Sławomir Walczak na II edycji „Rozumienia Gry” dzięki projektowi „ORLEN Beniaminek Talent Team”!

„ORLEN Beniaminek Talent Team” to projekt skierowany nie tylko dla najzdolniejszych zawodników naszej Akademii, ale również dla trenerów. Dzięki współpracy z naszymi sponsorami: Firmą PKN Orlen – sponsorem tytularnym projektu oraz sponsorem głównym projektu firmą Energa z grupy Orlen, nasi trenerzy mają szanse rozwoju i doszkalaniu swojego warsztatu trenerskiego.

II edycja projektu OBTT ruszyła pełna parą! Za nami staż trenera Emila w Akademii Korony Kielce, a teraz kolejny szkoleniowiec z Beniaminka ma możliwość rozwoju swojego warsztatu trenerskiego.
Sławomir Walczak – trener grup PRO U-12 i U13, w ramach projektu OBTT bierze udział w studiach podyplomowych ,,Rozumienie Gry’’, organizowanych przez Uczelnia Asbiro przy współpracy z portalem EkstraTrener.

OBTT 4x5 kopia

Sławomir Walczak (trener Beniaminka): „Pierwszy intensywny weekend w Licheniu Starym już za mną. Kilkanaście godzin wykładów i pracy warsztatowej na kierunku „Rozumienie gry”  to kolejny bodziec i możliwość eskalacji warsztatu trenerskiego. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w tego typy studiach, bo myśląc o zdobywaniu wiedzy z zakresu szkolenia patrzę też przez pryzmat rozwoju zawodników w naszej Akademii Obszary w których poruszaliśmy się podczas pierwszego zjazdu są bardzo istotne w rozwoju zawodników i bezpośrednio korelują z nasza wizją przez co szkolenie może tylko ewoluować. Zawsze tego typu wydarzenia w pewnym stopniu systematyzują dotychczasowe doświadczenia, pokazują że kierunek który obrałem jest właściwy oraz pozwalają na zdobycie kolejnych informacji związanych z procesem szkolenia. Wraz z ewolucją dyscypliny i dla potrzeby rozwoju chłopców możliwość studiowania na tym kierunku wydaje się być bardzo ważnym ruchem”.

ekstra trener2

ekstra trener4

ekstra trener1