Zapraszamy do „Przedszkoli Piłkarskich Beniaminka”!

Hej Maluchy i Rodzice Maluchów! Dołączcie do „Przedszkoli Piłkarskich Beniaminka”! Graj, rozwijaj i baw się z nami! Ogłaszamy nabór na nowy rok szkolny do naszych grup treningowych. To idealny moment, aby nowe twarze i nogi dołączyły do nas!

IMGL5991

IMGL5992

Zapewniamy:

  • Treningi dwa razy w tygodniu
  • Profesjonalną kadrę trenerską
  • możliwość gry w rozgrywkach ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga
  • zabawa „Beniaminkowy Przedszkolak na Medal”
  • pasowanie na Beniaminka
  • mikołajki

Zapraszamy do wspólnych treningów dzieci z roczników 2015, 2016, 2017 i 2018. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek i środę:

  • Grupa STARSZA roczniki 2015-2016 trenują w poniedziałki i środy (16:30 – 17:30)
  • Grupa MŁODSZA roczniki 2017-2018 trenują w poniedziałki i środy (17:30 – 18:30)

obssl_5

Zajęcia odbywają się w dwóch miejscach, jest to zależne od pogody:

  • Krosno PROFBUD ARENA ul. Boh. Westerplatte 20
  • Hala Sportowa przy SP w Głowience ul. Szkolna 8

3

Łukasz Aszklar (koordynator Przedszkoli Piłkarskich Beniaminka): Przedszkola Piłkarskie Beniaminka to projekt skierowany do najmłodszych adeptów futbolu zarówno chłopców jak i dziewczynek z roczników 2015-2018. Naszym celem jest dawanie dużej radości oraz satysfakcji z uczestnictwa w zajęciach nie tylko dla dzieci ale również dla rodziców i opiekunów. Zajęcia prowadzi wykfalifikowana kadra trenerska, która posiada doświadczenie w pracy z tak małymi dziećmi. Podczas zajęć jest mnóstwo zabawy i uśmiechu, ponieważ uśmiech dziecka jest dla nas najważniejszy! W ciągu roku oprócz treningów dzieci biorą udział w pasowaniu na Beniaminka, mikołajkach czy piknikach. Starszy rocznik uczestniczy w rozgrywkach ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga. Prowadzimy również zabawę „Beniaminkowy Przedszkolak na Medal”, w której dzieci zbierają naklejki do książeczki za obecność na treningu. Po uzbieraniu odpowiedniej liczby, naklejki zamieniane są na dyplomy, a po osiągnięciu pięciu poziomów dzieci dostają wspaniały medal. Co ważne dla rodziców zajęcia od kilku lat odbywają się o stałych porach w poniedziałki i środy. W okresie wiosenno – letnim trenujemy na PROFBUD ARENIE w Krośnie, a w okresie jesienno – zimowym na hali przy Szkole Podstawowej w Głowience nieopodal Krosna. Przedszkola Piłkarskie Beniaminka to furtka do dalszego rozwoju w kopalni talentów jakim jest Akademia Piłkarska Beniaminek PROFBUD Krosno, która ma swoją renomą w całej Polsce! Jesteśmy sprawdzoną marka na rynku i naprawdę warto nam zaufać! Pierwsze treningi zawsze są darmowe, aby dziecko miało czas na aklimatyzacje! Serdecznie zapraszam i do zobaczenia na treningach!”

Przedszkola Pilkarskie Beniaminka_plakat a3 low

Szczegóły na plakacie, a kontakt do trenera koordynatora w sprawie naboru do „Przedszkoli Piłkarskich Beniaminka” podajemy poniżej:

Koordynator „Przedszkoli Piłkarskich Beniaminka”
Trener Łukasz Aszklar
tel. 793 070 805
mail: lukasz.aszklar@beniaminek.org

obssl_4