Uczestnicy turnieju „PROFBUD Cup 2021” – Lech Poznań!

Lech Poznań kolejnym uczestnikiem „PROFBUD Cup 2021”! Drużyna „Kolejorza” w naszym turnieju zagra po raz czwarty. Pierwszy raz gościliśmy Akademię Lecha Poznań w 2016 roku, a kolejne wizyty w Krośnie to rok 2018 i 2019. Poznańskie drużyny zawsze reprezentowały wysoki poziom i z przyjemnością oglądało się mecze z ich udziałem, a spoglądając na klasyfikacje końcowe najwyżej ekipa Lecha znalazła się w ostatnim turnieju rozgrywanym dwa lata temu, gdy w roczniku 2009 wskoczyła na podium zdobywając brązowe medale.

Z ciekawością będziemy spoglądać na poczynania młodych zawodników, a warto wspomnieć, że w przeszłości przeciwko Lechowi w „PROFBUD Cup” 🏆⚽ grali m.in. wychowankowie Beniaminka (organizator turnieju) Antoni Kozubal i Aleksander Gazda, dziś są reprezentantami „Kolejorza”, a pierwszy z nich zadebiutował już w pierwszej drużynie Lecha w PKO Ekstraklasie.

Na co dzień zespół trenera Michała Koźmińskiego występuje w starszej kategorii wiekowej rozgrywając mecze w 1 Lidze Wojewódzkiej Trampkarza Młodszego, a kadra zespołu prezentuje się następująco: Szymon Andrzejewski, Piotr Bartczak, Mateusz Bentkowski, Nikodem Borecki, Oskar Bukowski, Oliwie Latosi, Maksymilian Mania, Szymon Małecki, Wojciech Matuszak, Marcel Mischke, Igor Owczarek, Tymon Poleszak, Kacper Poor, Szymon Raczyński, Alex Ranecki, Patryk Schulz, Filip Sierżant, Filip Wachowski, Bartosz Wronka.Sztab szkoleniowy: Michał Koźmiński, Sebastian Warsiński, Michał Przybył, Bartosz Górecki i Jacek Schroeder.

lech1