Podsumowanie świąteczno-noworoczne projektu „ORLEN Beniaminek Talent Team”

Akademia Piłkarska Beniaminek PROFBUD Krosno, dziękuje za pomoc i wsparcie w realizacji programu OBTT naszym sponsorom. Firmie PKN Orlen – Sponsor Tytularnym Projektu oraz  firmie Energa z grupy Orlen – Sponsor Główny Projektu. Dzięki Wam możemy kolejny sezon wspierać i rozwijać młode talenty.

Podsumowując po krótce rok 2021 projektu „ORLEN Beniaminek Talent Team”; mamy za sobą setki godzin treningów, ponad tysiąc przejechanych kilometrów i wiele rozmów o piłce. Dokładamy wszelkich starań, by jeszcze lepiej to wszystko wyglądało. Pozdrawiamy wszystkich zawodników i trenerów uczestniczących zarówno w I jak i w II edycji naszego projektu: Patryk Prajsnar, Paweł Pelczarski, Karol Kubal, Wiktor Włodarski i Leon Piskur z BSS Rzeszów. Trenerzy Dawid Kamola i Sebastian Czyrek z BSS Rzeszów. Aktualnie z II edycji: Bartosz Okólski, Szymon Krówka i Błażej Chilik. Trenerzy Sławomir Walczak, Robert Gleń i Emilian Zygmunt. Cieszy ilość tych wszystkich zawodników i trenerów, a chcemy w przyszłości jeszcze poszerzyć tę grupę najzdolniejszych graczy – powiedział Manager Beniaminka Jarosław Kwella.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim trenerom i uczestnikom za udział w projekcie „ORLEN Beniaminek Talent Team”. Pozdrawiamy także, trenerów prowadzących zajęcia z naszymi podopiecznymi.

Życzymy wszystkim zdrowia, samych najlepszych chwil w 2022 roku oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Trzymamy kciuki za Wasz dalszy rozwój.

OBTT 4x5 28.12.21257578071_298020575660516_3539657600903534287_n obtt_2