Za nami I edycja „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi”!

obssl_4

W niedzielę zakończyliśmy pierwsza edycję festiwalu „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi”, finałowe rozgrywki odbyły się w krośnieńskiej „PROFBUD Arenie”. W turnieju tradycyjnie wzięły udział dzieci trenujące na co dzień w drużynach Beniaminek Soccer Schools w Krośnie i naszych oddziałach oraz dzieci z Przedszkoli Piłkarskich Beniaminka.

obssl_2

W turnieju padło mnóstwo goli, było sporo radości, a na szyjach naszych zawodników zawisł  kolejny medal, który w połączeniu z medalami z poprzednich festiwali utworzył „medal puzzle”  piękną oryginalną pamiątkę.

obssl_6

Dziękujemy wszystkim drużynom Beniaminka za fajną piłkarską rywalizację, która nie miała na celu wyłonienia zwycięzców, a przede wszystkim stworzenie dzieciom warunków do rozwoju sportowego w miłej i przyjaznej atmosferze oraz integrację zawodników i zawodniczek naszej Akademii. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi”!

obssl_1

Łukasz Aszklar (koordynator Festiwalu): „Orlen Beniaminek Soccer Schools Liga okazała się strzałem w dziesiątkę. Naprawdę nie spodziewaliśmy się, aż takiego zainteresowania ze strony dzieci i rodziców. W każdej serii udział wzięło około 200 dzieci trenujących w drużynach Beniaminek Soccer Schools i Przedszkolach Piłkarskich Beniaminka. Idea festiwalu jest taka, że liczy się przede wszystkim dobra zabawa, możliwość spotkania się z kolegami i koleżankami. Dzieci podnoszą swoje umiejętności piłkarskie bez presji wyniku, ponieważ nie prowadzimy żadnych statystyk, tabeli czy zestawień. Tu liczy się radość z gry i uśmiech dziecka. Dzięki sponsorom PKN ORLEN i Energa z Grupy Orlen oraz dzięki naszemu partnerowi Gminie Miejsce Piastowe udział we wszystkich festiwalach był darmowy. Zapraszamy wszystkie dzieci trenujące w drużynach Beniaminek Soccer Schools na II edycję „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi”, która rozpocznie się już w kwietniu, a te dzieci które chciałyby wziąć udział w naszym festiwalu, a nie są jeszcze zapisane zachęcam do zapisów do Oddziałów Beniaminek Soccer Schools.”

obssl_3

Ze względu na panujące w naszym kraju obostrzenia dotyczące COVID-19 formuła rozgrywania turnieju była całkowicie podporządkowana wymogom bezpieczeństwa jakie obowiązują w naszym kraju. Aby maksymalnie zminimalizować zagrożenie niedzielny turniej był podzielony na 2 tury i odbył się bez udziału publiczności.

Foto: Martyna Wacławik.

obssl_logo_sponsorzy