„Biało-niebieskie” podium w turnieju „PROFBUD Arena Cup o Puchar Cutline U-9”!

Bardzo emocjonująca była piłkarska rywalizacja podczas turnieju dla drużyn z rocznika 2012 w turnieju „PROFBUD Arena Cup o Puchar CUTLINE”. Aż 15 drużyn stworzyło ciekawe futbolowe widowisko, a wiele z rozegranych tego dnia 60 spotkań stało na wysokim poziomie i trzymało w napięciu do ostatnich sekund.

beniaminek_2012_pac1

Były to także mecze z udziałem drużyn Beniaminka, nasza Akademia wystawiła tego dnia do gry dwie ekipy i mogliśmy oglądać mecze naszych zespołów z Basztą Rytwiany, Stalą Rzeszów, Orzełkami Brzozów, SMS Przemyśl, Sandecją Nowy Sącz, Perfect Przeworsk i Beniaminkiem Soccer Schools Rzeszów, a warto wspomnieć, że w naszym turnieju zagrała także drużyna Beniaminka Soccer Schools z Iłży, więc praktycznie w każdej serii gier działo się coś ciekawego z udziałem „biało-niebieskich”.

Drużyny Beniaminka zaprezentowały się tego dnia z bardzo dobrej strony, krośnieńskie „Beniaminki” zdobyły złote i brązowe medale, a na podium rozdzielili ich chłopcy z Beniaminka Soccer Schools Rzeszów. „MVP Turnieju”, czyli najlepszym zawodnikiem w oczach organizatorów i trenerów był Maciek Wojnowski, najskuteczniejszym strzelcem tego dnia został Alan Szul, a wyróżnienia otrzymali także Kuba Piegdoń i Tymek Gazda. Brawa dla wszystkich naszych drużyn, zawodników, zawodniczek i trenerów!

beniaminek_2012_pac3

w turnieju reprezentowali: Wiktor Buba, Lena Polek, Jan Materniak, Tymon Gazda, Antoni Guzik, Antoni Stawarz, Jan Janocha, Miłosz Bednarz, Marcin Staroń, Maciej Wojnowski, Jakub Kubusiak, Alan Szul, Kuba Piegdoń, Stanisław Aszklar, Antoni Janas. Trenerzy: Łukasz Aszklar, Jakub Pelczar.

Łukasz Aszklar (trener Beniaminka U-9): „Bardzo jestem zadowolony z postawy obydwu drużyn podczas turnieju PROFBUD Arena Cup. Widać, że praca jaką wykonujemy na treningach przynosi efekty i cały czas idziemy do przodu. Mecz w „Grupie Złotej” pomiędzy naszymi drużynami był ozdobą całego turnieju. To, że obydwie drużyny znalazły się na podium pokazuje jak mocną kadrą dysponujemy. Jedynym mankamentem była skuteczność, bo gdybyśmy wykorzystywali więcej sytuacji, które sobie stwarzamy to byłoby znacznie spokojniej, a tak w niektórych meczach była nerwówka. Niemniej jednak duże słowa uznania dla całej grupy U-9 za bardzo dobrą grę w turnieju. Dziękuję również trenerowi Kubie za pomoc w prowadzeniu drugiej drużyny”.

Foto: Martyna Wacławik.