Ligowy raport ze spotkań Beniaminka (3)

We wtorek drużyny naszej Akademii rozegrały kolejne mecze ligowe. Zawodnicy i zawodniczki Beniaminka czterokrotnie wybiegały na murawę, by rywalizować w rozgrywkach Podkarpackiego ZPN i OZPN Krosno.

DSC_1374

Podkarpacka 4 Liga Trampkarza Starszego
Beniaminek PROFBUD Krosno – Polonia Przemyśl 5:3

Bramki: Wiktor Węgrzyn 3, Miłosz Mazuchowski 2. 

Beniaminek U-15: Beniaminek U-15: Bartosz Mermon – Mateusz Wojnowski, Kamil Kuźmik, Oliwier Krowicki, Wiktor Węgrzyn, Tymoteusz Lisak, Karol Kafel, Kacper Zajdel, Miłosz Mazuchowski, Kamil Janowski, Wiktor Szczurek oraz Jakub Kasperkowicz, Jakub Jurczak, Adrian Śmietana, Rafał Majkut, Filip Haniebnik, Eryk Szelc.

Dawid Kamola (trener Beniaminka U-15): „Dobry mecz w wykonaniu chłopaków, w którym mimo trudnych warunków pogodowych chłopcy dali z siebie wszystko. Bardzo dobrze wyglądaliśmy w fazach przejściowych. Do poprawy gra w pressingu wysokim. Gratuluję chłopakom i uczymy się dalej.”


Podkarpacka 1 Liga Trampkarza Młodszego
Beniaminek PROFBUD Krosno – Stal Rzeszów 0:5

Beniaminek U-15: Emilian Kulon – Piotr Knap, Patryk Prajsnar, Gracjan Walczak, Paweł Pelczarski, Julian Cecuła, Igor Cionek, Nikodem Majewski, Nikodem Mermer, Jan Zych, Miłosz Krowicki oraz Michał Kapłon, Jakub Szafran, Patryk Delimat, Gabriel Myćka, Jakub Borowski.

Kamil Chmielowski (trener Beniaminka U-15): „Jestem zadowolony z podejścia chłopaków do meczu w porównaniu z poprzednim spotkaniem. Cieszy, że wyciągnęliśmy wnioski z analizy i kilku zachowań, które nam się nie podobały. W pierwszej odsłonie wyglądaliśmy całkiem solidnie i mimo warunków jakie panowały na boisku charakternie próbowaliśmy walczyć i budować akcje od tyłu, co po poprzednim meczu nie było takie oczywiste. Niestety pierwsza odsłona kosztowała nas mega dużo zdrowia i w drugiej odsłonie totalnie „padliśmy” fizycznie i też mentalnie. Do tego Stal włączyła drugi bieg i nas zdominowała w tej części meczu nie pozwalając praktycznie wyjść z własnej połowy. Dla nas dobry prognostyk na przyszłość i motywator do pracy natomiast dzisiaj na boisku sporo jakości pokazali goście i zasłużenie zgarnęli komplet punktów.”


Podkarpacka Liga Młodzika Młodszego
UKS Szóstka Jasło – Beniaminek PROFBUD Krosno 0:6

Bramki: Wiktor Bożek 2, Wiktor Włodarski 2, Antoni Gęsiak, Karol Kubal. 

Beniaminek U-12: Szymon Puchalski – Wiktor Bożek, Antoni Gęsiak, Kacper Janowski, Fabian Jastrząb, Jakub Kopaczak, Karol Kubal, Oskar Zygmunt, Alan Połdiak, Maksymilian Półchłopek, Hubert Stadnicki, Daniel Szczurek, Filip Szwerc, Wiktor Włodarski, Mateusz Jurczak.


Liga Trampkarza OZPN Krosno 
Beniaminek PROFBUD Krosno Girls – LKS Haczów 6:4

Bramki: Tatiana Głód 3, Julia Gałuszka, Ola Helińska, Jagoda Wajs.

Beniaminek Girls: Maja Antonik, Nikola Bogusz, Amelia Futyra, Julia Gałuszka, Tatiana Głód, Aleksandra Helińska, Martyna Jasłowska, Julia Jurasz, Martyna Kaczkowska, Kinga Klimczak, Zuzanna Knap,  Maja Krychta, Nadia Łuksa, Kinga Marszal, Olga Płaza, Jagoda Wajs, Nikola Rak.

Łukasz Porcek (trener Beniaminek Girls): „Pierwsza połowa nie była zachwycająca w naszym wykonaniu. Gra toczyła się zbyt wolno i ze zbyt dużą bojaźnią. W drugiej połowie zespół pokazał o wiele więcej energii i chęci by walczyć, ale też poprawiliśmy jakość naszych zagrań. Dziewczyny wzięły sprawy we własne ręce i widać było, że biorą pod uwagę tylko dobrą grę i końcowe zwycięstwo. Tak się stało. Brawa dla całego zespołu, bo mecz był emocjonujący i mógł pójść w różnych kierunkach, ale w drugiej części meczu byliśmy kowalami własnego losu i ustawiliśmy mecz na naszych warunkach. Uśmiechy tych dziewczyn i radość po końcowym gwizdku to coś co chcemy oglądać jak najczęściej. By tak było musimy zostawiać co najmniej tyle „Beniaminkowego serducha” ile w drugiej połowie tego meczu. Dziękujemy rywalom za rozegrane ciekawe spotkanie.”