FCapp oficjalnym partnerem technicznym Beniaminka!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Beniaminek jest pierwszą w Polsce Akademią piłkarską, która została oficjalnym partnerem FCapp!

FCapp to aplikacja, która pozwala błyskawicznie znajdować i tworzyć sparingi lub turnieje, dzięki czemu każdy trener może oszczędzać godziny pracy i skupić się na tym, co najważniejsze – swojej drużynie. Zamiast spędzać godziny przy telefonie, przy pomocy FCapp jednym kliknięciem kompletuje się drużynę, zbiera zgody na wyjazdy, czy zapisuje się do turniejów. Rodzice i zawodnicy też znajdą coś dla siebie – obserwowanie drużyn i zawodników, wyniki na żywo, statystyki, natychmiastowa komunikacja z trenerem i wiele innych. Na dodatek aplikacja jest całkowicie darmowa.

FC app 1018x460a

Rafał Warchoł (FCapp – CEO): „Jestem pewien, że FCapp będzie rewolucją dla piłkarskiej społeczności. Kluby, akademie, trenerzy, rodzice, zawodnicy, scouci – im wszystkim ułatwiamy pracę i dajemy nowe możliwości. Cieszymy się, że Beniaminek jako uznana marka na piłkarskiej mapie Polski zostaje pierwszym oficjalnym partnerem; zarówno jako akademia piłkarska, jak i organizator jednych z największych turniejów w Polsce. Dzięki naszej współpracy, poczyniliśmy kolejny krok w drodze do modernizacji krajowych rozgrywek piłkarskich.

Decyzja Beniaminka o partnerstwie świetnie ilustruje nowoczesne podejście do rozwoju akademii – stały rozwój i dążenie do zapewnienia dodatkowej wartoścu zawodnikom, rodzicom i drużynom, które biorą udział w organizowanych turniejach. Jestem przekonany, że dzięki temu również inne kluby, akademie i organizatorzy dołączą do grona zadowolonych użytkowników FCapp i będziemy mogli wspólnie wdrażać innowacje w środowisku piłkarskim”.  

FC app 1018x460b

Jarosław Kwella (Manager Akademii): „Beniaminek, poza wysoką jakością szkolenia, oferuje rozwój na wielu płaszczyznach. Jedną z kluczowych dziedzin naszej działalności są turnieje piłkarskie. Organizujemy szereg różnych turniejów tj. PROFBUD Cup, ORLEN Beniaminek Cup, PROFBUD Arena Cup, ale również ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga – dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z FCapp. Dzięki tej aplikacji cały proces organizacji turnieju piłkarskiego jest o wiele łatwiejszy.

Oprócz samego wykorzystania aplikacji, planujemy wzajemną promocję marki. Możemy też liczyć na ponadprogramowe wsparcie techniczne i pozycjonowanie naszych turniejów. Mam nadzieję, że Beniaminek znacznie przyczyni się do rozpowszechnienia aplikacji; jednocześnie wierzę, że wraz z rozwojem FCapp, marka Beniaminka jako partnera będzie coraz bardziej rozpoznawalna – nie tylko w naszym regionie, ale i w całej Polsce”.

Więcej informacji o FCapp znajdziecie na:

Dołącz do społeczności FCapp: Football Challenge App! Wypróbuj za darmo!