Dołącz do zespołu Beniaminek MEDIA Team!

Kochasz piłkę nożną? Sport to Twoja pasja? Odnajdujesz się w świecie social mediów i jesteś kreatywną, pewną siebie osobą, a futbol zajmuje ważne miejsce w Twoim sercu? Mamy dla Ciebie propozycję współpracy/stażu/pracy w jednej z najlepszych Akademii Piłkarskich na podkarpaciu.

Poszukujemy zaangażowanych osoby, które dołączą do naszego zespołu Beniaminek Media Team i zajmą się współtworzeniem treści i relacjonowaniem ciekawych wydarzeń sportowych w naszej Akademii na stronach Beniaminka oraz na Facebooku, Twitterze, Instagramie, czy Tik Toku. Dołącz do nas i rozpocznij nowy etap w swoim życiu! Szczegóły znajdziesz poniżej.

226

  • Interesujesz się fotografią?
  • Piszesz teksty?
  • Projektujesz grafikę?
  • A może kręcisz wideo?

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK i dodatkowo jesteś z Krosna lub okolic to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś to TY dołączył do naszego zespołu. Ale jeśli jesteś jeszcze młodą niedoświadczona osoba ale chętną do pracy to wszystkiego Cię nauczymy.

Najważniejsze, czego oczekujemy?

  • dobra energia,
  • entuzjazm i pasja,
  • pozytywne nastawienie,
  • pracowitość i zaangażowanie,
  • lojalność i uczciwość,
  • chęć rozwoju.

Zachęcamy do podjęcia współpracy wychowanków Beniaminka, studentów KPU Krosno, licealistów, a także panie, których w piłce nożnej i w mediach sportowych pojawia się coraz więcej. Dla najlepszych możliwość pracy w Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno.

W tym roku Beniaminek świętuje 15 lat. Przez ten czas zdobyliśmy w futbolowym świecie poważną renomę i markę „Kopalnia Talentów”, o której mówi cała Polska. Doczekaliśmy się czterech wychowanków, którzy zadebiutowali w Polskiej Ekstraklasie – Przemysław Sajdak (ŁKS Łódź), Kacper Bieszczad (KGHM Zagłębie Lubin), Antoni Kozubal (Lech Poznań) i Karol Knap (Cracovia Kraków). Wierzymy w to mocno, że kolejni zawodnicy w klubach Ekstraklasy oraz zachodnich klubach to tylko kwestia czasu. Nasi zawodnicy regularnie dostają zaproszenia na treningi od takich klubów jak Legia Warszawa, Lech Poznań, KGHM Zagłębie Lubin, Wisła Kraków, Raków Częstochowa, Górnik Zabrze, Korona Kielce, Pogoń Szczecin, Jagiellonia Białystok, a lista cały czas się powiększa.

Beniaminek na co dzień kształci około 500 młodych adeptów piłki nożnej w wieku od 4-15 lat. Ludzie pracujący w Beniaminku to pasjonaci, którzy nie boją się ciężkiej i systematycznej pracy, wierzymy, że nie ma rzeczy niemożliwych.

W Akademii mamy pięć projektów szkoleniowych dla dzieci i młodzieży, gdzie każdy może się realizować i rozwijać swoje pasje sportowe. Są to grupy Beniaminek PRO, Beniaminek Girls, Beniaminek Soccer Schools, Przedszkola Piłkarskie Beniaminka i Beniaminek Baby.

Oprócz szkolenia nasza Akademia realizuje wiele projektów o charakterze sportowym m.in. turnieje dla dzieci i młodzieży: „PROFBUD Cup”, „ORLEN Beniaminek Cup”, „PROFBUD Arena Cup” oraz najnowszy projekt, który współtworzymy z naszym sponsorem strategicznym „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga”. Do tego organizujemy obozy i półkolonie piłkarskie dla dzieci, a od początku 2021 roku wspólnie z naszym sponsorem strategicznym firmą PKN ORLEN wdrażamy nowatorski projekt dla najbardziej uzdolnionych zawodników i zawodniczek oraz ambitnych trenerów – „ORLEN Beniaminek Talent Team”.

Budujemy zespół, który przez kolejne 15 lat i więcej będzie rozwijał piłkę młodzieżową zarówno na podkarpaciu jak i w Polsce, a marka Beniaminka będzie doceniana na arenie międzynarodowej.

Nasza siła medialna ciągle rośnie i z roku na rok docieramy do jeszcze większej ilości odbiorców.

prezentacja-pdf-a4-akademia

marcinpirga.pl

 

9aaa

marcinpirga.pl

8a

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i chciałabyś/chciałbyś pracować razem z nami, prześlij swoje CV na adres mailowy jarek.kwella@gmail.com lub lukasz.beniaminekmedia@gmail.com. Załącz również zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nie czekaj – to właśnie Ty możesz spełnić swoje marzenia i zostać częścią Beniaminka.

Ochrona danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Akademię Piłkarską Beniaminek Krosno dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

NNabor-media-team