Jak być skuteczniejszym trenerem – szkolenie wewnętrzne w Beniaminku!

W poniedziałek w Beniaminku PROFBUD Krosno odbyło się szkolenie wewnętrzne dla trenerów pracujących w naszej Akademii w Krośnie, ale nie tylko, bo tym razem było prowadzone w wersji on-line i mogli w nim uczestniczyć także trenerzy drużyn Beniaminka Soccer Schools z Rzeszowa czy Iłży.

bialic_warsztaty_2

Szkolenie na temat „Jak być skuteczniejszym trenerem” przygotował psycholog Dominik Bialic specjalizujący się w psychologii sportu oraz psychologii dzieci i młodzieży.

Domink Bialic (psycholog sportowy): „Po raz kolejny spotkaliśmy się w gronie Sztabu Szkoleniowego Beniaminka, żeby przyjrzeć się aspektom rozwoju młodego sportowca. Nasze trenerki, trenerzy, dyrektor, grupa zarządzająca oraz sztab medyczny, wykazali się dużą wiedzą na temat rozwoju psychicznego dziecka. Cieszy fakt, że Sztab Szkoleniowy, nie tylko z Krosna, ale również z naszych Oddziałów aktywnie brał udział w warsztatach, to pokazuje, że trenerki i trenerzy z Beniaminka cały czas chcą się rozwijać.”

Marek Adamiak (koordynator ds. szkolenia i organizacji w Beniaminku): „Były to kolejne wartościowe warsztaty przygotowane dla naszych trenerów. Pracujemy nie tylko nad rozwojem naszych podopiecznych, ale także nad rozwojem naszego sztabu szkoleniowego i to na różnych płaszczyznach, a szkolenie Dominika doskonale w te działania się wpisuje.”