Triumf Beniaminka U-10 w bardzo mocno obsadzonym turnieju „Jarosław Cup”!

Ze świetnej strony pokazała się w miniony weekend drużyna Beniaminka PROFBUD Krosno z rocznika 2012, która rywalizowała w turnieju „Jarosław Cup o Puchar Burmistrza Jarosławia” organizowanym przez dobrze nam znaną „Copalnię Talentów”. Bardzo dobra postawa „biało-niebieskich” cieszy tym bardziej, że nasze dwie drużyny miały możliwość gry z wymagającymi rywalami!

beniaminek2012_2

W sumie ekipy Beniaminka, w których zagrało 16 chłopców i 2 dziewczynkirozegrały w ciągu dwóch dni 24 spotkania! Dużo boiskowego doświadczenia dla każdego z uczestników, spora liczba minut na murawie i gra z takimi zespołami jak Varsovia Warszawa, Górnik Łęczna, Stal Rzeszów, AP Stalowa Wola, UKS SMS Stal Mielec, Orlik Przemyśl, Wisła Kraków, FC Lesznowola, AP Rzeszów, Orzełek Przeworsk, Błękit Żołynia, UKS SMS Przemyśl, Ziomki Rzeszów, AP JSRR Jarosław, AP Wiki Sanok, Legia Warszawa czy nasi przyjaciele z Beniaminka Soccer Schools Rzeszów.

beniaminek2012_3

„Biało-niebiescy” dostarczyli nam mnóstwo pozytywnych emocji, a finałowa rywalizacja o medale z Legią Warszawa, Wisłą Kraków, Varsovią Warszawa, Górnikiem Łęczna, FC Lesznowola i Beniaminkiem Soccer Schools Rzeszów stała na bardzo wysokim poziomie. Bezpośrednie mecze o medale z Legią i Wisłą nasze dzieciaki z pewnością zapamiętają na długo.

beniaminek2021_legia1

Świetna gra Beniaminka miała odzwierciedlenie także w nagrodach indywidualnych – Wiktor Włodarski został  „Królem Strzelców” i „MVP Najlepszym Zawodnikiem Turnieju”, Alan Szul „Najlepszym Asystentem Turnieju”, a Maciej Wojnowski i Lena Polek otrzymali wyróżnienia dla „Najlepszych Zawodników” swoich drużyn.

beniaminek2012_5

Gratulacje dla „Beniaminków” z rocznika 2012! Dziękujemy wszystkim drużynom za sportową rywalizację i mówimy do zobaczenia na murawie podczas kolejnych turniejowych spotkań!

Kadra Beniaminka U-10 na turniej (dwie drużyny): Stanisław Aszklar, Miłosz Bednarz, Wiktor Buba, Karol Cyran, Tymon Gazda, Antoni Guzik, Antoni Janas, Jakub Kubusiak, Kinga Mamroł, Jan Materniak, Kuba Piegdoń, Lena Polek, Marcin Staroń, Antoni Stawarz, Alan Szul, Ksawery Szwast, Wiktor Włodarski, Maciej Wojnowski.

Jakub Brajewski (trener Beniaminka U-10): „Uczestnictwo w turnieju o Puchar Burmistrza Jarosławia wzbogaciło nas o sporo minut doświadczenia. Graliśmy dwoma zespołami, każdy z nich spędził po 276 minut na boisku w dobrej rywalizacji, a jedna z naszych drużyn sięgnęła po zwycięstwo w całym turnieju. Pomimo wielu pozytywów przytrafiały się niepotrzebne błędy nad którymi trzeba będzie popracować.”

beniaminek2021_legia