Mecze kontrolne Beniaminka z Górnikiem Zabrze!

We wtorek drużyny Beniaminka PROFBUD Krosno U-13 i U-12 rozegrały w „PROFBUD Arenie” mecze kontrolne z zespołami Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze. Mocny, renomowany rywal, postawił nam wysoko poprzeczkę i o to w tych meczach kontrolnych chodziło.

beniaminek_gornik_03

Trenerzy mogli się przyjrzeć chłopcom na różnych pozycjach, a każdy z zawodników spędził sporą liczbę minut na murawie – „W trzeciej tercji pojedynku kiedy zmieniliśmy ustawienie w nasze poczynania wkradła się niepotrzebna nerwowość, ale z przebiegu całego meczu, jak i z prezentowanego poziomu jesteśmy zadowoleni.” – podsumował trener Beniaminka U-13 Marek Adamiak.

Beniaminek U-13: Emilian Kulon – Aleks Michalik, Patryk Prajsnar, Paweł Pelczarski, Julian Cecuła, Patryk Dydak, Miłosz Krowicki, Patryk Delimat, Igor Cionek, Gracjan Walczak, Antoni Kobosz, Jan Zych, Piotr Knap.

beniaminek_gornik_01

Sławomir Walczak (trener Beniaminka U-12): „Kolejny sprawdzian z bardzo wymagającym przeciwnikiem. W meczu kontrolnym z Górnikiem Zabrze mieliśmy dobre 30 minut i radziliśmy sobie dobrze zarówno w ataku i w obronie. Niestety kolejne dwie kwarty to seria błędów przy otwarciu gry od bramkarza. Kilku zawodników zagrało dziś na bardzo fajnym poziomie, niektórzy bardzo pozytywnie zaskoczyli. Generalnie jestem bardzo zadowolony z postawy zespołu, przeciwnik zawiesił wysoko poprzeczkę i zmusił nas do naprawdę szybkich działań zarówno w defensywie jak i ofensywie.”

Beniaminek U-12: Hubert Klara, Igor Wanik – Kacper Zając, Piotr Bober, Szymon Krówka, Adrian Fejkiel, Olivier Czech, Błażej Chilik, Miłosz Kubal, Bartosz Okólski, Piotr Pelczarski, Jakub Zygmunt, Bartosz Tarnawski.