W niedzielę kolejne spotkanie z ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligą!

Dzięki współpracy ze sponsorem tytularnym rozgrywek firmą PKN ORLEN, sponsorem głównym ENERGĄ z Grupy ORLEN oraz Gminą Miejsce Piastowe w najbliższą niedzielę 28 lutego na „PROFBUD Arenie” odbędzie się kolejna już edycja festiwalu ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga. Wracamy więc na zieloną murawę, bo tak jak w poprzednich edycjach czekają nas emocjonujące mecze, świetna zabawa i bardzo dużo ruchu podczas naszych sportowych zmagań.

orlen_bss_liga1

Ze względu na panujące w naszym kraju obostrzenia dotyczące COVID-19 formuła rozgrywania turnieju będzie całkowicie podporządkowana wymogom bezpieczeństwa jakie obowiązują w naszym kraju. Niedzielny turniej będzie podzielony na dwie tury i niestety odbędzie się bez udziału publiczności.

  • I TURA  w godz. 8:30 -13:00  – BSS U-9 (roczniki 2012 /2013) – ceremonia zakończenia 13:00 – 13:30.
  • II TURA w godz. 13:30 – 16:00 – Przedszkola Piłkarskie (roczniki 2014/2015 i młodsi) oraz BSS U-11 (roczniki 2010/2011) – ceremonia zakończenia 16:00 – 16:30.

obssl_04

Przypominamy, że udział w turnieju jest całkowicie darmowy pod warunkiem, że zawodnik nie ma zaległości z płatnościami oraz posiada strój Beniaminka. Rywalizacja nie ma na celu wyłonienia zwycięzców, lecz przede wszystkim liczyć się będzie dobra zabawa, piękne wspomnienia i fajnie spędzony czas.

Każdy zawodnik i zawodniczka za udział w Orlen Beniaminek Soccer Schools Lidze otrzyma naklejkę do dzienniczka „Beniaminkowy Przedszkolak na Medal” oraz kolejny już medal, który w połączeniu z medalami z poprzednich edycji utworzy jeden duży medal puzzle!

Do zobaczenia na festiwalu!

obssl_03