Beniaminek na Forum Szkółek i Akademii Piłkarskich już 20 października w Warszawie!

W dniach 19-20 października w Warszawie odbędzie się Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ 2021. To unikatowa, dwudniowa platforma edukacji, wymiany doświadczeń i poznawania nowych trendów. To również budowanie relacji, kreowanie wizerunku i wyznaczanie kierunków rozwoju dla branży sportowej w Polsce. Wśród 48 prelegentów na tym wybitnym forum znalazł się również nasz dyrektor Akademii Beniaminka PROFBUD Krosno Grzegorz Raus.

FB Grzegorz Raus

Nasz dyrektor Grzegorz Raus będzie uczestnikiem panelu dyskusyjnego „Przyszłość szkolenia w piłce nożnej w Polsce” – pozostałymi uczestnikami dyskusji będą prezes Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej Sławomir Pietrzyk, Adam Kucharski z UKS Varsovia, Piotr Matecki z Akademii Piłkarskiej Reissa oraz przedstawiciel PZPN.

Forum Szkółek i Akademii Piłkarskich to pierwsza w Polsce konferencja dla trenerów i osób zarządzających. Podczas tego panelu dyskusyjnego, w którym weźmie udział nasz Dyrektor, będę poruszane takie tematy jak:

  • Wpływ projektów PZPN na rozwój szkolenia i ich przyszłość
  • Rola związków wojewódzkich w rozwoju szkolenia
  • Jak stworzyć system edukacji trenerów
  • Efektywna współpraca na linii topowe akademie – lokalne kluby

Jaka przyszłość czeka polską piłkę? Jak edukować trenerów, dbać o rozwój zawodników i zapewniać niezbędną infrastrukturę? Forum Szkółek i Akademii Piłkarskich to miejsce dla ambitnych i otwartych na wiedzę trenerów oraz osób zarządzających. Wspieramy profesjonalne szkolenie i zarządzanie w piłce nożnej!

g raus biz

Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ 2021 jest kluczowym wydarzeniem dla branży sportowej
w Polsce – to unikatowa platforma edukacyjna i networkingowa dla środowiska sportowego
i przedstawicieli biznesu! Wyznaczamy kierunki rozwoju marketingu sportowego i sponsoringu. Wspieramy profesjonalizację i podnosimy jakość zarządzania w sporcie, promujemy najlepsze praktyki i rozwiązania!

Więcej informacji znajdziecie na: https://www.sportbizforum.com/#forum-szkolek

Program Forum SPORTBIZ