Beniaminek w plebiscycie sportowym „Nowin” – głosujemy na naszych!

Ruszyła tegoroczna edycja Plebiscytu Sportowego „Nowin”!  Beniaminek jak co roku ma w nim swoich przedstawicieli. Najlepsi sportowcy, trenerzy, a także sportowe talenty i drużyny zostaną nagrodzone najpierw na szczeblu powiatu, a później w wojewódzkim finale. Nowością tej edycji plebiscytu będzie wielki, ogólnopolski finał, do którego awansują zwycięzcy ze wszystkich województw.

nowiny plebiscyt kopia

TRENER ROKU:

  • Łukasz Porcek – trener Beniaminek GIRLS U-15
  • Sławomir Walczak – trener Beniaminka U-13

DRUŻYNA ROKU:

  • Beniaminek PROFBUD Krosno GIRLS U-15 – mistrzostwo Podkarpacia w U-15, awans do CLJ!
  • Beniaminek PROFBUD Krosno U-13 – mistrzostwo Podkarpacia w U-13 Młodzik!

SPORTOWY TALENT ROKU:

  • Kinga Klimczak – rocznik 2008
  • Patryk Prajsnar – rocznik 2009
  • Miłosz Kubal – rocznik 2009
  • Bartosz Okólski – rocznik 2009
  • Paweł Pelczarski – rocznik 2008

Zachęcamy do głosowania na naszych przedstawicieli w danych kategoriach. Przyjmowanie zgłoszeń kandydatów wkroczyło właśnie w kluczową fazę. Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń w serwisie na www.nowiny24.pl/plebiscyt-sportowy 

Szczególną uwagę zwracamy na kategorię Sportowy Talent Roku, w której nagrodzone zostaną dzieci i młodzież – osoby, które dziś stoją na progu sportowej kariery, ale przejawiają zdolności i zaangażowanie.

619395ad61de1_o_large

Od redakcji „NOWIN”:

Plebiscyt Sportowy „Nowin” to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking sportowców w naszym województwie. W tegorocznej, 62. edycji naszej akcji Najpopularniejszych sportowców – osobno miastach oraz każdym powiecie, wybiorą kibice – nasi Czytelnicy i internauci. Kandydatów do wyróżnień nominują dziennikarze z działu sportowego redakcji „Nowin”, kluby sportowe, a także nasi Czytelnicy.

Największą siłą plebiscytu jest to, że jest poświęcony sportowcom wszystkich dyscyplin i wszystkich szczebli rywalizacji. Nagradzamy zarówno mistrzów świata jak i sportowe talenty, które dopiero rodzą się w różnych zakątkach naszego regionu.

Przyznając tytuły Sportowiec Roku nasi Czytelnicy będą głosować osobno na panów i na sportowe reprezentantki płci pięknej. Taki podział jest w pełni uzasadniony – wszak na sportowych arenach panie i panowie nigdy nie rywalizują ze sobą.

Osobno zostanie przyznany tytuł Sportowy Talent Roku. To kategoria plebiscytu prowadzona z myślą o najmłodszych stojących u progu sportowej kariery – utalentowanych sportowo dziewczynkach i chłopcach.

Jak co roku, przyznając tytuł Trener Roku nagrodzimy tych, którzy stoją za sukcesami sportowców. A sukcesy zespołowe zostaną docenione w kategorii Drużyna Roku.

We wszystkich kategoriach plebiscytu z wyjątkiem kategorii Sportowy Talent Roku nagrody zostaną przyznane w trzech etapach. W pierwszym, powiatowym etapie laureaci zostaną wybrani osobno w miastach i powiatach naszego województwa. Zwycięzcy awansują do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy. Głosowanie na sportowe talenty będzie prowadzone w jednym, wojewódzkim etapie.

Zwycięzcy w naszym województwie zdobędą nagrody finansowe, a także awansują do ogólnopolskiego finału, w którym wezmą udział laureaci ze wszystkich regionów z całej Polski.

61a6241bafc25_o_large