Za nami FINAŁ III edycji rozgrywek „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga”!

Zakończyliśmy w tym miesiącu rozgrywki „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga”. W niedzielę (21 listopada) w Profbud Arenie odbył się finał III edycji!

DSC_9749

W ostatnim turnieju wzięło udział ponad 200 dzieci z 8 oddziałów Beniaminek Soccer Schools z Rzeszowa, Krosna, Nowego Żmigrodu, Iwonicza, Jedlicza, Głowienki, Targowisk i Rogów. Do rywalizacji w trzech kategoriach wiekowych przystąpiło łącznie 27 zespołów. Łącznie w czterech turniejach zagrało blisko 600 dziewczynek i chłopaków ze wszystkich naszych oddziałów BSS!

DSC_9550 kopia

Wszystkie zdjęcia z ostatniego turnieju jak i wszystkich poprzednich są do zobaczenia na profilu facebookowym Beniaminek Soccer Schools: https://bit.ly/32sU2BJ

W niedzielę 21 listopada zagraliśmy drugi raz pod „balonem” w Profbud Arenie. Było dużo świetnej zabawy, mnóstwo uśmiechu i radości z pięknych akcji i bramek jakie prezentowali zawodnicy na boisku. Rywalizacja tak jak i we wszystkich wcześniejszych zawodach była prowadzona bez wyników i klasyfikacji, a przede wszystkim liczyła się dobra zabawa, piękne wspomnienia i fajnie spędzony czas.

IMG_5886 kopia

Na zakończenie turnieju każdy zawodnik i zawodniczka otrzymała wspaniały medal z rąk: Mauricio Dos Santosa – dyrektora ds. Szkolenia i Edukacji w Beniaminku oraz Pana Patryka Akslara – koordynatora ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi oraz Beniaminek Soccer Schools. Był to ostatni (niebieski) z medali do skompletowania wspaniałego medalu puzzla w III edycji ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi.

IMGL6401

Wszystkie cztery festiwale w III edycji „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi” odbyły się dzięki współpracy ze Sponsorem Strategicznym Beniaminka, firmą PKN ORLEN, Sponsorem Głównym Energą z Grupy ORLEN oraz partnerami rozgrywek Gminą Miejsce Piastowe, Gminą Nowy Żmigród oraz partnerem technicznym rozgrywek – Football Challenge App.

Dziękujemy naszym sponsorom i partnerom za pomoc i wsparcie.

sponsorzy oreln bss ligi

Patryk Akslar (koordynator OBSSL): „Trzecia edycja „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi” podobnie jak druga cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno dzieci jak i rodziców. We wszystkich czterech festiwalach: w Nowym Żmigrodzie, Targowiskach i Krośnie, zagrało łącznie ponad 600 dzieciaków trenujących na co dzień w naszych wszystkich oddziałach Beniaminek Soccer Schools w Iłży, Rzeszowie, Nowym Żmigrodzie, Rogach, Targowiskach, Głowience, Jedliczu, Iwoniczu i Krośnie. Nie zmieniła się również idea naszych festiwali. Nadal najważniejsza jest przede wszystkim dobra zabawa, możliwość spotkania się z kolegami i koleżankami. Integracja wszystkich oddziałów. Dzieci podnoszą swoje umiejętności piłkarskie bez presji wyniku. Uśmiech dziecka jest najważniejszy. Terminy kolejnej edycji podamy już niebawem. Dziękujemy za udział wszystkim drużyną trenującym w Beniaminek Soccer Schools i do zobaczenia na zielonej murawie już niebawem”.

IMGL6483

Ewa Roman (trenerka Beniaminek Soccer Schools Rzeszów): „Już po raz kolejny chcielibyśmy podziękować organizatorom „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga” za możliwość wzięcia udziału w turniejach organizowanych w Nowym Żmigrodzie, Targowiskach i Krośnie. Nas jako trenerów cieszy fakt, że pomimo odległości, kilkadziesiąt zawodniczek i zawodników dzielnie brało udział w zmaganiach w ramach całego cyklu. Za każdym razem było to dla nich duże wydarzenie dające możliwość zmierzenia się z rówieśnikami z innych drużyn, zdobywania bramek, wygrywania meczy, przegrywania oraz integracji z drużyną. To wszystko przełoży się na późniejsze doświadczenie naszych zawodników, ich pewność siebie oraz przyzwyczai do udziału w dużych wydarzeniach sportowych. Nie możemy zapominać, że są to młodzi zawodnicy, którzy tak naprawdę dopiero wkraczają w świat rywalizacji sportowej, a dla części z nich (zawodnicy z rocznika 2016 i 2017) to tak na prawdę pierwsza możliwość wyjścia przed publiczność. Turnieje OBSSL, były również dużą lekcją dla wszystkich trenerów oraz możliwością obserwacji zarówno swoich zawodników, jak i zawodników z innych drużyn. Porównania poziomu gry, indywidualnych umiejętności piłkarzy i wyciągnięcia wniosków, co do dalszej ścieżki treningowej, a także konsultacji spostrzeżeń z innymi trenerami. Podsumowując ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga dała wszystko to, co ciężko jest osiągnąć w „nie turniejowych” warunkach – rywalizację z innymi piłkarzami dla zawodników i wiedzę jak nasze drużyny wyglądają na tle innych dla trenerów”.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za super emocje! Do zobaczenia w przyszłym roku podczas IV edycji „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi”!

IMGL3035