Beniaminek z wizytą w Legia Training Center! Spotkanie z przedstawicielami Akademii oraz mecz Legia – Leicester!

W czwartek przedstawiciele Beniaminka Grzegorz Raus (Dyrektor Akademii), Jarosław Kwella (Manager Akademii) oraz Marek Adamiak (koordynator ds. szkolenia i organizacji Akademii) gościli w Legia Training Center.

ltc_05

Już po raz kolejny przedstawiciele Beniaminka mieli okazje gościć w jednym z najnowocześniejszych obiektów w Europie jakim jest LTC. Włodarze naszej Akademii spotkali się z przedstawicielami Akademii Legia Warszawa z Piotrem Zasadą (menadżer ds. kontaktów) oraz Januszem Sobczakiem (Youth Football Scout w Legii Warszawa).

ltc_02

Jarosław Kwella (Manager Akademii): „Przede wszystkim dziękujemy Piotrowi za zaproszenie oraz świetne przyjęcie i ciekawą wymianę poglądów. Nasze rozmowy dotyczyły potencjalnych możliwości współpracy pomiędzy AP Beniaminek i AP Legia Warszawa. Legia to jeden z największych Polskich klubów, mają świetną bazę i jedno z najlepszych szkoleń w Polsce. Beniaminek też jest bardzo ciekawą organizacją, dlatego naturalnie pojawia się wiele okazji do współpracy. Zarówno jedni jak i drudzy mogą się od siebie nawzajem uczyć i sobie wzajemnie pomagać. Nawiązaliśmy bardzo fajną relację na podstawie której chcemy zbudować dalszą współpracę. W niedługim czasie Piotr wraz z Jankiem przyjadą do nas do Krosna, aby zobaczyć jak pracujemy i jak wygląda Beniaminek od środka”. 

ltc_06

Przy okazji wizyty w LTC nasi przedstawiciele mieli również okazję obejrzeć na żywo mecz Ligii Europy Legia Warszawa – Leicester City, a przed spotkaniem udało się spotkać zawodników Legii Warszawa, którym życzyli powodzenia. Jak widać nasza obecność przyniosła szczęście. bo Legia wygrała niespodziewanie z angielskim klubem 1:0.

ltc_03

ltc_04

Przed meczem niespodziewanie nasza delegacja spotkała nowego prezesa PZPN Cezarego Kuleszę, a podczas spotkania były okazje na rozmowy z ciekawymi osobami takimi jak Piotr Włodarczyk, Tomasz Jarzębowski, Tomasz Kiełbowicz, Tomasz Sokołowski (ex-Legioniści), Marek Zahorcak (były manager MFK Zemplin Michalovce) czy też Bartosz Ignacik (prowadzący program „Turbo Kozak” w Canal Plus) Na meczu obecni byli także nasi przyjaciele z PROFBUD Paweł Malinowski i Piotr Skwara z którymi również była okazja chwilę porozmawiać. 

ltc_08

ltc_07

Przypominamy, że w Akademii Legii Warszawa trenuje jeden z naszych wychowanków Patryk Winiarski, który na co dzień występuje w drużynie Legii U-19 na pozycji prawego pomocnika i regularnie gra w Centralnej Lidze Juniorów. 

ltc_01