Jarosław Kwella opowiada o szansach i możliwościach projektu „ORLEN Beniaminek Talent Team”!

Projekt „ORLEN Beniaminek Talent Team” to realna szansa dla wszystkich naszych zawodników, zawodniczek oraz Trenerów na podniesienie swoich umiejętności oraz poszerzenie wiedzy i zdobycie większego doświadczenia – mówi Jarosław Kwella, Manager Akademii  Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno. Zobaczcie cały artykuł poniżej.

OBTT-4x5--post-04.22-jaro

Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji III edycji projektu, w której to tym razem udział biorą dziewczyny oraz trenerzy z grup BSS. Staramy się dawać szanse nie tylko tym najlepszym, ale również tym, którzy swoim poświęceniem i ciężką pracą zasługują na większe wsparcie z naszej strony.

BM8A6611a

Nasi zawodnicy i zawodniczki mają dodatkowe treningi mentalne, motoryczne oraz indywidualne, natomiast trenerzy w zależności od ich własnych potrzeb, mogą podnosić swoje kwalifikacje w dogodnych dla siebie miejscach tj. kursy trenerskie, kursy liderskie, czy staże w topowych Akademiach Ekstraklasy.

Program realizujemy dzięki współpracy z naszym sponsorem strategicznym firmą PKN ORLEN oraz sponsorem głównym firmą Energa S.A. OBTT cały czas ewoluuje i mocno się rozwija. Bardzo cieszy nas fakt, że w dalszym ciągu dzięki wsparciu naszych sponsorów możemy z powodzeniem realizować go kolejny sezon.

OBTT 3 edycja projektu_2 670x300

Każda edycja OBTT trwa 6 miesięcy i w tym czasie uczestnicy biorą udział w dodatkowych aktywnościach, które mają pomóc im jeszcze bardziej się rozwinąć. Na koniec każdej edycji nasi uczestnicy otrzymują pamiątkową statuetkę oraz specjalna tarcze, jako pamiątka udziału w projekcie.

Do tej pory od początku w projekcie udział wzięło łącznie 13 zawodników oraz 7 trenerów z naszej Akademii. Jesteśmy przekonani o dużej wartości tego typu inicjatyw, dlatego jeszcze mocniej będziemy wspierać i inwestować w „ORLEN Beniaminek Talent Team”.

BM8A8386 kopia