Liga Młodzika OZPN Krosno – gr. IV

Tabela
Poz   Zespół M Z R P Gole+/- Pkt
1 Tempo Nienaszów 13 12 0 1 100:1288 36
2 UKS Guzikówka Krosno 12 9 1 2 74:1361 28
3 Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 12 9 1 2 75:1758 28
4 Karpaty Krosno 12 8 1 3 51:1635 25
5 LKS Skołyszyn 13 5 2 6 39:46-7 17
6 Polonia Kopytowa 13 4 4 5 22:27-5 16
7 AP Czarni II Jasło 11 3 1 7 35:53-18 10
8 Strzelec Frysztak 12 3 1 8 20:90-70 10
9 Nafta Jedlicze 13 2 2 9 22:56-34 8
10 Standart Święcany 13 0 1 12 8:116-108 1
Terminarz i wyniki

Mecz Wynik
3 wrzesień 2021 16:30 Kopytowa
Polonia Kopytowa LKS Skołyszyn
3 - 3
3 wrzesień 2021 16:30 Nienaszów
Tempo Nienaszów Karpaty Krosno
2 - 4
3 wrzesień 2021 16:30 Frysztak
Strzelec Frysztak AP Czarni II Jasło
2 - 11
3 wrzesień 2021 16:30 Krosno
UKS Guzikówka Krosno Standart Święcany
6 - 0
4 wrzesień 2021 16:30 PROFBUD Arena
Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 Nafta Jedlicze
8 - 1
9 wrzesień 2021 16:30 Jedlicze
Nafta Jedlicze Tempo Nienaszów
1 - 8
10 wrzesień 2021 16:30 Święcany
Standart Święcany Beniaminek PROFBUD Krosno U-11
0 - 12
10 wrzesień 2021 16:30 Krosno
Karpaty Krosno LKS Skołyszyn
8 - 1
10 wrzesień 2021 16:30 Jasło
AP Czarni II Jasło Polonia Kopytowa
2 - 2
10 wrzesień 2021 16:30 Fryszta
Strzelec Frysztak UKS Guzikówka Krosno
0 - 6
14 wrzesień 2021 16:30 Nienaszów
Tempo Nienaszów Standart Święcany
12 - 1
14 wrzesień 2021 16:30 Skołyszyn
LKS Skołyszyn Nafta Jedlicze
2 - 2
14 wrzesień 2021 16:30 PROFBUD Arena
Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 Strzelec Frysztak
18 - 0
17 wrzesień 2021 16:30 Jedlicze
Nafta Jedlicze Polonia Kopytowa
0 - 3
17 wrzesień 2021 16:30 Krosno
UKS Guzikówka Krosno Beniaminek PROFBUD Krosno U-11
1 - 1
17 wrzesień 2021 16:30 Jasło
AP Czarni II Jasło Karpaty Krosno
1 - 4
20 wrzesień 2021 16:30 Frysztak
Strzelec Frysztak Tempo Nienaszów
0 - 15
21 wrzesień 2021 16:30 Kopytowa
Polonia Kopytowa Karpaty Krosno
1 - 1
24 wrzesień 2021 Jasło
AP Czarni II Jasło Nafta Jedlicze
9 - 1
24 wrzesień 2021 16:00 PROFBUD Arena
Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 Tempo Nienaszów
2 - 5
24 wrzesień 2021 16:30 Skołyszyn
LKS Skołyszyn Strzelec Frysztak
6 - 1
24 wrzesień 2021 16:30 Krosno
Karpaty Krosno Nafta Jedlicze
5 - 1
24 wrzesień 2021 16:30 Kopytowa
Polonia Kopytowa Standart Święcany
3 - 1
24 wrzesień 2021 16:30 Nienaszów
Tempo Nienaszów UKS Guzikówka Krosno
3 - 0
24 wrzesień 2021 16:30 Frysztak
Strzelec Frysztak Polonia Kopytowa
4 - 1
24 wrzesień 2021 16:30 Święcany
Standart Święcany Karpaty Krosno
1 - 11
24 wrzesień 2021 16:30 Krosno
UKS Guzikówka Krosno LKS Skołyszyn
10 - 2
27 wrzesień 2021 16:30 Święcany
Standart Święcany LKS Skołyszyn
1 - 10
5 październik 2021 16:30 PROFBUD Arena
Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 AP Czarni II Jasło
4 - 3
8 październik 2021 16:30 Skołyszyn
LKS Skołyszyn Beniaminek PROFBUD Krosno U-11
0 - 7
8 październik 2021 16:30 Krosno
Karpaty Krosno Strzelec Frysztak
9 - 0
8 październik 2021 16:30 Jedlicze
Nafta Jedlicze Standart Święcany
5 - 1
8 październik 2021 16:30 Kopytowa
Polonia Kopytowa UKS Guzikówka Krosno
1 - 0
