Ruszamy z drugą edycją „ORLEN Beniaminek Talent Team”!

Projekt „ORLEN Beniaminek Talent Team” realizowany jest przez Akademię Piłkarską Beniaminek PROFBUD Krosno przy współpracy z naszym Sponsorem Strategicznym PKN ORLEN oraz Sponsorem Głównym Energa z grupy Orlen.

Celem projektu jest docenienie i promowanie najzdolniejszych zawodników i trenerów z naszej Akademii. Dawanie szansy rozwoju poprzez dodatkowe treningi indywidualne oraz możliwości kształcenia się w profesjonalnych Klubach i Akademiach z Polski.

OBTT 2 edycja projektu 4x5

Realizacja II edycji OBTT ruszyła już na początku tego miesiąca. Tym razem do projektu wybraliśmy  następujących trenerów.

  • Sławomir Walczak – trener grup PRO U-12 i U13 w Beniaminku, który w ramach projektu weźmie udział w studiach podyplomowych ,,Rozumienie Gry’’, które organizowane są przez Uczelnie Asbiro przy współpracy z portalem Extra Trener.
  • Robert Gleń – trener Przygotowania Motorycznego w Beniaminku, który weźmie udział w Akademia GPS – jest 11-o tygodniowy kurs online prowadzony przez ekspertów Better Way.
  • Emilian Zygmunt – trener grup PRO U-7, U-8 i U-9 w Beniaminku, którego udział z pierwszej edycji został przesunięty na druga, w ramach której odbył staż szkoleniowy w Akademii Korony Kielce.

„Jeśli chodzi o zawodników wybranych do projektu „ORLEN Beniaminek Talent Team”, to karty odsłonimy w niedługim czasie” – podsumowuje start II edycji Manager Akademii Jarosław Kwella.