Za nami pierwszy z czterech turniejów III edycji „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi”!

Z utęsknieniem czekaliśmy na nasz piłkarski festiwal i po prawie trzech miesiącach przerwy wracamy z kolejną już III edycją – „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi”! Pierwszy turniej rozegrany został w niedzielę 12 września na stadionie w Nowym Żmigrodzie w naszym najnowszym oddziale Beniaminek Soccer Schools.  Osiem oddziałów BSS przyjechało do Nowego Żmigrodu, by przy słonecznej pogodzie dobrze się bawić, a przy okazji rozegrać wiele futbolowych pojedynków.

FB-11

W niedzielę w Nowym Żmigrodzie łącznie rywalizowało 35 drużyn, co daje liczbę ponad 200 dzieci trenujących w naszych drużynach Beniaminek Soccer Schools w Krośnie, Rzeszowie, Nowym Żmigrodzie, Jedliczu, Rogach, Targowiskach, Głowience i Iwoniczu. Zagrały również nasze grupy z Przedszkoli Piłkarskich Beniaminka oraz najmłodsze grupy GIRLS i PRO U-7 i U-8.

FB-17

Niedzielny festiwal przyniósł nam, a przede wszystkim dzieciakom mnóstwo pozytywnych emocji. Widać było, że dziewczynki i chłopcy spragnieni są gry w piłkę nożną, potrzebują ruchu oraz zajęć sportowych i w „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Lidze” grały ze zdwojoną energią. Padło mnóstwo wspaniałych goli, mogliśmy oglądać ciekawe „cieszynki”, dodatkowo dla wszystkich chętnych przygotowany był stół do TEQBALL i każdy mógł spróbować się w tej dyscyplinie sportu.

FB-19

Rywalizacja w „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Lidze” tak jak we wcześniejszych edycjach nie ma na celu wyłonienia zwycięzców. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa, piękne wspomnienia i fajnie spędzony czas. Każdy zawodnik i zawodniczka za udział w pierwszym z czterech turniejów III edycji „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi” otrzymał medal puzzle, który w połączeniu z pozostałymi trzema medalami utworzy jeden duży.

Ceremonię zakończenia turnieju uświetnili nasi wspaniali goście: Wójt Gminy Nowy Żmigród Grzegorz Bara, Dyrektor Akademii Beniaminka Grzegorz Raus, Manager Akademii Beniaminka Jarosław Kwella, Dyrektor GOK w Nowym Żmigrodzie Pani Dominika Jędrzejczyk-Wielgosz oraz Przewodniczący Rady Gminy Henryk Szelc.

FB-36

Festiwal „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga” organizowany jest dzięki współpracy ze Sponsorem Strategicznym Beniaminka, firmą PKN ORLEN, Sponsorem Głównym Energą z Grupy ORLEN oraz partnerami rozgrywek Gminą Miejsce Piastowe, Gminą Nowy Żmigród oraz partnerem technicznym rozgrywek – Football Challenge App.

Dziękujemy naszym partnerom, sponsorom i gościom, za to że możemy razem z Wami organizować takie wydarzenia i dawać radość najmłodszym dzieciakom. Już nie możemy doczekać się następnego turnieju OBSSL!

Do zobaczenia na kolejnym festiwalu już 26 września w Targowiskach!

241694405_216014430556794_1261118596234605715_n