Beniaminek z wizytą w Górniku! Mecz, spotkanie z Dyrektorem Akademii i … Lukasem Podolskim!

W środę przedstawiciele Beniaminka Grzegorz Raus (Dyrektor Akademii) oraz Jarosław Kwella (Manager Akademii) gościli w jednym z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce – Górniku Zabrze.

gornik1

Dzięki uprzejmości Dyrektora Akademii Łukasza Milika nasi przedstawiciele mieli okazję obejrzeć na żywo mecz Górnika z Radomiakiem w Pucharze Polski. Jak zwykle przy takich spotkaniach, była okazja wymienić się doświadczeniami, zarówno organizacyjnymi jak i szkoleniowymi, a także podpatrzeć jakie warunki do pracy i treningu mają nasi przyjaciele z Zabrza.

gornik4

Przypominamy, że w Akademii Górnika trenuje kilku naszych wychowanków i byłych zawodników – Krzysiek Kolanko, bracia Norbert i Kuba Barczak oraz Kacper Borkowski, którzy na co dzień zbierają bardzo dobre recenzje, a ich rozwój jest harmonijny i świetnie poukładany.

gornik3

Po meczu nasi przedstawiciele mieli możliwość spotkania się i porozmawiania z legendą reprezentacji Niemiec, który obecnie występuje w Górniku Zabrze Lukasem Podolskim. Przypomnijmy Lukas w 2014 roku zdobył wraz z reprezentacja Niemiec tytuł Mistrza Świata, a w reprezentacji rozegrał 130 spotkań strzelając 49 goli. Daje mu to trzecie miejsce w historii najskuteczniejszych zawodników Niemiec w barwach narodowych. Dwukrotnie z reprezentacją zajmował III miejsce na Mistrzostwach świata oraz jednokrotnie był vice-mistrzem Europy.

gornik5

Przy okazji chcielibyśmy pogratulować Panu Dyrektorowi Akademii Łukaszowi Milikowi, ponieważ właśnie w dniu odwiedzin urodziła mu się córka. Dla córeczki życzymy mnóstwo zdrowia, a dla świeżo upieczonych rodziców samych radosnych chwil i dużo wytrwałości!

Chcielibyśmy nadmienić, że wyprawa na Śląsk oprócz wizyty w Górniku Zabrze miała również aspekt biznesowy i wierzymy, że już w niedalekiej przyszłości będziemy mieć kolejne ciekawe wiadomości dla naszych sympatyków.