Ligowy raport ze spotkań Beniaminka (10)

W dniach 4-10 października drużyny naszej Akademii rozgrywały mecze w ramach rozgrywek Podkarpackiego ZPN i OZPN Krosno. Zespoły chłopców i dziewcząt 8-krotnie wybiegały na murawę, a relacje z tych spotkań zamieszczamy poniżej.


liga_2008_1

Podkarpacka 1 Liga Trampkarza Młodszego 
Resovia Rzeszów – Beniaminek PROFBUD Krosno 1:2

Bramki: Patryk Prajsnar 2. 

Beniaminek U-14: Emilian Kulon – Gracjan Walczak, Kamil Kuźmik, Jakub Borowski, Nikodem Majewski, Patryk Prajsnar, Julian Cecuła, Paweł Pelczarski, Piotr Knap, Jan Zych, Miłosz Krowicki oraz Michał Kapłon, Igor Barbara, Patryk Delimat.

Kamil Chmielowski (trener Beniaminka U-14): „Zgodnie z planem, bardzo fajnie weszliśmy w mecz od początku w dobrym tempie. Po około 20 minutach nasze tempo niestety spadło przy czym do głosu doszli gospodarze. Druga odsłona kiepska w naszym wykonaniu. Trzeba oddać rywalom, że zepchnęli nas w tej części spotkania na własną połowę, dłużej utrzymywali się przy piłce, natomiast my ograniczaliśmy się do groźnych kontr i bazowaliśmy głównie na na solidności i dobrej organizacji w obronie. Dziękuje i gratuluję drużynie za ambitną postawę, ale świadomi swoich braków będziemy pracować dalej!”


Podkarpacka 1 Liga Trampkarza Młodszego 
Stal Rzeszów – Beniaminek PROFBUD Krosno 6:0 

Beniaminek U-14: Gabriel Myćka – Piotr Knap, Jakub Borowski, Gracjan Walczak, Paweł Pelczarski, Patryk Prajsnar, Julian Cecuła, Nikodem Majewski, Igor Cionek, Miłosz Krowicki, Jan Zych oraz Emilian Kulon, Igor Barbara, Nikodem Mermer, Michał Kapłon, Jakub Szafran.

Kamil Chmielowski (trener Beniaminka U-14): „Totalna dominacja gospodarzy przez całe spotkanie. Nie mieliśmy w dniu dzisiejszym żadnych argumentów żeby sprostać w jakimkolwiek aspekcie drużynie Stali.”


liga_girls_1

Podkarpacka Liga Trampkarek 
Beniaminek PROFBUD Krosno – Stal Łańcut 4:0

Bramki: Tatiana Głód 2, Kinga Klimczak, Aleksandra Helińska.

Beniaminek Girls: Maja Antonik, Nikola Bogusz, Amelia Futyra, Julia Gałuszka, Tatiana Głód, Aleksandra Helińska, Martyna Jaslowska, Julia Jurasz, Martyna Kaczkowska, Kinga Klimczak, Maja Krychta, Nadia Łuksa, Olga Płaza, Nikola Rak, Jagoda Wajs.

Łukasz Porcek (trener Beniaminek Girls): „Niezła pierwsza połowa w wykonaniu zespołu. Całkowita dominacja, ale jednak z pewnymi brakami mobilności pod polem karnym rywala. Dziewczyny fajnie realizowały pewne założenia, co sprawiało, że zespół funkcjonował dobrze. W drugiej połowie po zdobyciu czwartej bramki miałem wrażenie jakby zepsuł się nam „samochód”. Przestaliśmy grać, reagować, chcieć przede wszystkim przez co przeciwnik także zaczął dochodzić do głosu. To co najbardziej mnie rozczarowało to brak chęci od pewnego momentu. Mieliśmy okazję zdecydowanie polepszać dorobek bramkowy, a tak jakbyśmy się zadowolili 4 golami i chcieliśmy zakończyć mecz wcześniej, co zresztą też dziwnym zrządzeniem losu się stało… Mam nadzieję, że był to jednorazowy wypadek przy pracy i że będziemy sami od siebie wymagać więcej i taką mentalność musi mieć zwycięski zespół. Gratuluję dziewczynom zwycięstwa. Musimy jednak wymagać od siebie więcej i chcieć więcej.”


liga_2009_1

Podkarpacka Liga Młodzika Starszego
Beniaminek PORFBUD Krosno – AP Stalowa Wola 1:0

Bramka: Miłosz Kubal.