8 październik 2021 16:30 Nienaszów
Tempo Nienaszów AP Czarni II Jasło
7 - 0
11 październik 2021 16:00 Frysztak
Strzelec Frysztak Nafta Jedlicze
2 - 1
12 październik 2021 16:00 Krosno
UKS Guzikówka Krosno AP Czarni II Jasło
19 - 0
15 październik 2021 16:00 Krosno
UKS Guzikówka Krosno Karpaty Krosno
1 - 0
15 październik 2021 16:00 Jasło
AP Czarni II Jasło Standart Święcany
6 - 0
15 październik 2021 16:00 Nienaszów
Tempo Nienaszów LKS Skołyszyn
6 - 0
15 październik 2021 17:45 PROFBUD Arena
Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 Polonia Kopytowa
3 - 0
22 październik 2021 16:00 Skołyszyn
LKS Skołyszyn AP Czarni II Jasło
2 - 1
22 październik 2021 16:00 Krosno
Karpaty Krosno Beniaminek PROFBUD Krosno U-11
2 - 4
22 październik 2021 16:00 Jedlicze
Nafta Jedlicze UKS Guzikówka Krosno
3 - 8
22 październik 2021 16:00 Kopytowa
Polonia Kopytowa Tempo Nienaszów
0 - 6
22 październik 2021 16:00 Święcany
Standart Święcany Strzelec Frysztak
2 - 2
22 kwiecień 2022 16:00 Skołyszyn
LKS Skołyszyn Polonia Kopytowa
2 - 0
22 kwiecień 2022 16:30 Krosno
Karpaty Krosno Tempo Nienaszów
2 - 3
22 kwiecień 2022 16:30 Święcany
Standart Święcany UKS Guzikówka Krosno
0 - 9
22 kwiecień 2022 16:30 Jasło
AP Czarni II Jasło Strzelec Frysztak
1 - 6
22 kwiecień 2022 17:00 Jedlicze
Nafta Jedlicze Beniaminek PROFBUD Krosno U-11
1 - 2
29 kwiecień 2022 16:00 Skołyszyn
LKS Skołyszyn Karpaty Krosno
1 - 3
29 kwiecień 2022 16:30 Kopytowa
Polonia Kopytowa AP Czarni II Jasło
6 - 1
29 kwiecień 2022 16:30 Krosno
UKS Guzikówka Krosno Strzelec Frysztak
10 - 2
29 kwiecień 2022 16:30 Nienaszów
Tempo Nienaszów Nafta Jedlicze
5 - 1
29 kwiecień 2022 16:30 PROFBUD Arena
Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 Standart Święcany
13 - 0
4 maj 2022 17:00 Jedlicze
Nafta Jedlicze LKS Skołyszyn
3 - 1
6 maj 2022 16:30 Krosno
Karpaty Krosno Polonia Kopytowa
2 - 0
6 maj 2022 16:30 Święcany
Standart Święcany Tempo Nienaszów
0 - 18
9 maj 2022 17:00 Frysztak
Strzelec Frysztak Beniaminek PROFBUD Krosno U-11
-:-
13 maj 2022 16:00 Skołyszyn
LKS Skołyszyn Standart Święcany
9 - 1
13 maj 2022 16:30 Kopytowa
Polonia Kopytowa Nafta Jedlicze
2 - 2
13 maj 2022 16:30 Nienaszów
Tempo Nienaszów Strzelec Frysztak
10 - 1
13 maj 2022 16:30 PROFBUD Arena
Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 UKS Guzikówka Krosno
1 - 4
17 maj 2022 16:00 Nienaszów
Tempo Nienaszów Beniaminek PROFBUD Krosno U-11
-:-
17 maj 2022 17:00 Jasło
AP Czarni II Jasło UKS Guzikówka Krosno
-:-
19 maj 2022 16:30 Święcany
Standart Święcany Polonia Kopytowa
-:-
20 maj 2022 16:30 Frysztak
Strzelec Frysztak LKS Skołyszyn
-:-
20 maj 2022 16:30 Krosno
UKS Guzikówka Krosno Tempo Nienaszów
-:-
20 maj 2022 16:30 Jasło
AP Czarni II Jasło Beniaminek PROFBUD Krosno U-11
-:-
20 maj 2022 17:00 Jedlicze
Nafta Jedlicze Karpaty Krosno
-:-
27 maj 2022 16:00 Skołyszyn
LKS Skołyszyn UKS Guzikówka Krosno
-:-
27 maj 2022 16:30 Krosno
Karpaty Krosno Standart Święcany
-:-
27 maj 2022 16:30 Kopytowa
Polonia Kopytowa Strzelec Frysztak
-:-
27 maj 2022 17:00 Jedlicze
Nafta Jedlicze AP Czarni II Jasło
-:-
1 czerwiec 2022 16:30 Krosno
Karpaty Krosno AP Czarni II Jasło
-:-