Piłkarskie święto w Targowiskach! Za nami kolejny Festiwal „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga”!

W ubiegłą niedzielę 26 września na stadionie w Targowiskach odbył się drugi Festiwal w III edycji „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi”. W turnieju wzięło udział około 250 dzieci z oddziałów Beniaminka Soccer Schools z Rzeszowa, Krosna, Nowego Żmigrodu, Iwonicza, Jedlicza, Głowienki, Targowisk i Rogów.

bez nazwy-19 kopia

Do rywalizacji w trzech kategoriach wiekowych przystąpiło łącznie 36 zespołów. Była świetna zabawa, mnóstwo uśmiechu i radości z pięknych akcji i bramek jakie prezentowali zawodnicy na boisku w Targowiskach. Rywalizacja tak jak i we wszystkich wcześniejszych edycjach nie miała na celu wyłonienia zwycięzców, a przede wszystkim liczyła się dobra zabawa, piękne wspomnienia i fajnie spędzony czas.

1 kopia

Na zakończenie każdy zawodnik i zawodniczka otrzymała wspaniały medal z rąk Pani Doroty Chilik (wójt Gminy Miejsce Piastowe), Pana Wiesława Habrata (Przewodniczący Rady Gminy Miejsce Piastowe), Pana Grzegorza Habrata (Radny Gminy Miejsce Piastowe), Pana Jarosława Kwell(Managera Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno), Pana Patryka Akslara (koordynatora ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi) oraz naszego gościa specjalnego Brazylijczyka trenera Mauricio Dos Santosa.

bez nazwy-42 kopia

Festiwal „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga” organizowany jest dzięki współpracy ze Sponsorem Strategicznym Beniaminka, firmą PKN ORLEN, Sponsorem Głównym Energą z Grupy ORLEN oraz partnerami rozgrywek Gminą Miejsce Piastowe, Gminą Nowy Żmigród oraz partnerem technicznym rozgrywek – Football Challenge App.

Kolejny festiwal już 24 października w Krośnie na PROFBUD ARENIE. Do zobaczenia!

sponsorzy oreln bss ligi