Piłkarska niedziela na „PROFBUD Arenie”! Zagramy o Puchar Cutline w dwóch kategoriach wiekowych!

Bardzo ciekawie zapowiada się najbliższa niedziela na naszym obiekcie. Wracają piłkarskie turnieje i w jeden dzień będziemy emocjonować się sportową rywalizacją w dwóch kategoriach wiekowych U-9 i U-8 w ramach turnieju „PROFBUD Arena Cup o Puchar CUTLINE”!

PAC_u8

Już o 8:30 pierwsze piłkarskie pojedynki w kategorii wiekowej U-8 (rocznik 2013). Piętnaście drużyn podzielonych na trzy grupy A, B i C rozpocznie grę w pierwszej fazie turnieju, a w fazie finałowej rywalizacja toczyć się będzie w grupach Złotej, Srebrnej i Brązowej. Każda z drużyn rozegra tego dnia 8 spotkań spędzając na zielonej murawie blisko 90 minut.

PAC_u9

Taki sam system rozgrywek będzie obowiązywał w kategorii wiekowej U-9 (rocznik 2012), która rozpocznie grę o 14:30, a stawka drużyn gwarantuje piłkarskie emocje. Terminarze spotkań można sprawdzić na zamieszczonych grafikach, a wszystkie wyniki fazy grupowej i finałowej będą aktualizowane na bieżąco na naszej stronie internetowej – linki do poszczególnych grup poniżej.

Z uwagi na obostrzenia związane z organizacją imprez sportowych turniej będzie rozgrywany bez udziału publiczności. Wstęp na obiekt mają tylko i wyłącznie trenerzy oraz zawodnicy uczestniczący w turnieju.