Ligowy raport ze spotkań Beniaminka (1)

Drużyny Beniaminka rozpoczęły rywalizację ligową w sezonie 2021/2022. W pierwszy weekend oglądaliśmy w akcji trzy nasze zespoły i poniżej prezentujemy relację z tych spotkań.


liga_2007_2021

Podkarpacka 4 Liga Trampkarza Starszego
Beniaminek PROFBUD Krosno – Stal II Rzeszów 1:8

Bramka: Miłosz Krowicki.

Beniaminek U-15: Bartosz Mermon – Kamil Kuźmik, Eryk Szelc, Oliwier Krowicki, Miłosz Mazuchowski, Tymoteusz Lisak, Karol Kafel, Wiktor Węgrzyn, Kamil Janowski, Wiktor Szczurek, Miłosz Krowicki oraz Jakub Borowski, Julian Cecuła, Piotr Knap, Dawid Kamyk, Rafał Majkut, Mateusz Wojnowski.

Dawid Kamola (trener Beniaminka U-15): „Mecz z bardzo wymagającym rywalem, w którym staraliśmy się realizować własne założenia. Niestety popełnialiśmy sporo prostych błędów w fazie otwarcia gry i zbyt wolno reagowaliśmy po stratach piłki. Na plus zachowanie w fazie przejścia z obrony do ataku, gdzie po odbiorze szukaliśmy podania do przodu. Tak padła honorowa bramka dla naszej drużyny po akcji Wiktora Węgrzyna i Miłosza Krowickiego. Wiemy, w którym miejscu jesteśmy i jakie obszary mamy do poprawy. Będziemy dalej pracować, aby coraz lepiej działać indywidualnie, grupowo i zespołowo.”


liga_2009_2021

Podkarpacka 1 Liga Młodzika Starszego
Karpaty Krosno – Beniaminek PROFBUD Krosno 2:3

Bramki: Miłosz Kubal 2, Kacper Zając. 

Beniaminek U-13: Hubert Klara – Piotr Bober, Szymon Kubusiak, Szymon Krówka, Szymon Kotulak, Oliwier Czech, Bartosz Tarnawski, Miłosz Kubal, Kacper Zając oraz Igor Wanik, Wiktor Szwast, Patryk Biskup, Bartosz Okólski, Krzysztof Miazga, Arian Fejkiel, Jakub Zygmunt.

Sławomir Walczak (trener Beniaminka U-13): „Przeciwnik wysoko zawiesił poprzeczkę grając bardzo ambitnie i z ogromnym zaangażowaniem, przez co mieliśmy problem z płynnością gry. Cieszę się z dobrej reakcji zawodników po stracie bramki i ambitnej grze do końca. Nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu.”


liga_2010_2021

Podkarpacka Liga Młodzika Młodszego
AP Kolejarz Zagórz – Beniaminek PROFBUD Krosno 1:10

Bramki: Wiktor Włodarski 5, Filip Szwerc 2, Hubert Stadnicki, Antoni Gęsiak, Kacper Janowski.

Beniaminek U-12: Szymon Puchalski, Wiktor Bożek, Antoni Gęsiak, Kacper Janowski, Fabian Jastrząb, Jakub Kopczak, Karol Kubal, Tomasz Lampara, Alan Połdiak, Maksymilian Półchłopek, Hubert Stadnicki, Daniel Szczurek, Filip Szwerc, Wiktor Włodarski.

Robert Cionek (trener Beniaminka U-12): „Bardzo dobrze wchodzimy w mecz i obejmujemy trzybramkowe prowadzenie. Widać było, że kolejne trafienia to kwestia czasu. Wynik okazały, ale gra obrońców do poprawy zwłaszcza jeżeli chodzi o wyprowadzenie piłki ze strefy obrony.”