Cztery powołania dla zawodników Beniaminka na Letnią Akademię Młodych Orłów!

Ogromne wyróżnienie dla chłopaków i naszej Akademii – Antoni Kobosz, Miłosz Kubal, Patryk Prajsnar i Bartosz Okólski otrzymali powołanie na zgrupowanie Letniej Akademii Młodych Orłów dla zawodników z rocznika 2009. „Biało-niebiescy” znaleźli się wśród 80 uzdolnionych chłopców z całej Polski i w dniach 11-18 lipca będą trenować w Wałbrzychu pod okiem trenerów z Polskiego Związku Piłki Nożnej.

lamo_2021_2009_1

Warto wspomnieć, że Beniaminek znalazł się w doborowym towarzystwie, więcej powołań wysłano tylko do Korony Kielce (5), a po cztery do Lecha Poznań, Śląska Wrocław, AP Macieja Murawskiego Zielona Góra i … Beniaminka Profbud Krosno. Z Podkarpacia na turnus dla rocznika 2009 pojedzie tylko pięciu zawodników.

To pokazuje jak ogromną pracę w tym sezonie wykonali powołani chłopcy. Gratulacje dla nich, trenerów, rodziców i kolegów z drużyn, w których trenują, bo rywalizacja podnosi poziom wszystkich i to także Wasza zasługa!

Zapraszamy do Beniaminka utalentowanych zawodników, którzy chcą mocno pracować i rozwijać się pod okiem naszej kadry trenerskiej. Sezon 2021/2022 zapowiada się bardzo ciekawie!