Beniaminek U-13: Hubert Klara, Jakub Zygmunt, Piotr Bober, Szymon Krówka, Adrian Fejkiel, Olivier Czech, Błażej Chilik, Bartosz Okólski, Miłosz Kubal, Igor Wanik, Wiktor Szwast, Patryk Biskup , Szymon Kotulak, Bartosz Tarnawski, Piotr Pelczarski.

Sławomir Walczak (trener Beniaminka U-13): „Mecz z AP Stalowa Wola nie był najlepszy w naszym wykonaniu. W pierwszej połowie byliśmy bardzo mało mobilni i słabo reagowaliśmy na sytuacje boiskowe a nasza gra była wolna. w drugiej połowie wyglądaliśmy już znacznie lepiej. Z przebiegu meczu mieliśmy jeszcze kilka okazji na zdobycie bramki, ale cieszę się, że mecz zakończył się wynikiem 1:0, bo gdybyśmy wygrali wyżej to wynik na pewno przysłoniłby obraz gry który dziś nie był dobry.”


liga_2011_1

Podkarpacka Liga Młodzika Młodszego
Beniaminek PROFBUD Krosno – UKS Szóstka Jasło 5:2

Bramki: Karol Kubal 2, Wiktor Włodarski, Mateusz Jurczak, Alan Połdiak.

Beniaminek U-12: Szymon Puchalski, Antoni Gęsiak, Kacper Janowski, Fabian Jastrząb, Mateusz Jurczak, Karol Kubal, Tomasz Lampara, Alan Połdiak, Maksymilian Półchłopek, Hubert Stadnicki, Daniel Szczurek, Filip Szwerc, Wiktor Włodarski, Oskar Zygmunt.


Liga Młodzika OZPN Krosno
Beniaminek PROBUD Krosno – AP Czarni II Jasło 4:3

Bramki: Aleksander Zajdel 2, Patryk Stączek, Filip Wacławski.

Beniaminek U-11: Artur Bodzioch, Kacper Cichoń, Karol Gomułka, Alan Klimkiewicz, Alex Klimkiewicz, Piotr Majkut, Kuba Piegdoń, Patryk Stączek, Piotr Szafran, Filip Wacławski, Julian Wojnar, Maciej Wojnowski, Aleksander Zajdel. Trener Tomasz Kasperkowicz.

Tomasz Kasperkowicz (trener Beniaminka U-11): Wszystkie gole padły w pierwszej połowie meczu. Mieliśmy spory problem z napastnikiem gości, który przewyższał nas warunkami fizycznymi. Z dużą łatwością dochodził do sytuacji bramkowych i trzy z nich udało mu się wykorzystać. Zdecydowanie lepiej w obronie zagraliśmy w drugiej części spotkania. W ataku powinniśmy podejmować lepsze decyzje pomiędzy dryblingiem, a podaniem.”


Liga Młodzika OZPN Krosno
LKS Skołyszyn – Beniaminek PROBUD Krosno 0:7

Bramki: Aleksander Zajdel 3, Filip Wacławski 2, Maciej Wojnowski, Karol Gomułka.

Beniaminek U-11: Artur Bodzioch, Kacper Cichoń, Karol Gomułka, Alan Klimkiewicz, Alex Klimkiewicz, Piotr Majkut, Patryk Stączek, Piotr Szafran, Filip Wacławski, Julian Wojnar, Maciej Wojnowski, Aleksander Zajdel.

Tomasz Kasperkowicz (trener Beniaminka U-11): „Mecz rozgrywany na dużym boisku przez co każdy zawodnik miał więcej czasu i miejsca. Potrafiliśmy dłużej niż w poprzednich meczach utrzymać się przy piłce. Od początku do końca prowadziliśmy grę, nie dopuszczając przeciwnika pod naszą bramkę.”


liga_girls_2

Liga Młodzika OZPN Krosno
Beniaminek PROFBUD Krosno – LKS Lubatowa 5:1

Bramki: Maja Antonik 3, Olga Kosiek, Jagoda Wajs.

Beniaminek Girls: Maja Jaracz, Zuzia Knap, Maja Antonik, Nadia Łuksa, Wiktoria Gorzynik, Magdalena Lenik, Olga Kosiek, Jagoda Wajs, Kinga Mamroł, Maja Zajdel, Lena Polek.

Jakub Kozner (trener Beniaminek Girls): „Tygodniowy maraton spotkań kończymy zwycięstwem w lidze Młodzika z LKS Lubatowa. W pierwszej połowie gra wyglądała dobrze, dziewczyny miały dużą przewagę. W drugiej części wkradło się rozluźnienie i mniej było dobrych momentów. Zwycięstwo mogło być dziś wyższe, ale po raz kolejny zawodziła skuteczność pod bramką przeciwników”.