Ligowy raport ze spotkań Beniaminka (7)

W miniony weekend drużyny naszej Akademii rozegrały cztery ligowe spotkania, z których relacje zamieszczamy poniżej. Dwa mecze zostały przełożone z uwagi na zły stan murawy.


liga_u15_nowasarzyna

Podkarpacka 4 Liga Trampkarza Starszego
Unia Nowa Sarzyna – Beniaminek PROFBUD Krosno 3:3 

Bramki: Kamil Janowski, Wiktor Węgrzyn, Jakub Jurczak. 

Beniaminek U-15: Bartosz Mermon – Oliwier Krowicki, Eryk Szelc, Kamil Kuźmik, Mateusz Wojnowski, Wiktor Węgrzyn, Tymoteusz Lisak, Karol Kafel, Kamil Janowski, Miłosz Mazuchowski, Jakub Jurczak oraz Jakub Kasperkowicz, Kacper Zajdel, Mikołaj Boratyn, Rafał Majkut. Trenerzy: Dawid Kamola, Kacper Grzesik.

Dawid Kamola (trener Beniaminka U-15): „Dobry mecz w naszym wykonaniu. Dominowaliśmy w grze, stwarzaliśmy dużo sytuacji bramkowych. Niestety większość z nich zmarnowaliśmy. Nie ustrzegliśmy się też prostych błędów w defensywie, które wpłynęły na wynik spotkania. Nad tymi elementami będziemy pracować w najbliższym tygodniu”.


girls_liga_zamczysko

Liga Trampkarza OZPN Krosno
Zamczysko Odrzykoń – Beniaminek PROFBUD Krosno Girls 5:2 

Bramki: Martyna Jasłowska 2.

Beniaminek Girls: Maja Antonik, Nikola Bogusz, Amelia Futyra, Tatiana Głód, Aleksandra Helińska, Martyna Jasłowska, Julia Jurasz, Martyna Kaczkowska, Kinga Klimczak, Zuzanna Knap, Nadia Łuksa, Kinga Marszał, Olga Płaza.

Łukasz Porcek (trener Beniaminek Girls): „Chyba najlepszy mecz dziewczyn w tym sezonie póki co jeśli chodzi o taką jakość, ruchliwość, wymianę na pozycjach. Pierwszy raz potrafiliśmy o wiele dłużej od przeciwnika utrzymywać się przy piłce, grać na spokoju, ale też intensywnie i z uśmiechem na twarzy. Dziewczyny dobrze realizowały założenia w tym meczu. Coraz lepiej wychodzi nam tworzenie dużego boiska w ataku, a co za tym idzie mamy więcej opcji do gry. W tym meczu skupiliśmy się nieco na innych rzeczach niż do tej pory. Mam nadzieję, że dziewczyny już zaczną łączyć pewne elementy taktyczne i w różnych momentach w meczu będziemy potrafić dobrze na nie zareagować. Ciężko mieć jakieś pretensje o stracone gole gdyż uderzenia mimo tego, że były z daleka to wpadały bramki typu „stadiony świata”. Mecz na plus i słowa pochwały dla całej drużyny.”


Podkarpacka 1 Liga Trampkarza Młodszego
Resovia Rzeszów – Beniaminek PROFBUD Krosno -:-

Przełożony z uwagi na zły stan murawy. 


2009_liga_pilzno

Podkarpacka 1 Liga Młodzika Starszego
Beniaminek PROFBUD Krosno – Legion Pilzno 3:0

Bramki: Bartosz Okólski 2, Oliwier Czech.

Beniaminek U-13: Hubert Klara – Patryk Biskup, Wiktor Szwast, Szymon Kubusiak, Jakub Zygmunt, Błażej Chilik, Bartosz Tarnawski, Bartosz Okólski Krzysztof Miazga oraz Igor Wanik, Szymon Krówka, Szymon Kotulak, Kacper Zając, Franciszek Szyndak, Miłosz Kubal, Adrian Fejkiel, Oliwier Czech.

Sławomir Walczak (trener Beniaminka U-13): „Zawodnicy Legionu Pilzno oraz przede wszystkim zalegająca na murawie woda, mocno przeszkadzały nam w naszej grze, przez co składnych akcji w meczu było bardzo mało. Uważam, że gra w tak mało komfortowych warunkach jest dla nas bardzo cennym doświadczeniem, ponieważ musieliśmy inaczej reagować, więcej obserwować, przewidywać i poniekąd asekurować. Długo adoptowaliśmy się do tych warunków, ale im bliżej końca meczu to lepiej funkcjonowaliśmy, tworząc pomimo utrudnień dość ciekawe akcje.”


Liga Młodzika OZPN Krosno
UKS Guzikówka Krosno – Beniaminek PROFBUD Krosno 1:1 

Bramka: Kuba Piegdoń. 

Beniaminek U-11: Artur Bodzioch, Kacper Cichoń, Karol Gomułka, Alan Klimkiewicz, Alex Klimkiewicz, Karol Kubal, Piotr Majkut, Kuba Piegdoń, Patryk Stączek, Alan Szul, Filip Wacławski, Wiktor Włodarski, Maciej Wojnowski, Aleksander Zajdel.

Tomasz Kasperkowicz (trener Beniaminka U-11): „Mecz rozgrywany w deszczowej aurze. Przeciwnik od początku bardzo dobrze bronił. Jeszcze w pierwszej połowie wyszliśmy na prowadzenie, jednak chwila nieuwagi spowodowała utratę bramki. Druga połowa bardzo podobna do pierwszej. Od początku do końca atakujemy i stwarzamy kolejne sytuacje podbramkowe. Niestety nie udaje nam się pokonać dobrze dysponowanego bramkarza gospodarzy.”


Liga Młodzika OZPN Krosno 
Beniaminek PROFBUD Krosno Girls – LKS Lubatowa -:-

Przełożony z uwagi na zły stan murawy.