Uczestnicy turnieju „PROFBUD Cup 2021” – Śląsk Wrocław!

Kolejnym uczestnikiem turnieju “PROFBUD Cup 2021″ jest Śląsk Wrocław! Klub ten po wielu latach wraca do naszego turnieju i liczymy na spore emocje w meczach z udziałem wrocławian, bo to uznana marka w polskiej piłce młodzieżowej. Zespoły Śląska gościliśmy na “PROFBUD Cup” w dwóch pierwszych edycjach rozgrywanych w 2013 i 2014, gdy nasze turniejowe zmagania toczyły się jeszcze na parkiecie. Teraz czas na mecze na sztucznej murawie w Profbud Arena.

Ekipę z Wrocławia będzie nam miło gościć, tym bardziej, że Ambasadorem naszego turnieju jest trener Jacek Magiera, czyli obecny szkoleniowiec występujących w 🔝 PKO Ekstraklasie seniorów tego klubu. Zespół Śląska z rocznika 2009 to ograna w turniejach drużyna z wieloma sukcesami. Podopieczni trenera Pawła Dziakowicza świetnie radzą sobie jesienią w rozgrywkach ligowych pewnie wygrywając I Ligę Wojewódzką w kategorii Młodzika Starszego na Dolnym Śląsku.

Kadra Śląśka Wrocław U-13: Górny rząd od lewej – Kołakowski Franciszek, Gierko Jędrzej Szywala Bartosz, Pytlak Tomasz, Malinowski Piotr, Litwin Jakub, Czyzio Oliwier, Fitowski Jaku. Środkowy rząd od lewej: Chwialkowski Mateusz, Siuta Karol, Błaszczyk Antoni, Stój Adam, Mańkowski Miłosz, Pekalski Kamil, Suchodolski Kacper, Zawadzki Jakub, Wowczak Iwo, Barabach Kacper, Kędra Filip. Dolny rząd od lewej: Bremer Bartosz, Czarkowski Ignacy, Oprzalski Jan, Moskaluk Mateusz, Potycz Fabian, Gabryś Tymoteusz, Gawin Gabriel, Kadej Jakub.

slask_wroclaw1