - 3
22 kwiecień 2022 16:30 Frysztak
Strzelec Frysztak Zamczysko Odrzykoń
0 - 6
23 kwiecień 2022 16:00 Korczyna
Kotwica Korczyna Karpaty Krosno
3 - 6
23 kwiecień 2022 16:00 Zręcin
Olympic2014 Zręcin LKS Haczów
1 - 1
27 kwiecień 2022 16:00 Krościenko Wyżne
Wisłok Krościenko Wyżne Kotwica Korczyna
2 - 6
30 kwiecień 2022 11:00 Haczów
LKS Haczów Kotwica Korczyna
2 - 3
30 kwiecień 2022 11:00 Dukla
Przełęcz Dukla Olympic2014 Zręcin
3 - 1
30 kwiecień 2022 16:00 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń LKS Lubatówka
11 - 1
7 maj 2022 11:00 Krościenko Wyżne
Wisłok Krościenko Wyżne LKS Haczów
4 - 4
7 maj 2022 14:00 Arena Korczyna
Beniaminek PROFBUD Krosno Girls Zamczysko Odrzykoń
6 - 1
7 maj 2022 16:00 Korczyna
Kotwica Korczyna Przełęcz Dukla
7 - 2
7 maj 2022 16:00 Lubatówka
LKS Lubatówka Strzelec Frysztak
1 - 3
9 maj 2022 16:30 Krosno
Karpaty Krosno Wisłok Krościenko Wyżne
6 - 3
11 maj 2022 17:00 Frysztak
Strzelec Frysztak Przełęcz Dukla
8 - 1
14 maj 2022 11:00 Haczów
LKS Haczów Karpaty Krosno
0 - 11
14 maj 2022 11:00 Krościenko Wyżne
Wisłok Krościenko Wyżne Przełęcz Dukla
4 - 1
14 maj 2022 11:00 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń Olympic2014 Zręcin
-:-
17 maj 2022 17:00 Dukla
Przełęcz Dukla LKS Lubatówka
-:-
25 maj 2022 16:30 Arena Korczyna
Beniaminek PROFBUD Krosno Girls Przełęcz Dukla
-:-
26 maj 2022 17:00 Frysztak
Strzelec Frysztak Beniaminek PROFBUD Krosno Girls
-:-
28 maj 2022 13:00 Korczyna
Beniaminek PROFBUD Krosno Girls Karpaty Krosno
-:-