HSports – Partnerem Technicznym Beniaminka!

Jest nam niezmiernie milo poinformować, że firma HSports została nowym „Partnerem Technicznym” Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno.

Beznazwy-2Jak piszą na swojej stronie internetowej: „Cieszymy się życiem i tym jakie jest. Jesteśmy aktywni i kochamy zajmować się tym, co robimy.

Lubimy dobre i ciekawe rzeczy, a przede wszystkim kochamy dzielić się dobrą energią. Dbamy o środowisko, aby przyszłe pokolenia mogły ze spokojem żyć na Naszej Planecie Ziemi.

Sklep powstał z myślą o Tobie – abyś już nigdy nie musiał założyć smutnych skarpetek. Dlaczego? Bo skarpety to nasza specjalność – wesołe oraz kolorowe dla dorosłych, urocze dla dzieci oraz sportowe skarpety z ABS”.

Collage_20210104_191248

Marka Hopsy od 2018 roku dostarcza skarpety antypoślizgowe do obiektów aktywnej rozrywki w całej Polsce. Ich doświadczenie w produkcji skarpet ABS oraz pasja do piłki nożnej spowodowały chęć wyprodukowania skarpety piłkarskiej z systemem antypoślizgowym, który doskonale się sprawdza w piłce nożnej. Zwiększa komfort użytkowania i utrzymywania stopy w bucie.

„Działamy dynamicznie, na różnych płaszczyznach i cały czas szukamy ciekawych rozwiązań dla Beniaminka. Myśląc w kontekście marketingowym jak i wizerunkowym postanowiliśmy podjąć współprace z firmą HSports. Firma działa z powodzeniem na polskim rynku od wielu lat i robią świetne produkty zarówno dla zwykłego kowalskiego jak i profesjonalnych sportowców” – podkreślił Jarosław Kwella (Manager Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno).

154451025_149681370324712_1425006966296598742_n