Liga Młodzika OZPN Krosno U-13

Tabela

Beniaminek Soccer Schools

Pozycja
3
Mecze
9
Zwycięstwa
5
Remisy
3
Porażki
1
Trener
Skład

Terminarz i wyniki

Mecz Wynik
30 sierpień 2019 16:30 Krosno
Karpaty II Krosno Zamczysko Odrzykoń
3 - 0
30 sierpień 2019 16:30 Skołyszyn
LKS Skołyszyn AP Jasło
1 - 2
30 sierpień 2019 16:30 Jasło
Szóstka Jasło Beniaminek Soccer Schools
2 - 1
30 sierpień 2019 16:30 Jedlicze
Nafta Jedlicze Nafta Chorkówka
10 - 0
3 wrzesień 2019 16:30 Kopytowa
Polonia Kopytowa Standart Święcany
4 - 0
6 wrzesień 2019 16:30 Święcany
Standart Święcany LKS Skołyszyn
1 - 8
6 wrzesień 2019 16:30 PROFBUD Arena
Beniaminek Soccer Schools Karpaty II Krosno
1 - 1
6 wrzesień 2019 16:30 Chorkówka
Nafta Chorkówka Zamczysko Odrzykoń
0 - 6
6 wrzesień 2019 16:30 Jedlicze
Nafta Jedlicze Polonia Kopytowa
7 - 1
6 wrzesień 2019 16:30 Jasło
AP Jasło Szóstka Jasło
0 - 0
10 wrzesień 2019 16:30 Krosno
Karpaty II Krosno AP Jasło
1 - 0
10 wrzesień 2019 16:30 Jasło
Szóstka Jasło Standart Święcany
5 - 2
10 wrzesień 2019 16:30 Kopytowa
Polonia Kopytowa Nafta Chorkówka
6 - 2
10 wrzesień 2019 16:30 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń Beniaminek Soccer Schools
2 - 4
13 wrzesień 2019 16:30 Jasło
AP Jasło Zamczysko Odrzykoń
4 - 5
13 wrzesień 2019 16:30 Chorkówka
Nafta Chorkówka Beniaminek Soccer Schools
0 - 10
13 wrzesień 2019 16:30 Kopytowa
Polonia Kopytowa LKS Skołyszyn
2 - 9
13 wrzesień 2019 16:30 Święcany
Standart Święcany Karpaty II Krosno
2 - 3
17 wrzesień 2019 16:30 Jedlicze
Nafta Jedlicze Szóstka Jasło
4 - 2
20 wrzesień 2019 15:00 Krosno
Karpaty II Krosno Nafta Jedlicze
2 - 0
20 wrzesień 2019 16:30 Skołyszyn
LKS Skołyszyn Nafta Chorkówka
5 - 0
20 wrzesień 2019 16:30 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń Standart Święcany
11 - 0
20 wrzesień 2019 16:30 Jasło
Szóstka Jasło Polonia Kopytowa
5 - 0
20 wrzesień 2019 16:30 PROFBUD Arena
Beniaminek Soccer Schools AP Jasło
1 - 1
27 wrzesień 2019 16:30 Skołyszyn
LKS Skołyszyn Szóstka Jasło
2 - 3
27 wrzesień 2019 16:30 Jedlicze
Nafta Jedlicze Zamczysko Odrzykoń
4 - 4
27 wrzesień 2019 16:30 Chorkówka
Nafta Chorkówka AP Jasło
0 - 7
27 wrzesień 2019 16:30 Kopytowa
Polonia Kopytowa Karpaty II Krosno
0 - 6
27 wrzesień 2019 16:30 Święcany
Standart Święcany Beniaminek Soccer Schools
0 - 9
4 październik 2019 15:30 Krosno
Karpaty II Krosno LKS Skołyszyn
4 - 1
4 październik 2019 15:30 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń Polonia Kopytowa
3 - 0
4 październik 2019 15:30 Jasło
Szóstka Jasło Nafta Chorkówka
3 - 0
4 październik 2019 15:30 Jasło
AP Jasło Standart Święcany
5 - 1
4 październik 2019 15:30 PROFBUD Arena
Beniaminek Soccer Schools Nafta Jedlicze
1 - 1
7 październik 2019 15:30 Jasło
Szóstka Jasło Karpaty II Krosno
1 - 1
11 październik 2019 15:30 Skołyszyn
LKS Skołyszyn Zamczysko Odrzykoń
0 - 3
11 październik 2019 15:30 Jedlicze
Nafta Jedlicze AP Jasło
1 - 2
11 październik 2019 15:30 Chorkówka
Nafta Chorkówka Standart Święcany
1 - 10
11 październik 2019 15:30 Kopytowa
Polonia Kopytowa Beniaminek Soccer Schools
1 - 5
18 październik 2019 15:00 Krosno
Karpaty II Krosno Nafta Chorkówka
4 - 1
18 październik 2019 15:30 Odrzykoń
Zamczysko Odrzykoń Szóstka Jasło
2 - 0
18 październik 2019 15:30 Święcany
Standart Święcany Nafta Jedlicze
0 - 4
18 październik 2019 15:30 Jasło
AP Jasło Polonia Kopytowa
6 - 0
18 październik 2019 15:30 PROFBUD Arena
Beniaminek Soccer Schools LKS Skołyszyn
5 - 1
25 październik 2019 15:00 Skołyszyn
LKS Skołyszyn Nafta Jedlicze
0 - 9