Startuje III edycja „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi”!

Już w następną niedzielę 12 września w Nowy Żmigrodzie rozpocznie się III edycja festiwalu piłkarskiego „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga”! Będzie świetna zabawa i duże piłkarskie emocje z udziałem dzieci trenujących w drużynach Beniaminka w Krośnie, Rzeszowie, Iłży, Nowym Żmigrodzie, Jedliczu, Rogach, Targowiskach, Głowience i Iwoniczu.

plakat OBSSL a3 wrzesien paz list 2021 low

Festiwal „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga” organizowany jest dzięki współpracy ze Sponsorem Strategicznym Beniaminka, firmą PKN ORLEN, Sponsorem Głównym Energą z Grupy ORLEN oraz partnerami rozgrywek Gminą Miejsce Piastowe, Gminą Nowy Żmigród oraz partnerem technicznym rozgrywek – Football Challenge App.

obssl_2

W poprzedniej edycji w każdym z festiwali brało udział ponad 200 dzieciaków, tym razem będzie nas jeszcze więcej! Jak co roku tak również teraz III edycja, będzie składać się z 4 turniejów (Nowy Żmigród – Targowiska – Profbud Arena – Profbud Arena). Ze względu na nadal obowiązujące w naszym kraju obostrzenia, formuła rozgrywania turnieju będzie całkowicie podporządkowana wymogom bezpieczeństwa, aby maksymalnie zminimalizować zagrożenie. W każdym z dni festiwalowych będzie podział na trzy tury.
  • I grupa najstarsza – rocznik 2011-2012
  • II grupa średnia – rocznik 2013-2014
  • III grupa najmłodsza – rocznik 2015 – 2016

IMG_3534

Rywalizacja nie ma na celu wyłonienia zwycięzców, liczy się dobra zabawa, piękne wspomnienia i fajnie spędzony czas. Każdy zawodnik i zawodniczka za udział w „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Lidze” otrzyma medal puzzle, który w połączeniu z pozostałymi trzema medalami utworzy jeden duży pamiątkowy medal!

Do zobaczenia w przyszłą niedzielę (12 września) na pierwszym festiwalu!

IMG_0576

obssl_5