Dzieciaki z Beniaminka U-8 wygrywają „PROFBUD Arena Cup o Puchar Cutline”!

W niedzielne przedpołudnie razem z drużynami uczestniczącymi w turnieju na „Profbud Arena” emocjonowaliśmy się piłkarskimi rozgrywkami dla drużyn złożonych z zawodników z rocznika 2013 i młodszych. Beniaminka U-8 w turnieju „PROFBUD Arena Cup o Puchar Cutline” reprezentowały dwie ekipy, które rozegrały po 8 futbolowych pojedynków.

beniaminek_2013_pac1

Mecze z Resovią Rzeszów, Soccer Ropczyce, AP Wierzchosławice, AP Wiki Sanok, Orzełkiem Przeworsk, Stalą Łańcut, Ziomkami Rzeszów, DAP Dębica i KS Metal Tarnów dały naszym podopiecznym sporo boiskowego doświadczenia, bo obie nasze drużyny spędziły na murawie blisko 90 minut. Jeden z naszych zespołów sięgnął po złote medale, druga drużyna także miała swoje chwile radości wygrywając trzy spotkania.

beniaminek_2013_pac3

Nagrodę indywidualną „MVP Turnieju” powędrowała do zawodniczki Beniaminka Leny Polek, a kolejne wyróżniania dla zawodników naszych drużyn otrzymali Dominik Siudak i Oskar Trzeciak.

Beniaminka U-8 w turnieju reprezentowali: Igor Pasierbski, Karol Smoczeński, Dominik Siudak, Olaf Kamiński, Lena Polek, Szymon Zych, Oliwier Wójcik, Kacper Trzeciak, Alex Szul, Stanisław Guzik, Kacper Holender, Kacper Gurgacz, Oskar Trzeciak, Jakub Kuliga, Victor Cypcar, Błażej Binkowicz, Kacper Wietecha. Trenerzy: Emilian Zygmunt, Łukasz Aszklar.

Emilian Zygmunt (trener Beniaminka U-8): „Na turniej „PROFBUD Arena Cup” wystawiamy dwie drużyny, jedna wygląda bardzo dobrze, gra bardzo ofensywnie z czego jestem zadowolony. Jestem także bardzo zadowolony z kierunku w jakim zmierza ta grupa dzieciaków. Jednak medal ma dwie strony. Druga drużyna zagrała poniżej swoich możliwości, łatwo traciła bramki i miała ogromny problem z wykorzystywaniem sytuacji. Mam kilka przemyśleń dotyczących poszczególnych zawodników. Grupa mocno się rozwinęła przez ostatni czas i możliwe, że będą potrzebne rotacje. Gratulacje dla Leny która ciężko pracuje i zbiera tego efekty.”

Foto: Martyna Wacławik.