Emilian Zygmunt na stażu w Akademii Korony Kielce!

„ORLEN Beniaminek Talent Team” to projekt skierowany nie tylko dla najzdolniejszych zawodników naszej Akademii, ale również dla trenerów. Dzięki współpracy z naszymi sponsorami: Firmą PKN Orlen – sponsorem tytularnym projektu oraz sponsorem głównym projektu firmą Energa z grupy Orlen, nasi trenerzy mają szanse rozwoju i doszkalaniu swojego warsztatu trenerskiego.

Dzięki projektowi OBTT trener naszej Akademii Emilian Zygmunt, przebywa obecnie na stażu w Akademii Korony Kielce. Emil realizuje staż w ramach poprzedniej edycji, do której został wybrany razem z Dawidem Kamola oraz Sebastianem Czyrkiem. Obu trenerów pod koniec czerwca w ramach projektu przebywało na stażu w Akademii Rakowa Częstochowa. 

244031821_389304195994664_8755692037892335222_n

Emilian Zygmunt (trener Beniaminka): „Podczas stażu przyglądam się pracy szkoleniowej i organizacyjnej Akademii Korony Kielce. Odbywam szereg rozmów z Trenerami różnych grup szkoleniowych, Trenerem przygotowania motorycznego, Trenerem mentalnym oraz Dyrektorem Akademii Tomaszem Wilmanem. Aktywnie biorę udział w zajęciach prowadzonych przez Trenerów w swoich grupach. Jest duża inspiracja do dalszej pracy i ciągłego rozwoju w roli trenera. Dziękuje, za otwartość trenerów, z Kielc, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem”.

Dawid Kamola oraz Sebastian Czyrek na stażu w Akademii Rakowa Częstochowa. 

orlen_btt_staz1